Duyuru

Çöküş
Henüz duyuru yok

Y kablo sıkıntısı

Çöküş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Y kablo sıkıntısı

Aracıma borusan istinyeden video özellikli y kablosu satın aldım.Aracımda visiual boost var .menülere erişimde sıkıntı yok ama bi türlü video izleyemiyorum

video sadece duruken ve el freni cekik olarak izlenebiliyor, bu şekilde yapınca da mı izlenmiyor?
    LOVE IS ALL AROUND, IT IS MINI

sigpic

www.MINIClubTR.com

Instagram

Yorum Yap

Aslı pmptrmstt tarafından gönderilmiş Mesajı göster
      Aracıma borusan istinyeden video özellikli y kablosu satın aldım.Aracımda visiual boost var .menülere erişimde sıkıntı yok ama bi türlü video izleyemiyorum
      Video desteği yoksa hiçbir şekilde izleyemezsiniz, aracınızın 7 haneli VIN numrasından video desteğini öğrenebilirsiniz, http://www.mini.com/connectivity/com...ity/index.html

Yorum Yap

Aslı orcun tarafından gönderilmiş Mesajı göster
        Video desteği yoksa hiçbir şekilde izleyemezsiniz, aracınızın 7 haneli VIN numrasından video desteğini öğrenebilirsiniz, http://www.mini.com/connectivity/com...ity/index.html
        VIN numarasini nasil ogrenebilirim ?

Yorum Yap

VIN numarasini nasil ogrenebilirim ?
          aracın kitapçığında yazmaktadır, şasenin son 7hanesi diye biliyorum.

Yorum Yap

aracın kitapçığında yazmaktadır, şasenin son 7hanesi diye biliyorum.
            Sasesinin son 7 numarasini giriyorum yanlis diyor.

Yorum Yap

bide bir dönem böyle bir konumuz vardı ;

http://www.miniclubtr.com/forums/sho...ighlight=kablo

inceleyin isterseniz
              1) [FONT=Palatino Linotype]34 Y 7475 - R56 WhiteSilver CooperS "JCW" SOLD
              2) 34 JET 01 - R53 Cooper S GP "0483" - R.I.P[/FONT]

[FONT=Palatino Linotype]3) 34 DEV 20 - R56 Cooper S "JCW" project400! [/FONT]
              4) 34 BKS 66 - R58 Cooper S "JCW" SOLD
              5) 34 AL 7749 - R52 Cooper S - [FONT=Arial Black]EmreMOR[/FONT] SOLD

Yorum Yap

Aslı Kekuti tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                bide bir dönem böyle bir konumuz vardı ;

http://www.miniclubtr.com/forums/sho...ighlight=kablo

inceleyin isterseniz
                teşekkür ederim ama peki bi faydası olmadı :/

Yorum Yap

teşekkür ederim ama peki bi faydası olmadı :/
                  aracınızı aldığınız yere bunu sorarmısınız, şasenin son 7 hanesi VIN numarası olarak geçmektedir, gerekirse tekrar teyid ettirin durumu. internetten hata aldığınızıda ekleyebilirsiniz.

Yorum Yap

aracınızı aldığınız yere bunu sorarmısınız, şasenin son 7 hanesi VIN numarası olarak geçmektedir, gerekirse tekrar teyid ettirin durumu. internetten hata aldığınızıda ekleyebilirsiniz.
                    Abi bende hala daha VIN numarasindan bir bilgi cikmiyor dun konuyu gorunce denedim ama hala ayni

Sent from my C6603 using Tapatalk 2

Yorum Yap

Aslı ALIENLOVE tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                      video sadece duruken ve el freni cekik olarak izlenebiliyor, bu şekilde yapınca da mı izlenmiyor?
                      alen abi dediğin gibi her araçta bu şekilde hareket halindeyken yayın bozuluyo hatta kiminde yazıda çıkıyo trafik kurallarına uyun gibisinden ancak bu işlerle uğraşan firmalarda sinyal bozucu deniyodu sanırım onu takınca her daim izlenebiliyo

Yorum Yap

Sarvencim dedigim seyin senin dediginle alakasi yok bizim arabalarin ekrani video gosterebiliyor fabrika cikisindan usb portuna bagladigimiz zaman iphonelari ama sadece durur halde iken gosteriyor guvenlik sebebiyle.
                        LOVE IS ALL AROUND, IT IS MINI

sigpic

www.MINIClubTR.com

Instagram

Yorum Yap

Aslı ALIENLOVE tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                          Sarvencim dedigim seyin senin dediginle alakasi yok bizim arabalarin ekrani video gosterebiliyor fabrika cikisindan usb portuna bagladigimiz zaman iphonelari ama sadece durur halde iken gosteriyor guvenlik sebebiyle.
                          tamam abi biliyorum bende diyorumki onu çözüyolar hareket halindeykende gösteriyo bizim bi abi a4 aldı mesela sıfır ekran var, ama tv yok ona tv falan yüklüyolar ama pahalı uygulamalar

Yorum Yap

Abi nasil ve kim yapiyor acaba bu dediklerini? Eger cok ciddi rakamlar degilse ekletebilirim

Sent from my C6603 using Tapatalk 2

Yorum Yap

Aktepe Sound bu islerle ilgileniyor. Osman'la gorusebilirsiniz. Selamimi soyleyin..

via Tapatalk 4
                              www.haktankeskin.com

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                              X