Duyuru

Çöküş
Henüz duyuru yok

Yazılım yapıldıktan sonra 97 oktan kullanılması

Çöküş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Aslı Chris tarafından gönderilmiş Mesajı göster
    OPET uygulamasi derken hemen aydinlatir misin beni cok ilgimi cekti
    Ne kullanıyorsun android mi ios mu? Sanırım her ikisindede var, uygulama aramaya Opet yazarsan çıkar application. Herhangi bir subeden form doldurup Opet kart çıkart, üzerinde ki müşteri numaran ve cep numaran ile applicationa giriş yap... Sonra aldığın her yakitta içeri gidip kartı ver, yakıta göre puan topluyorsun ona göre bedava yakıt ne bileyim hediye vs. Aldığın tüm petrollerin tutarını hangi subeden aldığını,saatini falan detaylı görebiliyorsun geçmişe dair. kullanmanı tavsiye ederim

HTC One X cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Yorum Yap

Gazlayan adama, avansi acik araca tavsiye 97 Opet

Oktan yuksek olmazsa avans acikken beklenen yanmayi yapamaz aracin oyle balta balta gezersin Pintilik etme

97 aldigimdan beri kullaniyorum, bir kere bile sorunla karsilasmadim.. Kurtul su borusan'dan artk abi
      1) [FONT=Palatino Linotype]34 Y 7475 - R56 WhiteSilver CooperS "JCW" SOLD
      2) 34 JET 01 - R53 Cooper S GP "0483" - R.I.P[/FONT]

[FONT=Palatino Linotype]3) 34 DEV 20 - R56 Cooper S "JCW" project400! [/FONT]
      4) 34 BKS 66 - R58 Cooper S "JCW" SOLD
      5) 34 AL 7749 - R52 Cooper S - [FONT=Arial Black]EmreMOR[/FONT] SOLD

Yorum Yap

Aslı c.A.n tarafından gönderilmiş Mesajı göster
        Ne kullanıyorsun android mi ios mu? Sanırım her ikisindede var, uygulama aramaya Opet yazarsan çıkar application. Herhangi bir subeden form doldurup Opet kart çıkart, üzerinde ki müşteri numaran ve cep numaran ile applicationa giriş yap... Sonra aldığın her yakitta içeri gidip kartı ver, yakıta göre puan topluyorsun ona göre bedava yakıt ne bileyim hediye vs. Aldığın tüm petrollerin tutarını hangi subeden aldığını,saatini falan detaylı görebiliyorsun geçmişe dair. kullanmanı tavsiye ederim

HTC One X cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi
        Opet kartim var her aldigimda da isletiyorum, appstore'dan OPET uygulamasini da indirdim ama kartim arabada artik yrn giris yaparim cok cok saol can bilgi icin tam benlik bi programmis

Yorum Yap

Aslı Kekuti tarafından gönderilmiş Mesajı göster
          Gazlayan adama, avansi acik araca tavsiye 97 Opet

Oktan yuksek olmazsa avans acikken beklenen yanmayi yapamaz aracin oyle balta balta gezersin Pintilik etme

97 aldigimdan beri kullaniyorum, bir kere bile sorunla karsilasmadim.. Kurtul su borusan'dan artk abi
          Hehe tmm tmm 97 alicam )

Sent from Cobanogullari mobile system )
          LOVE IS ALL AROUND, IT IS MINI

sigpic

www.MINIClubTR.com

Instagram

Yorum Yap

Dp sesi nasil oldu merak ettim. 200 hp ustu 4 ceker bir cihaz zevkli olmustur. Bu arada yazilimdan sonra yakitim henuz normal kosullarda enterasan

Sent from my iPad using Tapatalk HD

Yorum Yap

Benim yakıt 1 litre dustu ses kalınlastı biraz ama yuksek devirlerde enteresanlastı su anda 95i bitirmekle ugrasıyorum o yuzden basmıyorum.
              LOVE IS ALL AROUND, IT IS MINI

sigpic

www.MINIClubTR.com

Instagram

Yorum Yap

Benim egsozdada cizirdama patirdama yok neden olabilir acaba ses zaten yok daha beklemek mi lazim

Yorum Yap

Alen abi yazilimin ici avans acildigini sanmiyorum, biraz agresif yazilimde 1 -2 derece arttirilir. Atesleme zamanlamasini geciktirirerek yanma odasina biraz daha hava ve benzin sokulmasi hedeflenir. Bu durumda hava ve yakit kalitesi on plana cikiyor.

Bence 97 kullanman sart degil ama yine de zararini gormezsin

Yorum Yap

Ben araci agustosta aldim. Borusan mantigi 95 oktan koy dediler aracin ayarlari 95'e gore yapilmis dediklerine gore 95'le devam ediyorum. 97 daha mi iyi olur?

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2

Yorum Yap

Aslı kaanunal tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                      Ben araci agustosta aldim. Borusan mantigi 95 oktan koy dediler aracin ayarlari 95'e gore yapilmis dediklerine gore 95'le devam ediyorum. 97 daha mi iyi olur?

Kaliteli yakit her zaman iyidir Borusan bir noktada hakli yani araci performansli kullanmiyorsaniz 97 oktan in cokta geregi yok

Yorum Yap

Peki zarar verir dedikleri dogru mu? Yok motorda daha fazla yanma oluyor bu da motora uzun vadede zarar verir diyorlar.

Yorum Yap

95 mi zarar yoksa katkili 97 mi demek istedin

Yorum Yap

Ozgorkeyde dedikleri 97 oktan yakit kullanirsam yanma daha fazla olacagi icin uzun vadede motora zarar verebilirmis. Performans iyi olurmus ama yakit tuketimi artarmis. Acaba olur mu boyle birsey?

Yorum Yap

Aslı kaanunal tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                              Ozgorkeyde dedikleri 97 oktan yakit kullanirsam yanma daha fazla olacagi icin uzun vadede motora zarar verebilirmis. Performans iyi olurmus ama yakit tuketimi artarmis. Acaba olur mu boyle birsey?

Ben bile 97 kullaniyom duz cooper Giovanni de Kaan. Yakit tuketimim belli, deve vitesi yapmiyom, bu durumda 95 e gecersem herhalde Turkiye literaturune gecerim....
                              Motora zararini bilemem ama benzin tuketimini arttirmasi olayina katilmiyorum. Olsa olsa ayni miktar yakar ama 97 daha pahali oldugu icin 'mali' tuketimin artar diye dusunuyorum.

Wishteknikyorumdayaparmisman

Yorum Yap

Aslı WISHMAN tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                                Ben bile 97 kullaniyom duz cooper Giovanni de Kaan. Yakit tuketimim belli, deve vitesi yapmiyom, bu durumda 95 e gecersem herhalde Turkiye literaturune gecerim....
                                Motora zararini bilemem ama benzin tuketimini arttirmasi olayina katilmiyorum. Olsa olsa ayni miktar yakar ama 97 daha pahali oldugu icin 'mali' tuketimin artar diye dusunuyorum.

Wishteknikyorumdayaparmisman
                                bence wish seni teknik mod yapalim :P puahhahahah

Sent from my iPad using TapaTalk HD
                                sigpic

IT'S TIME

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X