Duyuru

Çöküş
Henüz duyuru yok

Üyelerimizin meslekleri.

Çöküş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Aslı drcapaburro tarafından gönderilmiş Mesajı göster
    Yapamayanlarada olabilirmisiniz [emoji23][emoji23] göbekle anlaşamıyoruz spor konusunda[emoji5][emoji5]

Sent from my iPhone using Tapatalk
    Çok basit ya akşam 7 den sonra yeme illa dayanamıyorum diyorsan sadece protein ağırlıklı beslen birde mümkünse günde 1 saat tempolu yürüyüş yap başka hiç birşeye gerek yok 2 ayda değişecektir vucudun [emoji1303]

Yorum Yap

Aslı dincer_dinc_ tarafından gönderilmiş Mesajı göster
      Fitness antrenörüyüm spor salonu işletmekle meşgulüm fitness yapan arkdaslara yardımcı olabilirim [emoji1303]

Haftada 2gun tempolu yuruyus bostanci dalyan parki arasi molada egzersizler sonra geri donus

Haftada 2 ya da 3 gun de bisiklete biniyorum ayni rotada citirdan sıkılasma basladi gibi ama kollar hala feci durumda

sigpic

IT'S TIME

Yorum Yap

Aslı NDG tarafından gönderilmiş Mesajı göster
        Haftada 2gun tempolu yuruyus bostanci dalyan parki arasi molada egzersizler sonra geri donus

Haftada 2 ya da 3 gun de bisiklete biniyorum ayni rotada citirdan sıkılasma basladi gibi ama kollar hala feci durumda

Kollar feci derken kolları sıkılaştırmakmı istiyosun ??

Yorum Yap

Kollar feci derken kolları sıkılaştırmakmı istiyosun ??

Yeaap

sigpic

IT'S TIME

Yorum Yap

Yeaap

Yürüyüşten önce ufak tefek ısındır kendini şınav ve barfiks cek barfiksi avucların kendi dönük şekilde barı dar tutarak cekebilirsin ikisinide 3-4 set halinde yapabildigin kadar tekrarla yap , ve temponla tekrar sayılarını her hafta arttırmaya calış mutlaka sonuc alıcaksın

Yorum Yap

Yürüyüşten önce ufak tefek ısındır kendini şınav ve barfiks cek barfiksi avucların kendi dönük şekilde barı dar tutarak cekebilirsin ikisinide 3-4 set halinde yapabildigin kadar tekrarla yap , ve temponla tekrar sayılarını her hafta arttırmaya calış mutlaka sonuc alıcaksın
              Barfiks max 2-3 oluyor[emoji85]

16kg kettlebell ve 3&5 kg'luk dumbbelllarim var evde onlarla biraz calisiyorum

sigpic

IT'S TIME

Yorum Yap

Çok basit ya akşam 7 den sonra yeme illa dayanamıyorum diyorsan sadece protein ağırlıklı beslen birde mümkünse günde 1 saat tempolu yürüyüş yap başka hiç birşeye gerek yok 2 ayda değişecektir vucudun [emoji1303]

Ben saat 3-4'ten sonra bişi yemiyorum ama yürüyüş işi biraz sıkıntılı. [emoji5][emoji5]

2012 R56 Mini Cooper S

instagram \ drcapaburro

http://i.hizliresim.com/01rvlW.png

Yorum Yap

Barfiks max 2-3 oluyor[emoji85]

16kg kettlebell ve 3&5 kg'luk dumbbelllarim var evde onlarla biraz calisiyorum

Dediğim şekilde barı tutarak yaparsanız sırtınız kadar bicepslerinizide calıştırıcaksınız ve nizami tutuşdan daha fazla tekrar sayısı cıkacak 2-3 5-6 tekrar sayıları önemli değil ilk etapda önemli olan adelenizi güçlendirmek tekrar sayılarınız her hafta artıcaktır düzenli birşeklde yaparsanız ,biraz araştırma yaparsanız dumbella yapabilceginiz cok haraket var ama bilincli yapmak lazım tabi ben İstanbul/Güneşlideyim yolunuz düşer yazın bana beslenme ve antrenan programı yapalım size

Yorum Yap

Marmara Üniversitesi Pendik Eğitim Araştırma Hastanesinde Kalp ve Damar Cerrahıyım...Allah korusun işiniz umarım düşmez böyle bir bölüme ama olur da sıkıntılı durumlar olursa yardımcı olmaya çalışırım...

Yorum Yap

Güzel sanatlar bitirdim , üstüne sinema yüksek lisans yaptım , şimdi istanbul üniversitesinde işletme okuyorum.Ama kaldım hep çok zormuş 3 senede 1. sınıfı bitiremedim Ticaretle uğraştım 10 seneye yakın şimdi daire al sat işi yapıyorum kendi birikimimle.En güzel kazanç burda valla yan gel yat al sat kazan...

Yorum Yap

Aslı DrAGA tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                        Marmara Üniversitesi Pendik Eğitim Araştırma Hastanesinde Kalp ve Damar Cerrahıyım...Allah korusun işiniz umarım düşmez böyle bir bölüme ama olur da sıkıntılı durumlar olursa yardımcı olmaya çalışırım...
                        Basibuyuk kampusune tasinmiyor musunuz daha?
                        34 DS 0086 - Lightning Blue - R56 Cooper '12
                        34 LS 8948 - Electric Blue - F55 Cooper D '15
                        34 SR 033 - Pure Red - R60 Cooper S '11

Yorum Yap

Food In Life dergisinde stajyer olarak başladım, eğer gıdayla ilgili bir işletmeniz varsa reklamını yapmak için elimden geleni yaparım. Nazı geçen stajyerlerdenim [emoji16]

Yorum Yap

Aslı EgemenOzbeyler tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                            Food In Life dergisinde stajyer olarak başladım, eğer gıdayla ilgili bir işletmeniz varsa reklamını yapmak için elimden geleni yaparım. Nazı geçen stajyerlerdenim [emoji16]

Gıda firmam yok matbaam var [emoji7] ben basıyım stn stajyer arkadasım yönlendirmelere acıgım.

Yorum Yap

Aslı minisena tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                              Gıda firmam yok matbaam var [emoji7] ben basıyım stn stajyer arkadasım yönlendirmelere acıgım.

Ne demek istediğini tam anlayamadım, zaten anlaştıklarlı matbaa firması var

Yorum Yap

Aslı EgemenOzbeyler tarafından gönderilmiş Mesajı göster

Aaaa Food in life ta bizim her ay çıkar reklamlarımız başarılı bir dergi[emoji1319] Gökmen bey di galiba müdürümün arakadaşı. Reklam sektöründe olmak zevkli bir iş başarılar[emoji1319]

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X