Duyuru

Çöküş
Henüz duyuru yok

Wishman'in kadinlar uzerindeki cazibesi :)

Çöküş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Wishman'in kadinlar uzerindeki cazibesi :)

Evet arkadaslar en onemli basliklarimizdan birtanesini unutmusuz.. Hemen arayi kapayalim.

Adamdaki cazibeyi cozebilmis degilim. Ozsimav ve alen'in de bu konuya kafa yordugunu dusunuyorum. NDG ise konuya gayet hakim gibi

480989_10151136282022702_1209040582_n.jpg
    www.haktankeskin.com

Uzun sac etken olabilir bu zamana kadar dokulmemis olmasını uzun zamanını uzakdoguda gecirip dokulmek uzere olanları bir daha dokulmemek uzere japonladıgını dusunuyorum tabi adamın enteresan bir ses tonu ve aksanı var italyan çinli biraz da tekirdag ve İzmir karısık :P
    LOVE IS ALL AROUND, IT IS MINI

sigpic

www.MINIClubTR.com

Instagram

Yorum Yap

Hahahahah ben size bisey diyeyeyim mi giyim tarzinizi wishman'i ornek alarak revize edin bekar olan MINIci dostlar .. dugunde wishmani tepeden tirnaga herkes bi inceledi "hele o cinli gomlegi" valla cinli ablamizin elinden ucup gitmesin diye wishmanin etrafindaydim allah sizi inandirsin simdi wishman kivircik olmus geldiginde gorecegiz bakalim new wishman nasil olmus

Sent from my iPad using Tapatalk HD
      sigpic

IT'S TIME

Yorum Yap

hahahha alen'in yoruma koptum.. ortaya bildigin kirma cikmis yahu

NDG ben Large giyiyorum bebegim.. bulursan o tarz aliver bana da
        www.haktankeskin.com

Yorum Yap

Neeee Wishman perma mı yaptırmıssss )))
          perm.jpg

sigpic

www.MINIClubTR.com

Instagram

Yorum Yap

Wayyyyy!!! Leyn bugun tatil gununuz mu, gidin havuza girin, Mini'nizi guzellestirin, ect....

Sonuc'u bastan yazayim uzatmadan... Secret is '40 yasin verdigi 'Potansiyel Tehlike Olmama' durumu..... (=bakiniz 'Yasa gore feromonlarda gorulen azalma...)

Ha bundan memnun muyum? Alismaya calisiyorum... Zaten benim durumumda olan ikinci kisi de 'Serdar Turgut'

Ses tonu uc elementin birlesimi, burun eti, bira, muratti .....

Saclar, ergenlik cagindan gelen ayda bir acibadem yagi ile friksiyon yapip bir saat o igrenc sekilde bekleme zahmeti.

Bide 'kimin genlerinden geldigini bulamadigimiz', gereksiz bir bakim proseduru... (=evimin en eglenceli kismi banyomdur, bir kadin icin orada hazineler yatiyor) Zaten bu yuzden kahve keyfi ile baslayan sohbetler, banyoda 'bu ne icin? bu neye yarar?' seklindeki sohbet ile devam ediyor bi bakiyorum sabah olmus. EEEE, yasli adamim erken uyku geliyor, ani REM'ler ile sabaha kadar deliksiz suruyor. :-(

Ha bu arada gercekten dun hayatimin 4. biaformunu yaptirdim. (=Bilmeyenler icin saci kivirciklastirma, fake Italyan havasi katma operasyonu) Artik 6 ay kivircik dolasacam. Kuaforum bu sefer ki ilk sefer yaptigimiz gibi guzel tuttu dedi. (=yine bilmeyenler icin boyle bir operasyon icin yaklasik 1,5-2 saat kadin kuaforunde basinizda bugidiler ile oturup beklemeniz, gelen diger musterilerin ezici bakislarini bulabileceginiz dergiler ile elemine etmeye calismaniz gerekmektedir.) Ki eger elinizde yanlislik ile 'Kadinca' dergisi alirsaniz butun karizmaniz gelecek 6 aydaki yapmayi dusundugunuz sukse karsisinda yerin 3 kat dibine inebilmektedir.

Bir diger ozet; Yanimdaki ' Drew Berrymore'un o fotograftaki goz odaklarini ustune cekmesi, arkadaki koprunun yaniltici havasi, siyahin potansiyel fit havasi vermesi ve gobegin sanirsam azicik iceri cekilmesi ile o fotograftaki gizli karizma yaratilmistir.

P.S: Konudaki adi gecen adamin 'yazmak' disinda baska bir 'alamet-i farikasi' da cok gorulmus degildir.

Fotodaki cazibe NIDA'dan kaynaklanmaktadir, gerisi bos ve hos bir seda dir.

Wishugrasmayinbenlediyorman

Yorum Yap

Aslı NDG tarafından gönderilmiş Mesajı göster
              Hahahahah ben size bisey diyeyeyim mi giyim tarzinizi wishman'i ornek alarak revize edin bekar olan MINIci dostlar .. dugunde wishmani tepeden tirnaga herkes bi inceledi "hele o cinli gomlegi" valla cinli ablamizin elinden ucup gitmesin diye wishmanin etrafindaydim allah sizi inandirsin simdi wishman kivircik olmus geldiginde gorecegiz bakalim new wishman nasil olmus

Ahh be NIDA, TESEKKURLER. Ama hikaye su;

Arkadas ani bir nikah belirler. Wishman cagriya icazet etmesi gerektigini ogrenir. Nikah gunu oncesi dolap acilir, dolapta ya hicbirsey uymamakta yada nikah icin 'bes benzemez' olmaktadirlar.

Bunun uzerine hemen ust kata cikilir. Enistenin ve Yigenin butun giysileri gozden gecirilir. Sonucta 'ya damattan daha damat' olunabilecek kiyafet bulunur, ya da 'mahallenin beslemesi' kivami yaratilacagi dusuncesi ile 'kufur ederekten' assagi inilip evde bulunan ayakkabi, pantalon ve olaya komiklik katarak eksikleri giderecek gomlek ile bir takim yaratilir. Ne fazla ne eksik... :-(

Wishbirdebanasorman

Yorum Yap

birde bu güzel insanın aklımın almadıgı düzen olayı var. O nasıl bir bagajdır...
                [CENTER]| www.ka-style.com |[/CENTER]

Yorum Yap

IMG_1191.jpg

Wishmancım durumun bu sekildeydi sanırım

sigpic

www.MINIClubTR.com

Instagram

Yorum Yap

Aslı ALIENLOVE tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                    [ATTACH]274[/ATTACH]

Wishmancım durumun bu sekildeydi sanırım
                    Aynen Admin'im Alen'im, azicik sakallisi tabiiki.. Foto cekmedim yoksa Haktan'im Admin'im ters koseye yatiriyor.

P.S: Bu topic Berna & Baran'in topic'inin goruntulenme sayisi / 2 kadar reyting almassa bende ki Ego = 1 / Bilgi durumu tam tersine donebilir simdiden soleyeyim...

Wishhepinizetesekkurlerman

Yorum Yap

Aslı ALIENLOVE tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                      Neeee Wishman perma mı yaptırmıssss )))
                      [ATTACH]273[/ATTACH]
                      senin saclara masa yapacagim bende kimse gormeden oyle seni kuafore sokmak istemiyorum babacim puhahahaha su dalgasi yapacagim senin o gur saclarina

haktanimin su saclarina bittim onlarada tost yapacagim biraz krepeyle cok havali olacagina eminim

wishmanimlemaytapgeceninaytapniyetineyakarimuleynd iyengirl :P

sigpic

IT'S TIME

Yorum Yap

Ha ha ha ust uste gorunupte daha da deprem etkisi yaratmasin diye alinti ile yanitlamadim, sukret Admin'im Haktan'cim. Nida nasil da buldu cikardi derinlerden o senin 'Fred Cakmaktas Hangover' pozunu. Cuk diye oturdu...

Tesekkurler wishmanimlemaytapgeceninaytapniyetineyakarimuleynd iyengirl :P

WishIgotahangoveroooooooooman
                        En son düzenleyen WISHMAN; 02-08-12, 17:41.

Yorum Yap

Adamin tarzi baska yapicak bisi yok diyip konuya ortadan politik bi cevap vereyim

Yorum Yap

oooo NDG'ye bak bel alti vurmaya calisiyo ))

koynumda olmasada telefonumda yilan beslemisim arkadas..

wishmanvarikonusmayacalisanman
                            www.haktankeskin.com

Yorum Yap

Puahuahuahuahuahauhauhauahau hala guluyorum haktan saka maka bayildim bu haline! ayricaa telefonu koynunda saklamasaydin efendim!
                              Bence MINIclubtr.com olarak karnaval duzenleyelim boyle kostum partilerimiz olsun gelenekselleselim Ben cat woman olabilirim mesela ilk party icin fena sayilmaz
                              sigpic

IT'S TIME

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                              X