Duyuru

Çöküş
Henüz duyuru yok

34 chr 03 // r56 s'2012

Çöküş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Aslı Chris tarafından gönderilmiş Mesajı göster
    Alen Abi cts kosiflere cagirdilar beni ekranin siparisini verdilr bi ay icinde degisecek tekrardan cok cok tesekkurler

Bu arada gittiimde soylediler belli bi sasi numarasindaki arabalarin su sogutma borusundaki bir sensorun degismesi gerekiyormus onunda siparisini verdiler parcayi tam dogru hatirlayamamis olabilirim ama nolur nolmaz bnce herkes bi sordursun degismesi gerekenler degistirsin )
    Chriscim hayirli olsun MINI marka mudurumuz aradi buyuk ihtimal cunku seninkindahil ayni hafta icerisinde Kosiflerden iki sikayet geldi bana boylece ikiside halledilmis oldu. Kosifler cok eski bir servistir sahibi de tanidiktir boyle sikayetlerin gelmesi sasirtmisti beni ama duzeltmelerine sevindim.
    LOVE IS ALL AROUND, IT IS MINI

sigpic

www.MINIClubTR.com

Instagram

Yorum Yap

Uzun ugraslar sonucunda dun radyo ekranimi degistirdiler fakat arabami daha alamadan aradilar "yazilim atarken beyinde bi hata verdi su an klimayi, camlari ve merkezi kiliti kontrol eden kisimda hata cikti ve kendini kilitledi garanti kapsaminda o parcalarida istedik 10-15 gune gelecek o gune kdr arabayi kullanabilmeniz icin burdaki agir hasarli bi aracin parcasini taktik smdilik" dediler yazilm atarken bole bi hata vermesi normal mi ???

Siz farketmemissinz fakat bi sorun varmis o da degisecek dediler bunun normal olup olmadigini daha once baskasinn basina gelip gelmediini merak ediyorum danismak istedim..

Yorum Yap

Uzun ugraslar sonucunda dun radyo ekranimi degistirdiler fakat arabami daha alamadan aradilar "yazilim atarken beyinde bi hata verdi su an klimayi, camlari ve merkezi kiliti kontrol eden kisimda hata cikti ve kendini kilitledi garanti kapsaminda o parcalarida istedik 10-15 gune gelecek o gune kdr arabayi kullanabilmeniz icin burdaki agir hasarli bi aracin parcasini taktik smdilik" dediler yazilm atarken bole bi hata vermesi normal mi ???

Siz farketmemissinz fakat bi sorun varmis o da degisecek dediler bunun normal olup olmadigini daha once baskasinn basina gelip gelmediini merak ediyorum danismak istedim..
        neler olmuş yaw ? geçmiş olsun Chris..
        1) [FONT=Palatino Linotype]34 Y 7475 - R56 WhiteSilver CooperS "JCW" SOLD
        2) 34 JET 01 - R53 Cooper S GP "0483" - R.I.P[/FONT]

[FONT=Palatino Linotype]3) 34 DEV 20 - R56 Cooper S "JCW" project400! [/FONT]
        4) 34 BKS 66 - R58 Cooper S "JCW" SOLD
        5) 34 AL 7749 - R52 Cooper S - [FONT=Arial Black]EmreMOR[/FONT] SOLD

Yorum Yap

Evet ne yazık ki benim arabaya da yazılım atarken ekranım hata vermisti yeni versyon ekran ısmarlamıslardı oluyor boyle seyler sonucu iyi olsunda.
          LOVE IS ALL AROUND, IT IS MINI

sigpic

www.MINIClubTR.com

Instagram

Yorum Yap

çok korkutcu.benim garantiden çıktı artık.İnşallah başıma gelmez.
            sigpic

Yorum Yap

Neyse bole seylr olabildiini duyunca rahatladm biraz artk beklicem sonucunu

Yorum Yap

Aslı Kekuti tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                neler olmuş yaw ? geçmiş olsun Chris..
                Bende ilk defa duydum sasirdim brz bu arada tesekkrler

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                X