Duyuru

Çöküş
Henüz duyuru yok

200 km den sonra buyuk sıkıntı

Çöküş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Neden bu '200 km ustu' konusu benim ilgimi cekmiyor bir turlu ?

P.S: Yanlis anlama CSS, yazdigim seninle ilgili degil, tamamen kisisel bir problem ki daha sonra anlayacaksindir. :-)

Wishslowmotionman

Yorum Yap

Aslı GOKHAN tarafından gönderilmiş Mesajı göster
      depo konusunda kımseyı tanımam
      Benimde bi anim yok degil

Galaxy Note 2 ile Tapatalk'tan gonderdim..
      www.haktankeskin.com

Yorum Yap

Aslı HAKTAN tarafından gönderilmiş Mesajı göster
        Benimde bi anim yok degil

Galaxy Note 2 ile Tapatalk'tan gonderdim..
        aynen haktan hıc degısmedı kararlılıkla devam edıyorum aynen
        IS IT LOVE?

www.MINIClubTR.com

sigpic

Yorum Yap

Aslı WISHMAN tarafından gönderilmiş Mesajı göster

P.S: Yanlis anlama CSS, yazdigim seninle ilgili degil, tamamen kisisel bir problem ki daha sonra anlayacaksindir. :-)

Wishslowmotionman
          200>90 desek anlam katarmıyız abi
          IS IT LOVE?

www.MINIClubTR.com

sigpic

Yorum Yap

Kardeşim arabayı makinaya bağlattınmı acaba soruna baktırmak adına yada o günden sonra dikkatini çeken bi durum oldumu gidişinde arabanın ?
            IS IT LOVE?

www.MINIClubTR.com

sigpic

Yorum Yap

abı ben fullesemde bısey deısmıokı en fazla 2 gun gezıo ne kadar alırsam o kadar gezıyorum sımdı yarım depo koydum hava fıltresını cıkarttım yıkadım hava fıltresı alta nın aır kıtı cıkmadı dandık bısey cıktı da borularda alta yazıyordu fıltrenın ustunu okumadıgım ıcın akşam yarışlar vardı yolların genelı halen ıslak oldugundan dolayı ıptal oldu yoksa denıcektım neyse deneyınce yazarım noldunu

gökhan - abı arabayı makıneye baglatmadım cunku ne bı arıza ısıgı nede baska bısey var gidişide guzel 200 lere cıkmadım daha henuz .
              wishman- abi hızı sevıyorum yarısmayı sevıyorum genclıgın bı etkısı olabılır ama basmıcak olsamda gıdıp jcw almazdım one alır tın tın gezerdım oh 1.4 mıs gıbı )
              ( bu arada yakın zamanda 2011 cooper otomatık vıtes alıyorum bıtane daha annemde kıskandı benı cooper alıyor )

Yorum Yap

Aslı 35CSS17 tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                abı ben fullesemde bısey deısmıokı en fazla 2 gun gezıo ne kadar alırsam o kadar gezıyorum sımdı yarım depo koydum hava fıltresını cıkarttım yıkadım hava fıltresı alta nın aır kıtı cıkmadı dandık bısey cıktı da borularda alta yazıyordu fıltrenın ustunu okumadıgım ıcın akşam yarışlar vardı yolların genelı halen ıslak oldugundan dolayı ıptal oldu yoksa denıcektım neyse deneyınce yazarım noldunu

gökhan - abı arabayı makıneye baglatmadım cunku ne bı arıza ısıgı nede baska bısey var gidişide guzel 200 lere cıkmadım daha henuz .
                wishman- abi hızı sevıyorum yarısmayı sevıyorum genclıgın bı etkısı olabılır ama basmıcak olsamda gıdıp jcw almazdım one alır tın tın gezerdım oh 1.4 mıs gıbı )
                ( bu arada yakın zamanda 2011 cooper otomatık vıtes alıyorum bıtane daha annemde kıskandı benı cooper alıyor )
                ps. turkiyede artik one 1.4 motor yok.

Sent from my Ericsson GH688 using Tapatalk UHF v2
                sigpic

IT'S TIME

Yorum Yap

farkederse kahrolayım ) 1.6 D dıyelım o zmn

Yorum Yap

Aslı WISHMAN tarafından gönderilmiş Mesajı göster

Wishslowmotionman
                    giOvanNi 200 ve ustunu gorebilecek kadar sansli olamadi cunku

Sent from my MIELE davlumbaz using Tapatlk yagkokusunuiyiceker v2
                    sigpic

IT'S TIME

Yorum Yap

Aslı 35CSS17 tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                      farkederse kahrolayım ) 1.6 D dıyelım o zmn
                      MINI One 1.6D de TRde yok. R56 ve R60 cooper'da manuel sanziman olarak mevcut.

sigpic

IT'S TIME

Yorum Yap

tamam nazlı ben anlamıom g*t ettın tamam

Yorum Yap

owwww cok sert

Yorum Yap

Aslı NDG tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                            giOvanNi 200 ve ustunu gorebilecek kadar sansli olamadi cunku

Hiç unutmam bigün çeşme otobanındayız giovanni kontrolü bende murat abinin tüm engellemelerine rağmen giovanni 180km leri görmüştür zaten engellemese önümde jcw haktan gidiyormuş falan pehh hikaye geçip gidicem zaten
                            IS IT LOVE?

www.MINIClubTR.com

sigpic

Yorum Yap

Aslı GOKHAN tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                              Hiç unutmam bigün çeşme otobanındayız giovanni kontrolü bende murat abinin tüm engellemelerine rağmen giovanni 180km leri görmüştür zaten engellemese önümde jcw haktan gidiyormuş falan pehh hikaye geçip gidicem zaten
                              Zaaaa gokhan basgan adamin icinden gecer giovanni ile .. bende gioya el koydugumda cesme otobaninda 181 rekorunu kirayim wishman icin ambulans hazir edin kalbine iner buyuk ihtimalle.. nerdeyse emrah soylesin cesme otobaninda nasil roket moduna gectigimi Nihahahahhaha

ps. o arabada bas yavrum baas cekinme diyordu tabi o ayri bi konu

sigpic

IT'S TIME

Yorum Yap

Aslı NDG tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                                Zaaaa gokhan basgan adamin icinden gecer giovanni ile .. bende gioya el koydugumda cesme otobaninda 181 rekorunu kirayim wishman icin ambulans hazir edin kalbine iner buyuk ihtimalle.. nerdeyse emrah soylesin cesme otobaninda nasil roket moduna gectigimi Nihahahahhaha

ps. o arabada bas yavrum baas cekinme diyordu tabi o ayri bi konu

Nasılsa murat abi şuanda yok sallayalım arkasından oda ikidebir ya şurda radar vardı galiba diyip duruyordu
                                IS IT LOVE?

www.MINIClubTR.com

sigpic

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X