Duyuru

Çöküş
Henüz duyuru yok

Izmir Bulusmasi

Çöküş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Reis suppersin!
    sigpic

IT'S TIME

Yorum Yap

Aslı YAGCI tarafından gönderilmiş Mesajı göster
      Soner,Tahir ve şelçuk arandı gelicekler listeye eklensin
      Yasa Ali, bi tanesin... Sen kac kisi geliyon?

Yorum Yap

Manisa'dan Ali iner arkadaşımıza msg yazdım Facebook'dan. Murat Salihli'de oturuyor numarası varsa bende ararım.
        sigpic[FONT=Arial Black][/FONT]

Yorum Yap

Aslı WISHMAN tarafından gönderilmiş Mesajı göster
          Yasa Ali, bi tanesin... Sen kac kisi geliyon?
          Abi'm benim sende bitanesin biz emrahla geliriz şuan Antalya'da Emrah Tahir izmirde zaten. 2 yada 3 abicim

Yorum Yap

Hadi bakalim Ozgur Pasa'da Onur'u bir arasin. Sonra Haktan Admin'im bir guncelleme ceker bize....

P.S: Dur bakalim daha Ali, kisin bir haftasonu bende agirliyacam seni.... Hani biliyon konusmustuk... Ama gelirken 'tahinli' isterim...

Wishman

Yorum Yap

Hadi bakalim Ozgur Pasa'da Onur'u bir arasin. Sonra Haktan Admin'im bir guncelleme ceker bize....

P.S: Dur bakalim daha Ali, kisin bir haftasonu bende agirliyacam seni.... Hani biliyon konusmustuk... Ama gelirken 'tahinli' isterim...

Wishman
              Ahhh Abi'm benim beeğğ tahinli pide senin köpeğin olsun. Sen yeterki gel gurbet ellerden

Yorum Yap

Ozgur abi yeni rengimle geliyorum yine

Yorum Yap

Aslı selcukerdemir35 tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                  Ozgur abi yeni rengimle geliyorum yine
                  Pasalari karistiriyon Selcuk..... Ozgur 'tunik'li Pasa, ben 'Kibar Feyzo' Pasa...
                  En son düzenleyen WISHMAN; 05-10-12, 00:11.

Yorum Yap

Bende o gün ayılabilirsem gelicem Damlayla konusurum özledim hepinizi.

Yorum Yap

Bir yemege ciktim, ciddi ilerlemeler olmus. Hepinizi tebrik ediyorum

Yarin saglam kafayla toparliycam listeyi.

NDG, Murat'i aramak konusunda emin misin? (!)

Manisa'dan konvoyla gelmek guzel olur tabi ama Istanbul veya yol uzerinden kimler gelecek? Iyi bir planlama gerekir kimseyi bekletmemek adina.

Kalma yerini Istanbul'dan gelecek arkadaslara gore ayarlariz. Gelenler netlessin yeterki..

Saydiklariniz arasinda foruma uye olmayan arkadaslarda goruyorum sanirim. Neden uye degiller hala?

Benim arabamda o gune kadar gideremeyecegim minik bir hasar var. O yuzden kusura bakmassiniz artik.. Yine de temiz olacagini garanti ederim

HK @ Galaxy Note via Tapatalk
                      www.haktankeskin.com

Yorum Yap

Aslı HAKTAN tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                        Bir yemege ciktim, ciddi ilerlemeler olmus. Hepinizi tebrik ediyorum

Yarin saglam kafayla toparliycam listeyi.

NDG, Murat'i aramak konusunda emin misin? (!)

Manisa'dan konvoyla gelmek guzel olur tabi ama Istanbul veya yol uzerinden kimler gelecek? Iyi bir planlama gerekir kimseyi bekletmemek adina.

Kalma yerini Istanbul'dan gelecek arkadaslara gore ayarlariz. Gelenler netlessin yeterki..

Saydiklariniz arasinda foruma uye olmayan arkadaslarda goruyorum sanirim. Neden uye degiller hala?

Benim arabamda o gune kadar gideremeyecegim minik bir hasar var. O yuzden kusura bakmassiniz artik.. Yine de temiz olacagini garanti ederim

sen boyle deyince hatirladim! sabah 10- aksam 9 saatleri arasam acaba girlfriend vakasi yasar miyim? evet kesinlikle yasarim vazcaydim o zaman. arayiverin biriniz size zahmet baa eziyet(!) .
                        hitmanjim allah razi olsun sekerim bu nazik uyarin icin (!)

bence istanbuldan benden sonra gelecek kisiler tabbisidee bernaacimla baran olur hihihihihi
                        yeterki programlansinlar

Sent from my iPad using Tapatalk HD
                        sigpic

IT'S TIME

Yorum Yap

Aslı HAKTAN tarafından gönderilmiş Mesajı göster

Abi gecmis olsun hayirdir? Ciddi birsey yoktur insallah.

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2

Yorum Yap

Aslı zorbeykesman tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                            Bende o gün ayılabilirsem gelicem Damlayla konusurum özledim hepinizi.
                            Hic tahmin etmedigim icin unutmasamda adini telaffuz etmemistim Zorbey. Walla uzun zamandan sonra butun arkadaslar seni ozlemistir. Komsum konusunda senden daha da fazla umutsuzum. Ama Damla'yi da kandirirsan cok guzel olur.

Derwishman

Yorum Yap

Hic tahmin etmedigim icin unutmasamda adini telaffuz etmemistim Zorbey. Walla uzun zamandan sonra butun arkadaslar seni ozlemistir. Komsum konusunda senden daha da fazla umutsuzum. Ama Damla'yi da kandirirsan cok guzel olur.

Derwishman
                              wishcim sence zorbey'e kim mesaj atti

Sent from my iPad using Tapatalk HD
                              sigpic

IT'S TIME

Yorum Yap

Bizim izmir işi herhalde yatacak gibi gözüküyor tabi yine fe gün doğmadan neler doğar :P

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X