Duyuru

Çöküş
Henüz duyuru yok

Bugün aracınız için ne yaptınız?

Çöküş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Aslı GOKHAN tarafından gönderilmiş Mesajı göster
    Kapaklı durumda yanmamasına dikkat edin ısıdan dolayı kapakta deforme olur yenisini almak zorunda kalırsınız
    Kapakları nerden temin edebiliriz ?

Yorum Yap

Aslı ikuybu tarafından gönderilmiş Mesajı göster
      Ebay yada aliexpress genelde buralardan aliyor arkadaslarımız

SM-N9000Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
      IS IT LOVE?

www.MINIClubTR.com

sigpic

Yorum Yap

Outmotoring'e de göz gezdirin
        sigpic

Yorum Yap

Aslı MeOnYa tarafından gönderilmiş Mesajı göster
          Outmotoring'e de göz gezdirin
          Bu sitedeki parçalar orjinal mi ? Bir de güvenilir mi ?

Yorum Yap

Orj evet. Yurt dışında kargo olayı sıkıntı. Gözünüzü karartıp vereceksiniz siparişi. Belki bu sitede sorun yaşamazsınız ama aliexpress vs sitelerde gelip gelmeyeceği kesin degil. Gumruge takılıp gelmeyen urunler olabiliyor.
            sigpic

Yorum Yap

Fiyat farkıda pek kalmamış sadece burda bulunmayan ürünler alınır gibi.
              Teşekkürler

Yorum Yap

Fiyat farkıda pek kalmamış sadece burda bulunmayan ürünler alınır gibi.
                Teşekkürler
                Kurdan dolayı fiyatlar yüksek maalesef, ki Tr de ürün yok gibi bir şey Elimiz mahkum Rica ederim.
                sigpic

Yorum Yap

bu siteden şimdiye kadar 2 tane alta gauge pod,jcw direksiyon çıtası,carbon jcw el freni kolu,nm engineering boost sensor tap,thermal scoop saver gibi ürünler aldım. hepsi kapıma kadar geldi ve ortalama 10 gün gibi bir sürede. güvenle alabilirsiniz. ayrıca üye olup alın mutlaka, içeride puan birikiyor ve bir sonraki alışverişte puan ile fiyatı düşebiliyorsunuz. kapaklar toplam ne kadar bilmiyorum ama ikisinin fiyatı 45 doları geçmiyorsa. rica edin tek kutuda ikisinide göndersinler. kapınıza kadar gelir.

Yorum Yap

Aslı Lucky Jackal tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                    bu siteden şimdiye kadar 2 tane alta gauge pod,jcw direksiyon çıtası,carbon jcw el freni kolu,nm engineering boost sensor tap,thermal scoop saver gibi ürünler aldım. hepsi kapıma kadar geldi ve ortalama 10 gün gibi bir sürede. güvenle alabilirsiniz. ayrıca üye olup alın mutlaka, içeride puan birikiyor ve bir sonraki alışverişte puan ile fiyatı düşebiliyorsunuz. kapaklar toplam ne kadar bilmiyorum ama ikisinin fiyatı 45 doları geçmiyorsa. rica edin tek kutuda ikisinide göndersinler. kapınıza kadar gelir.
                    Bilgiler için teşekkür ederim siteye üye olacağım.
                    Kapaklar 35 dolar + kargo.
                    Ata motors ta 155 tl o yüzden kapakları ordan almaktan vazgeçtim ama diğer ürünlere bakacağım.

Yorum Yap

Son şeritli, lambalı halinin düzgün fotosu yoktu... Çektim bir kaç tane... Rozetlerden de mavi "Mini Heritage" olanı çıkarttım, daha iyi oldu sanki...

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
                      35 PH 047
                      2006 R52 COOPER S CABRIO
                      sigpic

Yorum Yap

Maşallah abi güzel fotolar.

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
                        2012 R56 Mini Cooper S

instagram \ drcapaburro

http://i.hizliresim.com/01rvlW.png

Yorum Yap

Driving lights aldım.
                          Bunların orjinal bağlantısı nasıl oluyor ? Uzun farlar ? sis farları ? Hangisine bağlamak lazım kullananlar nasıl kullanıyor ?
                          Ben de uzunlara bağlattım. Diğer çözümler çok kompleks.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Yorum Yap

2 Adet plastideep aldım panjurları siyah yapmak için birde yedek anahtarı kayıptı ayrıca orjinal anahtarda da logo yoktu aliexpreste logolu orjinal anahtardan buldum chipi falan varmış hemen aldım 24 dolara Önümüzdeki ayda jcw cantlarla eylemlerim devam edecek

Yorum Yap

Aslı MERTCAN tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                              2 Adet plastideep aldım panjurları siyah yapmak için birde yedek anahtarı kayıptı ayrıca orjinal anahtarda da logo yoktu aliexpreste logolu orjinal anahtardan buldum chipi falan varmış hemen aldım 24 dolara Önümüzdeki ayda jcw cantlarla eylemlerim devam edecek
                              Geç bile kaldın panjur için Çok güzel olacak emin ol
                              sigpic

Yorum Yap

Aslı MeOnYa tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                                Geç bile kaldın panjur için Çok güzel olacak emin ol
                                Hiç şüphem yok zaten Yakın çevrem başımın etini yiyordu onlardanda kurtulcam

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X