Duyuru

Çöküş
Henüz duyuru yok

Muayene de Lastik Sorunu

Çöküş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Aslı GOKHAN tarafından gönderilmiş Mesajı göster
    Ku31 lastiklerden 2 set bitirdim çok memnun kaldım hatta 1 set daha alıcaktım Ku 39 yeni çıkmıştı yeni olarak onları aldım onlardanda memnunum fazlası ile tavsiye ederim 3 defa muayeneye girdim sadece lastiklerimin diş derinliğine baktılar diğer hiçbirşeye takılmadılar
    valla doğrudur, biraz şans meselesi işte. adamaların belli bir standartı yokki. Ya hepsini geçir ya da hepsini bırak. Muayene istasyonunda ki x tekniker ile y teknikerin muaynesinde bile fark oluyor. X istasyonda geçmeyen arabayı y istasyona götürüyosun orda geçebiliyor mesela, çok var böyle olaylardan sende biliyorsundur o yüzden 215 alırsam 205 leri saklıycam ben

Yorum Yap

Aslı Lucky Jackal tarafından gönderilmiş Mesajı göster
      valla doğrudur, biraz şans meselesi işte. adamaların belli bir standartı yokki. Ya hepsini geçir ya da hepsini bırak. Muayene istasyonunda ki x tekniker ile y teknikerin muaynesinde bile fark oluyor. X istasyonda geçmeyen arabayı y istasyona götürüyosun orda geçebiliyor mesela, çok var böyle olaylardan sende biliyorsundur o yüzden 215 alırsam 205 leri saklıycam ben
      Aynen öyle. Adamına göre çok değişiyor
      sigpic

Yorum Yap

Çok doğru söylüyorsunuz haklısınız

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Yorum Yap

yeni konu açmak istemedim, arabada şu an yay var ama her an coil de alabilirim. yeni jantlarla beraber tabanı büyüteceğim, 215 45 r17 alayım diyorum ama sürtme vs yapar mı? Aslında planım şu önler 205 45 r17 arkalar 215 45 r17. hangisini tercih edelim, sürtme olmaması için ne yapmak gerekiyor? Yeni gelecek OZ jantların ölçüleri şu şekilde. lastik olarak ise kumho veya 120tl fark verip nokian zline alacağım
          FRONT AND REAR
          Size: 17x7.5
          (O.E. Diameter)
          Offset: 42mm

Edit : arkadaşlar, nokian 1 takım kalmış ellerinde o yüzden acele etmem lazım. Varsa bir yorumunuz çok yardımcı olur bana. 4 adet 215/45/17 ile sürtme sorunu yaşar mıyım? yaşarsak kaçlık spacer takmak lazım? jant bilgleri yukarıda
          En son düzenleyen Lucky Jackal; 03-04-17, 15:21.

Yorum Yap

17x7.5'a zaten 215 takmaniz daha dogru olur, ama sahsi tavsiyem mininin orjinalinden sasmamak 17x7 205/45

Sent from my iPhone using Tapatalk
            doayen!

1) 34 DOA 29 - R56 Midnight Black JCW '12
            2) 34 DOA 29 - R56 Thunder Gray GP2 '13
            3) DOAYENS - R56 Midnight Black Cooper S '13
            4) 7KVC909 - R53 Astro Black Cooper S '06
            5) 34 DOA 06 - R59 Midnight Black Cooper S Roadster '13
            6) 34 UT 5348 - R53 Thunder Blue GP '06
            7) 34 DOA 06 - R53 Cosmos Black Cooper S '05
            8) 34 DOA 90 - R59 White Silver JCW Roadster '14

Yorum Yap

Valla benimde muayne geliyor Mayıs ayında. 215/40 r18 var. Muayneden sonra değiştirmiştim lastikleri. Hayırlısı bakalım geçecekmi görücez

Yorum Yap

Aslı Hendrix tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                Valla benimde muayne geliyor Mayıs ayında. 215/40 r18 var. Muayneden sonra değiştirmiştim lastikleri. Hayırlısı bakalım geçecekmi görücez
                benimde mayıs ayında... Varex orta iptali ve downpipe var.. Nasıl geçicez bilmiyorum.Eğer bu yazdıklarım sorun olacaksa pendikte çalışan bir adamım var parayla geçiriyor.. Ona ulaşmam gerekecek eski aracımı öyle geçirmiştim

Yorum Yap

Aslı Hendrix tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                  Kapı yanında senin ölçü yazıyor olabilir. Eğer mevcut lastiğin ile, kapı içinde yazanlar farklıysa kalırsın.
                  Bilgine
                  1) [FONT=Palatino Linotype]34 Y 7475 - R56 WhiteSilver CooperS "JCW" SOLD
                  2) 34 JET 01 - R53 Cooper S GP "0483" - R.I.P[/FONT]

[FONT=Palatino Linotype]3) 34 DEV 20 - R56 Cooper S "JCW" project400! [/FONT]
                  4) 34 BKS 66 - R58 Cooper S "JCW" SOLD
                  5) 34 AL 7749 - R52 Cooper S - [FONT=Arial Black]EmreMOR[/FONT] SOLD

Yorum Yap

Muayene istasyonunun kapisinda iki dakikada takiyorlar muayeneden sonra degistiriyorlar 30 tl

Tost makinesi ile gonderildi
                    [FONT=Arial Black]34 EJ 8133
                    2006 MINI R53 S
                    [/FON]

Yorum Yap

Aslı Sertac tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                      Muayene istasyonunun kapisinda iki dakikada takiyorlar muayeneden sonra degistiriyorlar 30 tl

Tost makinesi ile gonderildi
                      ben boyle bir uygulama oldugunu bilmiyordum ya hahaha cok iyiymis
                      doayen!

1) 34 DOA 29 - R56 Midnight Black JCW '12
                      2) 34 DOA 29 - R56 Thunder Gray GP2 '13
                      3) DOAYENS - R56 Midnight Black Cooper S '13
                      4) 7KVC909 - R53 Astro Black Cooper S '06
                      5) 34 DOA 06 - R59 Midnight Black Cooper S Roadster '13
                      6) 34 UT 5348 - R53 Thunder Blue GP '06
                      7) 34 DOA 06 - R53 Cosmos Black Cooper S '05
                      8) 34 DOA 90 - R59 White Silver JCW Roadster '14

Yorum Yap

İyiymiş arkadas [emoji23]

Yorum Yap