Duyuru

Çöküş
Henüz duyuru yok

200 km den sonra buyuk sıkıntı

Çöküş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Arkadaslar emin degilim yankista hatirlamiyirsam eger bir onceki r56 gitmeme uzerine elinden geleni yapiyordu. Bende acaba safe falan moda mi girdi demistim yazilimdan sonra ama bu aracta bildigimnkadari ile safe mode yok. 2008 lerde turbonunnyanindan cikan hortum gevsiyor ve yerinden cikiyor acaba kontrol ettinmo

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Yorum Yap

Aslı Burak tarafından gönderilmiş Mesajı göster
      Arkadaslar emin degilim yankista hatirlamiyirsam eger bir onceki r56 gitmeme uzerine elinden geleni yapiyordu. Bende acaba safe falan moda mi girdi demistim yazilimdan sonra ama bu aracta bildigimnkadari ile safe mode yok. 2008 lerde turbonunnyanindan cikan hortum gevsiyor ve yerinden cikiyor acaba kontrol ettinmo

200'e kadar normal gidiyormus..

Galaxy Note 2 ile Tapatalk'tan gonderdim..
      www.haktankeskin.com

Yorum Yap

2 hafta önce kadar benim de başıma geldi. Safe mode a almış ve arıza lambası yaktı. Hatta c.a.n. İle konuşurken sordum o da dağılsın keremin başına gelmişti ona bi sorayım dedi. Arıza lambası sarıydı. Kitapta sürmeye devam edebilirsiniz ama en yakın servise gidin diyordu. Sonuç diagnose ve maalesef KÖTÜ BENZİN. Benim de benzinim o anda az kalmıştı. O yüzden belki sizinki de yapmış olabilir.
        Love all, trust a few, do wrong to none!!!

Yorum Yap

Aslı Swiss Hotelier tarafından gönderilmiş Mesajı göster
          2 hafta önce kadar benim de başıma geldi. Safe mode a almış ve arıza lambası yaktı. Hatta c.a.n. İle konuşurken sordum o da dağılsın keremin başına gelmişti ona bi sorayım dedi. Arıza lambası sarıydı. Kitapta sürmeye devam edebilirsiniz ama en yakın servise gidin diyordu. Sonuç diagnose ve maalesef KÖTÜ BENZİN. Benim de benzinim o anda az kalmıştı. O yüzden belki sizinki de yapmış olabilir.
          akü başını çıkart, 5 dakka bekleyin bidaha takın
          1) [FONT=Palatino Linotype]34 Y 7475 - R56 WhiteSilver CooperS "JCW" SOLD
          2) 34 JET 01 - R53 Cooper S GP "0483" - R.I.P[/FONT]

[FONT=Palatino Linotype]3) 34 DEV 20 - R56 Cooper S "JCW" project400! [/FONT]
          4) 34 BKS 66 - R58 Cooper S "JCW" SOLD
          5) 34 AL 7749 - R52 Cooper S - [FONT=Arial Black]EmreMOR[/FONT] SOLD

Yorum Yap

Aslı Kekuti tarafından gönderilmiş Mesajı göster
            Safe mode da basinc basmiyor, gecen basima geldi.. Atmosferik arac gibi gidiosunuz..

Bide motor isigi yakiyor. Arabada isikta yok, uyarida..

Diagnose mantikli cozum olacaktir ancak safe e alan arabanin basinci yerlere iner, 200 falan hayal kisa surede
            Ilk safe modda yakmaz ariza siz sikistirmaya devam edince neden gitmiyor diye sikmaya devam yakar oda sari isik yanar. Hava filtresi ile alakasi yok .ok filtre kotu ama hepimiz kullanmisiz bende cooper s imde kullandim baska ne vardi ki kolay ulasilabilir .
            sigpic

Yorum Yap

bence bir kadran videosu çekin belki sestende anlayabilen olur yanlış giden şeyi bulmak için. 1 kere sıkıp bırakın daha fazlada kurcalamayıp servise görünün bence

Yorum Yap

O denenen araclari baya bir yormasi gerekiyordu bence

Yorum Yap

turbonun yanındakı hortum hava fıltresı gırıs yerı arada cıkıyor gerı yerıne takıyorum

Araçta servıs uyarısı bıle vermıyor , arıza ısıgı yok bakımdan 4 bın once cıktı .

Pazar gunu gene illegal yarışlar var otobanda . bı kamerayı kadrana dıger kamerayı aracın yanına sabıtlıcem . tek yarışcam bu sefer . bakalım bu sefer nolcak yarım depo benzınle gırıcem 97 oktan gecen yarıstıgımda 20 km kaldı dıyordu

bu arada hava fıltresını ben degıstırmedım kırlenmıs tıkanmıs olabılır belkı basınclı hava makınesıyle bı hava tutucam arkadasın yıkamada .

Yorum Yap

Aslı 35CSS17 tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                    turbonun yanındakı hortum hava fıltresı gırıs yerı arada cıkıyor gerı yerıne takıyorum

Araçta servıs uyarısı bıle vermıyor , arıza ısıgı yok bakımdan 4 bın once cıktı .

Pazar gunu gene illegal yarışlar var otobanda . bı kamerayı kadrana dıger kamerayı aracın yanına sabıtlıcem . tek yarışcam bu sefer . bakalım bu sefer nolcak yarım depo benzınle gırıcem 97 oktan gecen yarıstıgımda 20 km kaldı dıyordu

bu arada hava fıltresını ben degıstırmedım kırlenmıs tıkanmıs olabılır belkı basınclı hava makınesıyle bı hava tutucam arkadasın yıkamada .
                    Filitreyi balata spreyi ile temizle Abi'm. Benzinide 95 alıp oktan artırıcılar var kullan her depoda faydasını görürsün.
                    sigpic[FONT=Arial Black][/FONT]

Yorum Yap

Alta filtre hava ile temizlenmez sunger parca o delikleri daha genisler. Yagli tip filtre alta ilik suya birak bulasik detarjani bile olur bas suya kalsin tekrar ayni islemi yap fazla hirpalama ki delikler acilmasin sonra durula gene hava ile kurutma kendi haline kurusun. Sonra yagla ilk partyi sik bekle yaglanan yerleri gor dipden basma uzakdan sik yaglar pahali degil zaten .Yazik o arabaya deponun dibini cekiyordur avansi elbette geri cekecektir safe gececektir menzilin resmen yokmus .
                      sigpic

Yorum Yap

Cem, bana radyator suyu eksik dragcilari animsatiyorsun arabanin yasamasina sasirdim...

www.haktankeskin.com

Yorum Yap

ahhaha dibini sıyırıyorum deponun genelde sımdı artık ıcınde yakıt bırakıyorum dedıgınız sekıldede fıltreyı temızlıcem tsk ederım verdıgınız bılgı ıcın

Yorum Yap

Siyir sen siyir )

www.haktankeskin.com

Yorum Yap

Aslı HAKTAN tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                              Siyir sen siyir )

depo konusunda kımseyı tanımam
                              IS IT LOVE?

www.MINIClubTR.com

sigpic

Yorum Yap

Bi tanidik vardi depoyu fullememektn deponun ust kismi pas tutmustu

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi
                                sigpic

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X