Duyuru

Çöküş
Henüz duyuru yok

Kiş lastikleri

Çöküş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Komsucum dediklerin tamamen dogru ama bazı arkadaslarım kış lastigi takıp sonra 4 mevsim performans lastiklerinden aldıkları performansı alacaklarını sanıp virajlara patladılar o yüzden uyarayım dedim.
    LOVE IS ALL AROUND, IT IS MINI

sigpic

www.MINIClubTR.com

Instagram

Yorum Yap

Abiminde e90 320d ye ne takacaz karar veremedik

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Yorum Yap

Başkan tabiki alınmaz zaten alınmasını beklemek saçmalık olur ama sana sunu söliyim sabah işe gelirken yokuşta ayıptır sölemesi bitane all4 a el sallayarak geçtim 4 mevsim vardı amcam da sardırıp sardırıp duruyordu

Aslı ALIENLOVE tarafından gönderilmiş Mesajı göster
        Komsucum dediklerin tamamen dogru ama bazı arkadaslarım kış lastigi takıp sonra 4 mevsim performans lastiklerinden aldıkları performansı alacaklarını sanıp virajlara patladılar o yüzden uyarayım dedim.

Yorum Yap

Aslı Cooperscem tarafından gönderilmiş Mesajı göster
          Başkan tabiki alınmaz zaten alınmasını beklemek saçmalık olur ama sana sunu söliyim sabah işe gelirken yokuşta ayıptır sölemesi bitane all4 a el sallayarak geçtim 4 mevsim vardı amcam da sardırıp sardırıp duruyordu
          Kullanmayı bilmiyormus o el sallamasaydın yazıktır belki all4 degildir yahu sen hasta degil miydin dün dısarda ne işin var euheuhe :P

sigpic

www.MINIClubTR.com

Instagram

Yorum Yap

Sabah işe gelirken yazdım başkan dün değil ve kesinlikle all4 tü

Aslı ALIENLOVE tarafından gönderilmiş Mesajı göster
            Kullanmayı bilmiyormus o el sallamasaydın yazıktır belki all4 degildir yahu sen hasta degil miydin dün dısarda ne işin var euheuhe :P

Yorum Yap

Aslı Cooperscem tarafından gönderilmiş Mesajı göster
              Sabah işe gelirken yazdım başkan dün değil ve kesinlikle all4 tü
              Ahah All4 u gorunce şaftım kaymıs okumamısım benim karım bile buzda yokusu cıkıyor All4 4 mevsim lastikle adamda kesin bir annormallik var

sigpic

www.MINIClubTR.com

Instagram

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
              X