Duyuru

Çöküş
Henüz duyuru yok

PİŞtİ

Çöküş
Bu sabit bir konudur.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Aslı Cooperscem tarafından gönderilmiş Mesajı göster
    Varex zaten performans katkısı olduğu için takılmıyor.Orjinal kumandalı susturucu ve güzel ses verdiği için tercih ediliyor......
    ))))) Onurcanda var sagolsun polisleri gıcık ediyor kumandayla.
    LOVE IS ALL AROUND, IT IS MINI

sigpic

www.MINIClubTR.com

Instagram

Yorum Yap

Ya benimde ilk tercihimdi aslında varex öncelik sonra dp yapıp yazılım atmak ama kerem ile bi on görüşme yaptık beni soguttu masrafta iyi oluyor. Ya da dp yapıp iyi bi son susturucu, yoksa bekleyip gidicem ben böyle :screwy:

Neyse konu dagilmasin
      En son düzenleyen c.A.n; 06-08-12, 18:13.

Yorum Yap

heheheh haktandan oncee oooof topic demeye geldim dagilin gencler

Sent from my iPad using Tapatalk HD
        sigpic

IT'S TIME

Yorum Yap

Aslı GOKHAN tarafından gönderilmiş Mesajı göster
          Egemen yanlız pişti yapmayla kalmamışın murat abide ilk defa araba geçmiş olmuş
          1) Geçtik (120 km/sa)
          2) Cepten konuştuk
          3) Bekledik ki gelsin.. Ben 100 km/sa hızla gittiğime, arada 100 m kadar mesafe olduğuna ve bu mesafeyi 6,5dk da aldığına göre Wishman takriben 46 km/saat hızla gidiyordu ))

Yorum Yap

Aslı EG3 tarafından gönderilmiş Mesajı göster
            1) Geçtik (120 km/sa)
            2) Cepten konuştuk
            3) Bekledik ki gelsin.. Ben 100 km/sa hızla gittiğime, arada 100 m kadar mesafe olduğuna ve bu mesafeyi 6,5dk da aldığına göre Wishman takriben 46 km/saat hızla gidiyordu ))
            Gelirgelmez kiraz cekirdegi bogazina takilmasin diye dikkatli gidiyodum. Bisi olmadi ama jetLag kendisini dun gece 4.30 am'de kalkmamiz ile gosterdi... Hala karantinadayiz. Selamlar.

Wishcekerman

Yorum Yap

Aslı ALIENLOVE tarafından gönderilmiş Mesajı göster
              ))))) Onurcanda var sagolsun polisleri gıcık ediyor kumandayla.
              Hehhe Cidden polis konusunda 1 numara.. Ayrica sakin gitmek istedigimde yanimdakiyle normal ses tonuyla konusmami sagliyor

Yorum Yap

Aslı ONRCN tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                Hehhe Cidden polis konusunda 1 numara.. Ayrica sakin gitmek istedigimde yanimdakiyle normal ses tonuyla konusmami sagliyor
                dibtisdibtis muzik + exhaust homurdamasi + onrcn sus'u sus yapan en onemli etkenler ..pardon? diissssssk guumm paaaattsscchh 😣😣😣
                hahahahhaahhahahah

sigpic

IT'S TIME

Yorum Yap

Semihle lui caddede pisti

Yorum Yap

pisti mi desem ne desem bilemedim buyrun fotograf MINIyi gormedim ama pilotuyla karsilikli oturup sohbet ettik bu arada Luai pisti canim insan sol seritten gider dimi hemen komsu firin yerine caribounun orada olsan hemmen atlardim onune neyse bi dahakine affetmem maganda yaya NDG elinde flyer ve stickerla yolunu keserim

sigpic

IT'S TIME

Yorum Yap

Aslı GRKM tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                      ooo gorkem beylerde caddedeymis

sigpic

IT'S TIME

Yorum Yap

Aslı GRKM tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                        Vay vay insan gordunde haber verirdi senide gorurduk arada

Aslı NDG tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                        pisti mi desem ne desem bilemedim buyrun fotograf MINIyi gormedim ama pilotuyla karsilikli oturup sohbet ettik bu arada Luai pisti canim insan sol seritten gider dimi hemen komsu firin yerine caribounun orada olsan hemmen atlardim onune neyse bi dahakine affetmem maganda yaya NDG elinde flyer ve stickerla yolunu keserim
                        Aaaaa bu olmadi ben cok yavas giderim keske gorusseydik
                        RMW tuned.... is yours?

Yorum Yap

Aslı Luai tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                          Vay vay insan gordunde haber verirdi senide gorurduk arada

Aaaaa bu olmadi ben cok yavas giderim keske gorusseydik
                          luai forumu iyi takip etmiyorsun #otursifir. can'la hadi dedik bu aksam kahve falan kaganda gelecekti ama biraz rahatsizdi. bence facebook twitterdan ziyadede bir fihrist yapmamiz lazim

sigpic

IT'S TIME

Yorum Yap

Bro sizi gordum de hem sarjim can cekisiyordu hemde hemen akabinde ara sokaga girdim

@ndg, cadde benim ikinci evim

Yorum Yap

Aynen dün deniz ile 1.5 saat oturduysak en az 10 mini görmüşüzdür cadde böyle bir oluşumun direk ana merkezi olmalı
                              Sağ olsun sticker ve flyer da ulaştı elime artık sıra kalanları tanımakta

Tapatalk 2 ile HTC One X cihazımdan gönderildi

Yorum Yap

Ahahha gecen gun Erdem le arka arkaya gidiyorduk ben eve yesitmeye o da havaalanına yetismeye calısıyordu neyse kırmızı cooperlı bir bayana flyer uzattım beni Kekuti sandı herhalde suratını burusturdu :P
                                LOVE IS ALL AROUND, IT IS MINI

sigpic

www.MINIClubTR.com

Instagram

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X