Duyuru

Çöküş
Henüz duyuru yok

Naber yaa Aralik 2013

Çöküş
Bu konu kapatıldı.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Aslı Mini81 tarafından gönderilmiş Mesajı göster
    Biz yeni aldık aracımı ve üzerinde orjinal patlamayan lastiği mevcut yinede lastik değiştirmem gerekecek mi ?
    kar lastiği olmadıngından evet degistirmeniz gerekecek.
    LOVE IS ALL AROUND, IT IS MINI

sigpic

www.MINIClubTR.com

Instagram

Yorum Yap

Biz yeni aldık aracımı ve üzerinde orjinal patlamayan lastiği mevcut yinede lastik değiştirmem gerekecek mi ?
      kış/kar lastiği almayacaksanız 50000 km de lastikleri değiştirmenizi tavsiye ediyorum.Ne kadar daha kullanılır dense de baya değişiklik oluyor.

Yorum Yap

Anlıyorum bilgi için teşekkürler Alienlove ,şuan yakalanana kadar değiştirmem çünkü aşırı karda dışarı çıkmam �� ama dediğiniz gibi 50000 de değiştirmeyi değerlendireceğim teşekkürler Berna hanım ��
        34 HBG 35

Yorum Yap

Anlıyorum bilgi için teÅŸekkürler Alienlove ,ÅŸuan yakalanana kadar deÄŸiÅŸtirmem çünkü aşırı karda dışarı çıkmam í*½í¸Š ama dediÄŸiniz gibi 50000 de deÄŸiÅŸtirmeyi deÄŸerlendireceÄŸim teÅŸekkürler Berna hanım í*½í¸Š
          Sizin yazdiklarinizi ben su an sadece karisik karakterler olarak gorebiliyorjm. Ben de mi bir problem var acaba? Diger arkadaslar normal okuyaboliyor mu?

Yorum Yap

Aslı Ozanbalta tarafından gönderilmiş Mesajı göster
            Sizin yazdiklarinizi ben su an sadece karisik karakterler olarak gorebiliyorjm. Ben de mi bir problem var acaba? Diger arkadaslar normal okuyaboliyor mu?
            PC'den okuyorum su an bir problem gorunmuyor, senin alintin icindeykense mesaj bozulmus gorunuyor Problem senden kaynakli sanirim

Yorum Yap

Alinti karisik cikmis digerlerinde bi anormallik yok

34NSC46
              IS IT LOVE?

www.MINIClubTR.com

sigpic

Yorum Yap

Aslı Tarik tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                PC'den okuyorum su an bir problem gorunmuyor, senin alintin icindeykense mesaj bozulmus gorunuyor Problem senden kaynakli sanirim
                Telefon dili ve klavyesi ingilizce galiba Ozanin alintiladigi mesajda Turkce harfler oldugu icin farkli cikmis onda bence..

SM-N9000Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
                sigpic

IT'S TIME

Yorum Yap

Aslı NDG tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                  Telefon dili ve klavyesi ingilizce galiba Ozanin alintiladigi mesajda Turkce harfler oldugu icin farkli cikmis onda bence..

SM-N9000Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
                  Evet ingilizce ama simdiye kadar yasamamistim bu problemi. Enteresann

Yorum Yap

Adam ingiliz beyler

YC 505 the yellow swap. all4 VTEC supercharged twinturbo Dyno 300 hp, tek tuşla Lambo bodykit, Ecufast 'in dibi, Sarı şimşek, Nişantaşı güzeli, bebeğim aşkımmm..

Yorum Yap

Ben de karışık görüyorum bazı mesajları Ozan. Üzülme sıkıntı bi tek sende diil yani iPhone larda olabilir mesela sıkıntı
                      Love all, trust a few, do wrong to none!!!

Yorum Yap

Aslı Swiss Hotelier tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                        Ben de karışık görüyorum bazı mesajları Ozan. Üzülme sıkıntı bi tek sende diil yani iPhone larda olabilir mesela sıkıntı
                        Abi nerelerdesin ses soluk kesildi

Yorum Yap

Buralardayım hacım Ayvalık cunda Bursa gidip geliosum.

Yorum Yap

Aslı Swiss Hotelier tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                            Buralardayım hacım Ayvalık cunda Bursa gidip geliosum.
                            Bi wishman bi bu adam zaten mantar gibi bir varlar bir yoklar. Bak wishman yine sosyal medya tatili verdi.
                            LOVE IS ALL AROUND, IT IS MINI

sigpic

www.MINIClubTR.com

Instagram

Yorum Yap

Aslı c.A.n tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                              Abi nerelerdesin ses soluk kesildi
                              Can sen nerelerdesin esas haci?

Yorum Yap

Aslı ALIENLOVE tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                                Bi wishman bi bu adam zaten mantar gibi bir varlar bir yoklar. Bak wishman yine sosyal medya tatili verdi.
                                Alen İstanbul yaramadı bana sadece tatil için gelirim abi yaşamak için bu kadar stresi çekmeye gerek yok Ama önümüzdeki 3 ay bir proje için Bursa'da olacağım bakarsın gene maslağa kaçar gelirim

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X