Duyuru

Çöküş
Henüz duyuru yok

Mini Cooper Sorgulama Bölümü

Çöküş
Bu sabit bir konudur.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

arkadaşlar selamlar, bu aracı tanıyan bilen varmı yeni aldım ama geçmişinibilirsem daha rahat olucam saygılar
    Eklenen Dosyalar

Yorum Yap

Aslı piscocuk tarafından gönderilmiş Mesajı göster
      arkadaşlar mini almayı düşünen varsa 2005 R53 aracımı satabilirim.şimdi birkaç eksiği kaldı baskı balata yağlama bakımı vs yapılacak.tüm parçaları aldım fırsat bulup yaptıramıyorum.herşeyi ile sorunsuz şekilde teslim edeceğim.dileyen bu şekilde değiştirmeden de parçalarıyla veririm kendi ustasında da değiştirebilir.

özel nedenlerden dolayı satmam gerekiyor.bu ay mahkemem var ona göre acil olabilir yada hiç ihtiyaçta olmayabilir
      Fiyat ne ve aracin ilani falan var mi ?
      1- 34 S 8665 - R56 Dark Silver S '09
      2- 34 VN 7962 - R53 Thunder Blue JCW GP '06
      3- 34 HK 9847 - R56 Pepper White JCW '13
      4- 34 BIG 87 - R56 Midnight Black JCW '11
      5- 34 VB 4432 - R53 Dark Silver JCW '05

Yorum Yap

Aslı clv2lGl tarafından gönderilmiş Mesajı göster
        Fiyat ne ve aracin ilani falan var mi ?
        0532 683 yedi yedi 66 numaradan ulasabilirsiniz..daha sonra isterseniz yazili olarak tum detaylarida gecerim

Yorum Yap

Aslı mehmetkrty tarafından gönderilmiş Mesajı göster
          arkadaşlar selamlar, bu aracı tanıyan bilen varmı yeni aldım ama geçmişinibilirsem daha rahat olucam saygılar[ATTACH]5511[/ATTACH]
          Arac yandi.. Alen beyin eski aracidir
          1) [FONT=Palatino Linotype]34 Y 7475 - R56 WhiteSilver CooperS "JCW" SOLD
          2) 34 JET 01 - R53 Cooper S GP "0483" - R.I.P[/FONT]

[FONT=Palatino Linotype]3) 34 DEV 20 - R56 Cooper S "JCW" project400! [/FONT]
          4) 34 BKS 66 - R58 Cooper S "JCW" SOLD
          5) 34 AL 7749 - R52 Cooper S - [FONT=Arial Black]EmreMOR[/FONT] SOLD

Yorum Yap

yandı derken

Yorum Yap

bu araci bende sormustum bi kac hafta once.. ilana koyan arkadas fiyati 46.900 den 50 ye kadar cikarmisti baya kaldi ilanda. kekuti yanma olayina aciklik getirirmisin

Yorum Yap

Aslı Kekuti tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                Arac yandi.. Alen beyin eski aracidir
                Hayir bu benim eski araba degil Kekuti bey kalp krizi gecirtmezseniz arkadasimiza seviniriz
                LOVE IS ALL AROUND, IT IS MINI

sigpic

www.MINIClubTR.com

Instagram

Yorum Yap

abim benim parçaladın beni burda yaa DDD içim rahatladı yani,alien abi sende içimi serinletmek için demiyorsun değilmi

Yorum Yap

abim benim parçaladın beni burda yaa DDD içim rahatladı yani,alien abi sende içimi serinletmek için demiyorsun değilmi
                    İsmim Alen bu arada serinletmek için söylemiyorum benim eski arabam değil sizinki
                    LOVE IS ALL AROUND, IT IS MINI

sigpic

www.MINIClubTR.com

Instagram

Yorum Yap

hayırlısı olsun red de 2007 modeldı sanırım
                      35 AJ 0050 R56 S
                      34 HDT 61 R53 CABRİO JCW
                      35 ALM 13 R53 COOPER S

Yorum Yap

saolun 2007 model evet, sizinlede bir kaç defa konuşmuştuk ama anlaşamadık malesef fiyatta ,kırmızı kısmetmiş

Yorum Yap

saolun 2007 model evet, sizinlede bir kaç defa konuşmuştuk ama anlaşamadık malesef fiyatta ,kırmızı kısmetmiş
                          valla ben zatn pek satma gonullusu deıldım ondan fıyatta pek bırsy yapmıyrdum nasıp kısmet guzel aracın kazasız belasız gunlerde kullanrsn ıns
                          35 AJ 0050 R56 S
                          34 HDT 61 R53 CABRİO JCW
                          35 ALM 13 R53 COOPER S

Yorum Yap

superb almayı düşündüğüm için aracımı satıyorum 2005 r53 düşünen varsa her konuda yardımcı olabilirim

Yorum Yap

Aslı piscocuk tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                              superb almayı düşündüğüm için aracımı satıyorum 2005 r53 düşünen varsa her konuda yardımcı olabilirim
                              Satılık araçlar bölümüne ilanı açabilirsin

Orada detaylı bilgi ve fiyatı da yaz mutlaka. Bir arkadaşım r53 arıyor.Detayları yazdıktan sonra konuşuruz.
                              sigpic

Yorum Yap

Aslı MeOnYa tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                                Satılık araçlar bölümüne ilanı açabilirsin

Orada detaylı bilgi ve fiyatı da yaz mutlaka. Bir arkadaşım r53 arıyor.Detayları yazdıktan sonra konuşuruz.
                                şimdi dediğini yapacaktım ama satılık bölümüne girdiğimde yeni konu aç butonunu göremedim.belki mesaj sayısı vs ile ilgili olabilir

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X