Duyuru

Çöküş
Henüz duyuru yok

Wishman'in kadinlar uzerindeki cazibesi :)

Çöküş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Bu şarkıda Alienlove,wishman ve brnx2 ye gelsin
    http://youtu.be/XQHGBl66HwU

Yorum Yap

Bugun Wishman bostanlida bi pastanede fistik gibin bi kizla dizdize otururkeene gorulmus :P

Sent from my iPad using TapaTalk HD
      sigpic

IT'S TIME

Yorum Yap

Aslı NDG tarafından gönderilmiş Mesajı göster
        Bugun Wishman bostanlida bi pastanede fistik gibin bi kizla dizdize otururkeene gorulmus :P

Sent from my iPad using TapaTalk HD
        :-) :-) :-)

P.S: Yanlis gun secimi, obsesif olan adam seyahat gunu oncesi degil evden cikmak koltuktan bile kalkmaz. Bize gelsin o 'fistik gibin kiz' diz dize bavulumu hazirlasin.

Yalan olmasin indim Giovanni'yi bir ziyaret ettim, yerine guzelce yelestirdim. Tabii 1 hafta icin askiya almadim. O kadar degil.

Hem bu konu tarih olmustu, neye hortlatiyon ki sen? Git KYH ile CoopersCem ile Kekuti ile Aren ile ugras... :-)

Wishcinlicazibeman

Yorum Yap

Aslı WISHMAN tarafından gönderilmiş Mesajı göster
          :-) :-) :-)

P.S: Yanlis gun secimi, obsesif olan adam seyahat gunu oncesi degil evden cikmak koltuktan bile kalkmaz. Bize gelsin o 'fistik gibin kiz' diz dize bavulumu hazirlasin.

Yalan olmasin indim Giovanni'yi bir ziyaret ettim, yerine guzelce yelestirdim. Tabii 1 hafta icin askiya almadim. O kadar degil.

Hem bu konu tarih olmustu, neye hortlatiyon ki sen? Git KYH ile CoopersCem ile Kekuti ile Aren ile ugras... :-)

Wishcinlicazibeman
          cortlatirim ben tarzim bu
          ayricana kekoti areni gec hic ugrasamam kyh ile ugrasiyooorum zaten mixer kyh
          cooperscem kartalkaya dedi kaldi oyle seside cikmiyoor yeaa

Sent from my Ericsson GH688 using Tapatalk UHF v2
          sigpic

IT'S TIME

Yorum Yap

Wishman perma yaptirsin, sonra yildirim nikahi yapariss hahaha (uykudan uyanip gorecek mesajimi )

SM-N9000Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
            sigpic

IT'S TIME

Yorum Yap

Wishman perma yaptirsin, sonra yildirim nikahi yapariss hahaha (uykudan uyanip gorecek mesajimi )

Bikere onun adi perma degil biaform, seni sanayii kizi.... (ama ellere bi lafim yok)
              Uzatiyorum senin icin, bu yaz yine yaptiririz. Essege altin semer misali gibide olsa tesskurr iltifatina. :-)

P.S: Uykudan uyandim ABLA yi gordum, hala gulumsuyorum. (bknz F56 konusu)

Wish

Yorum Yap

Aslı WISHMAN tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                Bikere onun adi perma degil biaform, seni sanayii kizi.... (ama ellere bi lafim yok)
                Uzatiyorum senin icin, bu yaz yine yaptiririz. Essege altin semer misali gibide olsa tesskurr iltifatina. :-)

P.S: Uykudan uyandim ABLA yi gordum, hala gulumsuyorum. (bknz F56 konusu)

Wish
                Biaformuna kurban oldugumun kivircih saclisi seni ihtiyar seni

sigpic

IT'S TIME

Yorum Yap

Biaformuna kurban oldugumun kivircih saclisi seni ihtiyar seni

Hadi hadi Nazli Abla'm benimmmmm :-)

P.S: Oguz kac saklan yirtar burusturur parcalar, ojelerinin rengini birakir ustunde denk gelirse :-p

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                  X