Duyuru

Çöküş
Henüz duyuru yok

34 chr 03 // r56 s'2012

Çöküş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Aslı tutku tarafından gönderilmiş Mesajı göster
    Alcantara kisimlar cok iyi olmus. minide de beyaz kirmizi ve siyah severdim ama bu ton cok farkliymis gule gule kullanin
    Cok tesekkurler herkesin begendigi bi renk diil ama bn cok severek kullaniyorum

Yorum Yap

Yaa chris bosver sen onlari eclipse grey iyidir iyi :thumbup

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi
      sigpic

IT'S TIME

Yorum Yap

Aslı NDG tarafından gönderilmiş Mesajı göster
        Yaa chris bosver sen onlari eclipse grey iyidir iyi :thumbup

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi
        Hehe tesekkurler

Yorum Yap

Güle güle kullan Chris. Alcantara kaplamayı serviste mi yaptırdın? Sormak istediğim orjinal bir opsiyon mu yoksa aftermarket bişi mi? çok şık durmuş bence
          2009 JCW Dark Silver / Black
          BC1182 Stock to the bone...

Yorum Yap

Bnde merak ettim simdi ne kadaramaloldu guzelmis bende direksiyonu dusunuyorum kaplatmayi

Sent from my iPad using Tapatalk HD

Yorum Yap

Yukarda Ozan da sormus atlamis cevaplamayi afedersiniz Alcantara'yi, Mini Auto'nun dosemeleriyle ilgilenen bi usta yapti 250 TL verdim ayrica o sira mini auto'da 1-2 sey daha yaptiriodum sokup takma islemleri icin de tabi ufak bi iscilik ucreti var ama tam bilmiorm arada kaynadi cunku

Bu arada direksiyon kaplamasi icinde onerebilecegim bi yer var Nisantasi Art Car, Maçka'dan yukari cikarken solda kalio, hatta forumdan arkim Anthony'nin koltuklarina bakarsaniz deri dosemesini ve JCW dikislerini oraya yaptirdi, internet adresinden yapilan arabalardaki islemlere bakabilirsiniz www.artcar.com.tr…

Bu arada Burak bi onceki arabamda direksiyon deri kaplama icin 150 TL gibi bi fiyat almistim yanlis hatirlamiosam ama yine sorarsin

Yorum Yap

Chris ekran sorunu ile ilgili Borusan İstinye Yeşim Hanımla görüştün mü?
                LOVE IS ALL AROUND, IT IS MINI

sigpic

www.MINIClubTR.com

Instagram

Yorum Yap

Aslı ALIENLOVE tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                  Pazartesi is yerinde degilmis dunde ben musait degildim fakat bugun aricam Alen Abi hemen bilgilendirecegim seni…

Yorum Yap

Alen Abi demin aradigimda Yesim Hnm yerinde yoktu not biraktim, smdi bana geri donus yaptilar fakat Barış Bey diye biri aradi konuyu anlattim, arakadaslara yonlendirdim randevu gunu ve saati icin sizi aricaklar dedi, smdiden tesekkurler Alen Abi, detaylari paylasirim artik, umarim degistirirlerde kurtulurum bnde su ekrandan

Yorum Yap

Chriscim ekranın degisecek merak etme ben gerekli mercilere sikayetini bildirdim.
                      LOVE IS ALL AROUND, IT IS MINI

sigpic

www.MINIClubTR.com

Instagram

Yorum Yap

Chriscim ekranın degisecek merak etme ben gerekli mercilere sikayetini bildirdim.
                        Tesekkurler Alen Abi, ayrintilari paylasirim

Yorum Yap

art cara abimin arabasını deri kapltmıştık çok iyi ustalar hatta bizim jcw kırmızı firilli koltukları bire bire 1500 e yapıyorlar alcantra içinde yusua sorim güzel olmuş. teşekkür ederim bu arada

Yorum Yap

Aslı Burak tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                            art cara abimin arabasını deri kapltmıştık çok iyi ustalar hatta bizim jcw kırmızı firilli koltukları bire bire 1500 e yapıyorlar alcantra içinde yusua sorim güzel olmuş. teşekkür ederim bu arada
                            Rica ederim Burak, bende bi ara ugricam benim koltuklar yari deri yari kumas daha dogrusu %10 deri %90 kumas niye o kadar az parca koyuolar anlamiorm kafaliklari deri kaplatmak istiorm hos olabilir diye dusundum

Yorum Yap

Bende jcw yapmak istiyorumama evli olunca her seye nir and abutce ayiramiyorum
                              Sent from my iPad using Tapatalk HD

Yorum Yap

Alen Abi cts kosiflere cagirdilar beni ekranin siparisini verdilr bi ay icinde degisecek tekrardan cok cok tesekkurler

Bu arada gittiimde soylediler belli bi sasi numarasindaki arabalarin su sogutma borusundaki bir sensorun degismesi gerekiyormus onunda siparisini verdiler parcayi tam dogru hatirlayamamis olabilirim ama nolur nolmaz bnce herkes bi sordursun degismesi gerekenler degistirsin )

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X