Duyuru

Çöküş
Henüz duyuru yok

Bugün aracınız için ne yaptınız?

Çöküş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Aslı kaganaydin tarafından gönderilmiş Mesajı göster
    Teşekkürler herkese bu koltuğu bu arabaya sığdırdımya, bidaha kimse "mini" demesin buna nasıl yaptığımı merak eden yada yol göstermemi isteyen olursa sorabilir, anlatırım detaylı Ferhat'a da destekleri için teşekkürler.
    Kaancim selam. OPC koltugu degil mi bu ? Bizim bir arkadas alacakti bunu biz denedik sigmiyor dediler vazgectim
    Tebrikler gercekten. Airbag ler aktif calisiyor mu yaniltici koymadan ?

Sent from my iPhone using Tapatalk

Yorum Yap

Aslı selim.ilgaz.5 tarafından gönderilmiş Mesajı göster
      Kaancim selam. OPC koltugu degil mi bu ? Bizim bir arkadas alacakti bunu biz denedik sigmiyor dediler vazgectim
      Tebrikler gercekten. Airbag ler aktif calisiyor mu yaniltici koymadan ?

Sent from my iPhone using Tapatalk
      Selam Selim abi, evet yan airbaglerin direncleri ayni ohm degerindeymis, bostamci Mert elektronige sordum, uc uca bagla calisir dedi. Suan sag koltugu taktim ama agirlik sensorunu okuyamadigi icin elektronik halledilecek. Sali gunu detayli gelismeleri bildiririm. Sigma konusu ise baska bir hikaye)

Yorum Yap

Evet bitti.. Recaro Cross Sportster Cs (opel corsa opc koltukları). Orj. Jcw recarodan farkı sanırım yükseklik alçaklık ayarı ve bacak destekliklerinin daha kısa olması sebebiyle daha günlük bir koltuk olması.

Haftaya da kol dayamayı takarsam bi süre rahatım

Yorum Yap

Evet bitti.. Recaro Cross Sportster Cs (opel corsa opc koltukları). Orj. Jcw recarodan farkı sanırım yükseklik alçaklık ayarı ve bacak destekliklerinin daha kısa olması sebebiyle daha günlük bir koltuk olması.

Hayırlı olsun gözün aydın kol dayamayı nerden temin ettin? Bende uzun zamandır arıyorum

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
          34 UJB 72 - R56 RED JCW '09

Yorum Yap

Çok beğendim hayırlı olsun güle güle kullan
            sigpic

Yorum Yap

Aslı erhanaksoz tarafından gönderilmiş Mesajı göster
              Hayırlı olsun gözün aydın kol dayamayı nerden temin ettin? Bende uzun zamandır arıyorum

Ebayin almanya versiyonu olan var(kleinenzeigen), ordan buldum 110 euroya + 15 euroda orta konsolun içine giren parçaya verdim, kuzenime yollattım, gelirken getiriyor. Başka türlü 1 yıldır koldayamasız geziyorum Birdahakiene haber veririm, ufak tefek birşey isteyecekseniz yardımcı olmaya çalışırım.

Aslı MeOnYa tarafından gönderilmiş Mesajı göster
              Çok beğendim hayırlı olsun güle güle kullan
              Teşekkürler

Yorum Yap

Ellerinize sağlık koltuklar kesinlikle sırıtmamış gayet orijinal ve şık duruyor çok beğendim. Güzel günlerde kullan
                sigpic

Yorum Yap

İyi günlerde kullanın bende bu koltukların takibindeyim bir takım buldum john recarosundan daha mantıklı geliyor bana aracı satınca söküp mini olmayan bir arabada takma ihtimali var [emoji16]

Yorum Yap

Maşallah çok güzel olmuş.

Nokia 3310 ile Gönderildi
                    2012 R56 Mini Cooper S

instagram \ drcapaburro

http://i.hizliresim.com/01rvlW.png

Yorum Yap

Bu koltuklar R60 olurmu cok guzeller🤔

SM-A710F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum Yap

Aslı taner21 tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                        Bu koltuklar R60 olurmu cok guzeller��

Tahminimce olur, eger bi koltugu sokup taban fotosu yollayabilirseniz daha net yorum yapabilirim.
                        Aslı drcapaburro tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                        Maşallah çok güzel olmuş.

Nokia 3310 ile Gönderildi
                        Tesekkurler
                        Aslı Alpr.clk tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                        İyi günlerde kullanın bende bu koltukların takibindeyim bir takım buldum john recarosundan daha mantıklı geliyor bana aracı satınca söküp mini olmayan bir arabada takma ihtimali var [emoji16]

Aynen bana da o cok mantikli geldi.
                        Aslı Murat tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                        Ellerinize sağlık koltuklar kesinlikle sırıtmamış gayet orijinal ve şık duruyor çok beğendim. Güzel günlerde kullan
                        Tesekkurler

Tek sikintim normal en alt pozisyondan 1.2cm yuksekte kaldim. Standart oturma pozisyonundan daha asagiya inebilirmiyim haftaici onu deneyecegim. Olursa super
                        En son düzenleyen kaganaydin; 05-02-17, 14:03.

Yorum Yap

Tesekkurler.maliyeti nedir.

Yorum Yap

Ben butun sokum takim isciligiyle kendim ugrastigim icin kendi emegim+30-40tl demirler +10-20tl de somun ve civatalar tuttu. Bide yazilimsal bi iscilik yapilacak, onu da yapinca maliyetini yazarim.

Yorum Yap

Ok.

Yorum Yap

opc koltuklar çok güzel olmuş gerçekten. güle güle kullanın. jcw koltukların maliyetleri oldukça yüksek ve çok başarılı bir alternatif. bir sonraki mini de deneyeceğim bende
                                34 NAD 99 '06 JCW
                                34 AR 3221 '11 JCW
                                34 EK 391 '09 MCS

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X