Duyuru

Çöküş
Henüz duyuru yok

Y kablo sıkıntısı

Çöküş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Aslı kaanunal tarafından gönderilmiş Mesajı göster
    Abi nasil ve kim yapiyor acaba bu dediklerini? Eger cok ciddi rakamlar degilse ekletebilirim

Sent from my C6603 using Tapatalk 2
    Bildigim kadariyla ekranin el frenine baglu devresini iptal ediyorlar (audi icin ). Countryman icinse hala neden video izleyemedigimi , ekranda album resmini vs goremedigimi bulamadim. İstinye borusanda da baktilar onlarda bulamadi. Artik baska bir telefonda veya ipod da deneyecegim ama cok bi umudun yok

Yorum Yap

Aslinda cozumu var ecu dan program uzerinden deactiv edilebilio d-can kablosu ve program ile ama bende yapacak cesaret yok NAM da bunumla ilgili konu var
      LOVE IS ALL AROUND, IT IS MINI

sigpic

www.MINIClubTR.com

Instagram

Yorum Yap

Aslı pmptrmstt tarafından gönderilmiş Mesajı göster
        Bildigim kadariyla ekranin el frenine baglu devresini iptal ediyorlar (audi icin ). Countryman icinse hala neden video izleyemedigimi , ekranda album resmini vs goremedigimi bulamadim. İstinye borusanda da baktilar onlarda bulamadi. Artik baska bir telefonda veya ipod da deneyecegim ama cok bi umudun yok
        Bu arada ekranda itunesdan indirdiginiz sarkilarin itunesda album resimleri gozukuyorsa ekranda da gozukuyor bende

sigpic

www.MINIClubTR.com

Instagram

Yorum Yap

Aslı ALIENLOVE tarafından gönderilmiş Mesajı göster
          Bu arada ekranda itunesdan indirdiginiz sarkilarin itunesda album resimleri gozukuyorsa ekranda da gozukuyor bende
          Ben de hic bir sey gozukmuyor. Eger cok yakindan bakarsam kendimi goruyorum ekran yansimasindan

Yorum Yap

Aslı pmptrmstt tarafından gönderilmiş Mesajı göster
            Ben de hic bir sey gozukmuyor. Eger cok yakindan bakarsam kendimi goruyorum ekran yansimasindan
            ahah harikaymıs, bu arada benim konferans 13 Hazirandaymıs Kayseride kacırmısım bir dahaki gelisimde hala halledemediysen ben halledicem

sigpic

www.MINIClubTR.com

Instagram

Yorum Yap

Aslı ALIENLOVE tarafından gönderilmiş Mesajı göster
              ahah harikaymıs, bu arada benim konferans 13 Hazirandaymıs Kayseride kacırmısım bir dahaki gelisimde hala halledemediysen ben halledicem
              Tabi ki de mutlaka bekliyorum sizi en kisa zamanda misafirim olmanizda mutluluk duyarim

Yorum Yap

Aslı HAKTAN tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                Aktepe Sound bu islerle ilgileniyor. Osman'la gorusebilirsiniz. Selamimi soyleyin..

via Tapatalk 4
                aynen orası yapıyo şirinevlerde benim kuzenin arkadaşı bende orayı diyecektim yani porsche, mercedes, audi, bmw bu tarz araçlara ekran takıyolar mevcut ekrana eklemeler yapıyolar

Yorum Yap

Arkadaşlar 2013 model bir MINI'de Visual Boost 'un video uyumsuz olması sözkonusu değil.

2013te sattığım ekranlı countryman ve all4 larda bizzat deneyip seyrettiklerim oldu teslimatlarda.
                  Yan sanayi Y kablo ile görüntü aktaramayan oldu. Ama yeni tip güncel orjinal MINI Y kablosu net bir şekilde iphone dan goruntu aktardı.
                  Yeni dönemde üretilmiş, eski stok olmayan, orjinal MINI Ykablo oneririm

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                  X