Duyuru

Çöküş
Henüz duyuru yok

Izmir Bulusmasi

Çöküş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

e yapicam da, gikiniz cikmiyo
    "ben varim" demeye bi baslasaniz diorm artik..
    www.haktankeskin.com

Yorum Yap

ben geliooorum neyinize yetmiyor diye sorarlar adama?!?!?

1- NDG (teeee istanbullardan)
      2-haktan
      3-yagci
      4-ozsimav
      5-unalkaan
      6-
      7
      8-
      sigpic

IT'S TIME

Yorum Yap

Aslı NDG tarafından gönderilmiş Mesajı göster
        ben geliooorum neyinize yetmiyor diye sorarlar adama?!?!?

1- NDG (teeee istanbullardan)
        2-haktan
        3-yagci
        4-ozsimav
        5-unalkaan
        6-
        7
        8-
        Ali yanliz gelmez, en az bir MINI daha ve 4 kisi gelirler.
        Sonra Onur var bir arayin hem clubman gorursunuz. Adam baba oldu, bizim aramamiz gerekir.
        Sonra Soner hala foruma katilmadi bir kulagini cekin.
        Manisa'dan gelirken Kaanunal yeni arkadasimizida alsin. Kusura bakmasin adini unuttum, hani cok guzel araba yapan.
        Bostanli'da oturan bir arkadasimiz vardi, sanirim Mavisehir'deydi.
        Zorlayin benim komsu Damla gelsin, erkek arkadas serbest deyin beraber gelsinler.
        Bide Kemal vardi sanirsam.
        Sinemaci arkadasimiz Selcuk.
        Ayrica Manisa'dan 'garaj' Murat'da var, hala askeligi bitiremedi mi yoksa? Asik oldu bizi unuttu...
        Veee LTF Malik Atindis'e bir alo edin, Balikesir'den olsa atlar gelir. BMW ama olsun, sohbeti guzel.

Hani su telefon agi olayi....?

Daha ne yapayim, cami hocasi cemaat sayiyor gibi.....

Wishhacimuratman

Yorum Yap

Aslı WISHMAN tarafından gönderilmiş Mesajı göster
          Ali yanliz gelmez, en az bir MINI daha ve 4 kisi gelirler.
          Sonra Onur var bir arayin hem clubman gorursunuz. Adam baba oldu, bizim aramamiz gerekir.
          Sonra Soner hala foruma katilmadi bir kulagini cekin.
          Manisa'dan gelirken Kaanunal yeni arkadasimizida alsin. Kusura bakmasin adini unuttum, hani cok guzel araba yapan.
          Bostanli'da oturan bir arkadasimiz vardi, sanirim Mavisehir'deydi.
          Zorlayin benim komsu Damla gelsin, erkek arkadas serbest deyin beraber gelsinler.
          Bide Kemal vardi sanirsam.
          Sinemaci arkadasimiz Selcuk.
          Ayrica Manisa'dan 'garaj' Murat'da var, hala askeligi bitiremedi mi yoksa? Asik oldu bizi unuttu...
          Veee LTF Malik Atindis'e bir alo edin, Balikesir'den olsa atlar gelir. BMW ama olsun, sohbeti guzel.

Hani su telefon agi olayi....?

Daha ne yapayim, cami hocasi cemaat sayiyor gibi.....

Wishhacimuratman
          wishcim!

malik beylere yazdim, zorbeyin dogum gunusuymus o gun!, en guzel en lux MINIone'li arkadasimiz CihanDemirel'e haber verildi, berna ve barandan da bi onay beklooorum ayricaaa 47RE plakali arkadasimiz murat yener'in telefonu yok bende bana yazzsin biri ben onuda hallederim...

haktan icin uzmanlik alani olarak Redbull kizlarini dusundum onlarla konussun onlarda gelsin

kalan tanimadiklarimada bisey yapamayacagim valla so sorry... izmir ekibi calissin azcik

Sent from my iPad using Tapatalk HD
          sigpic

IT'S TIME

Yorum Yap

Valla Manisa'dan hep beraber yavas yavas gideriz. Bu arada bir teklifim olacak. Gecen sefer herkes tek basina gelmisti. Bu sefer Manisa'dan gideceklerle bulussak burdan Izmir grubuna katilsak butun MINI'ler topluca gitsek? Nasil olur acaba? Hem disaridan da hos bir goruntu olur.

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2

Yorum Yap

Afferin NIDA....

Murat Yener kim? Ben bir Garaj Murat bilirim benim gibi KIL olan... O ise telefonunu yollarim tabii degsmedi ise...

P.S: Bu arada Malik gelirse geri dous bileti alma, Balikesir'den azicik Bandirma yapsaniz hooop Yenikapi'da bulursun kendini....

Kaan en kucuk sensin, topla Manisa'yi.... Ben geldigimde SPIL'e cikacaz, karlar arasinda MINI pozu verecez....

Yazdiklarimdan bircogunu Ozgur Pasa biliyor.... Ona danisin...

Opuyommmmman

Yorum Yap

Sonra NOS 33 Hatay'da oturan arkadas...

Yorum Yap

Hah Manisa'dan olan arkadas Aliiner.

Yorum Yap

Wishten afferin'i de kaptiktan sonraa..

MINI'mi alana kadar ucakla seyahat ederim wishcim!

gidis-donus biletimi BabaBank kredi kartim ile 2 taksitle aldim 3 ay'da ertelemeli :P %17,5 chip para kazanmisiim

Murat Yener dedigimiz arkadasimiz su MINI International dergisine roportaj veren Abi naber yeaa kafalari yiyoz dien arkadasimiz. uzun boylu ciliiz manisanin girisinde otellerimi ne vardi hani damali garaji vardi daha ne diyeyim yuaa
                    sigpic

IT'S TIME

Yorum Yap

Wishten afferin'i de kaptiktan sonraa..

MINI'mi alana kadar ucakla seyahat ederim wishcim!

gidis-donus biletimi BabaBank kredi kartim ile 2 taksitle aldim 3 ay'da ertelemeli :P %17,5 chip para kazanmisiim

Murat Yener dedigimiz arkadasimiz su MINI International dergisine roportaj veren Abi naber yeaa kafalari yiyoz dien arkadasimiz. uzun boylu ciliiz manisanin girisinde otellerimi ne vardi hani damali garaji vardi daha ne diyeyim yuaa
                      Iste Murat Yener = Garaj Murat....

Yorum Yap

Tamam hadi at numarasini da egleneyim aksam aksam isleteyim onu bi guzel
                        sigpic

IT'S TIME

Yorum Yap

Tamam hadi at numarasini da egleneyim aksam aksam isleteyim onu bi guzel
                          Ne Viber acik, ne whatsupp.... :-(

Bir hafta oldu, hala hosgeldin evine diye aramadin. Hala dogumgunu haftan diye bisi demiyom...

Wishhadiaraman

Yorum Yap

Bree wish seninle son zamanlarda kim ilgileniyor en cok ;? hakkinda kim konu acip aman wish canim wish diee senden bahsediooo bunlari dusunursek bence yine ben acik ara farkla ondeyim o yuzden bende be quiet! Hohohohoooohohohoho
                            sigpic

IT'S TIME

Yorum Yap

Abi valla ben Manisaliyim ama daha cok Izmir'de dolaniyorum o yuzden tanidigim pek bi MINI'ci yok Manisa'da ama su birkac gun icerisinde kimi gorursem MINI'si olan soylerim. sizlerinde gidip ulasmami istediginiz olursa gidip seve seve gorusurum.

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2

Yorum Yap

Soner,Tahir ve şelçuk arandı gelicekler listeye eklensin
                                sigpic[FONT=Arial Black][/FONT]

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X