Duyuru

Çöküş
Henüz duyuru yok

Motor yaginiz?

Çöküş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Bende gunluk kullaniyorum oyle arabayi sikistirmam 0-40 castrol edge 5-50 ye yada motul e gecmek faydali olurmi acaba.

GT-N7000 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Yorum Yap

mobil 5/30 ile değiştirdim bende

Yorum Yap

stok r-53 icin kullanılan onerılen yag nedır gunluk kullanıyorum aracımı ara ara basmak gerekıyor

Yorum Yap

arenin tavsiyeleriyle mobil 0-40 kullanmaya başladım gayet güzel ve memnunum..

Yorum Yap

Arkadaşlar sık sık yağını ve suyunu kontrol edin, minilerde eksiltme sorunu var.

Sent from my iPhone using Tapatalk
            sigpic[FONT=Arial Black][/FONT]

Yorum Yap

Aslı YAGCI tarafından gönderilmiş Mesajı göster
              Arkadaşlar sık sık yağını ve suyunu kontrol edin, minilerde eksiltme sorunu var.

Sent from my iPhone using Tapatalk
              Sik sık kontrol etmekte fayda tabiki var ama R53 lerin yag eksiltme ve yakma sorunu yok

R56 larda 07 08 modellerinde be 09 baslarinda evet yag yakma sorunu var sekman bosluklari fabrikadan cikarken 0'03 olmasi gerekirken 0,06 ile ciktilar yag yakma sorunlari var ve 80000 km de motor yapan cok mini kullanicisi var

Yorum Yap

çok şükür, her gün apaçi gibi gazlıyorum 1 litre bile eksiltmedim. Bakımını vs düzgün yaptıkça, fabrikasyon bir hatası yoksa eğer yakması imkanless..
                1) [FONT=Palatino Linotype]34 Y 7475 - R56 WhiteSilver CooperS "JCW" SOLD
                2) 34 JET 01 - R53 Cooper S GP "0483" - R.I.P[/FONT]

[FONT=Palatino Linotype]3) 34 DEV 20 - R56 Cooper S "JCW" project400! [/FONT]
                4) 34 BKS 66 - R58 Cooper S "JCW" SOLD
                5) 34 AL 7749 - R52 Cooper S - [FONT=Arial Black]EmreMOR[/FONT] SOLD

Yorum Yap

kullanılan yağla alakalı olarak yağ eksiltme olabilir düşük viskoziteli yağlar daha çabuk ısınabiliyor, bu da buharlaşıp yanması ve eksilmesi demek eğer çok sakin kullanmıyorsanız orjinalden biraz daha yüksek viskoziteli yağ tercih edin derim kullanım şeklinize ve iklime bağlı olarak.. ayrıca eksiltme varsa r53 ler için konuşuyorum karter contanızı kontrol edin bizim kasalarda kronik sıkıntı

Yorum Yap

Yusuf usta mobil 0-40 koydu kullanıyoruz
                    34 JOB 30 - 2012 Cooper JCW Midnight Black
                    34 DN 1806 - 2011 Cooper S (jcw equipped) Chili Red

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                    X