Duyuru

Çöküş
Henüz duyuru yok

Coilover tercihleriniz ?

Çöküş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

• Kfadam
    yanıtladı
    Aslı Leoo tarafından gönderilmiş Mesajı göster
    Parçalar için kontak kurma şansımız varmı mesaj kutusu dolu ama tel vs atarsanız

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Parcaları araçla birlikte verdim. Onun dışında sormak istediğin bir şey varsa mesaj kutumu boşalttım.

Bir yorum yaz:

• Leoo
    yanıtladı
    Aslı Kfadam tarafından gönderilmiş Mesajı göster
    Diger konulara da yazmissiniz hepsini buradan cevaplayayim.

R53 de h&r 1 yil kadar kullandim.cadde kulllanimi icin ideal bi coilover komforlu ve yol tutusu iyi.
    Ayrica 2 kere piste cikma sansim oldu. Aracin uzerinde semi slick lastik, kule gergisi, camber ayari vs yol tutusu iylestirecek bi cok parca vardi. O haliyle yol tutusundan cok memnundum ama diger parcalarinda etkisi coktur.

Suan r56 jcw aracimda st coilover var. diger parcalar olmadigi icin yol tutusunu kiyaslamam dogru olmaz ama h&r bi tik daha yumusakti bundan.

Parçalar için kontak kurma şansımız varmı mesaj kutusu dolu ama tel vs atarsanız

Bir yorum yaz:

• Kfadam
    yanıtladı
    Aslı Leoo tarafından gönderilmiş Mesajı göster
    R53 için kullanan arkadaşlar neyi önerir acaba

Diger konulara da yazmissiniz hepsini buradan cevaplayayim.

R53 de h&r 1 yil kadar kullandim.cadde kulllanimi icin ideal bi coilover komforlu ve yol tutusu iyi.
    Ayrica 2 kere piste cikma sansim oldu. Aracin uzerinde semi slick lastik, kule gergisi, camber ayari vs yol tutusu iylestirecek bi cok parca vardi. O haliyle yol tutusundan cok memnundum ama diger parcalarinda etkisi coktur.

Suan r56 jcw aracimda st coilover var. diger parcalar olmadigi icin yol tutusunu kiyaslamam dogru olmaz ama h&r bi tik daha yumusakti bundan.

Bir yorum yaz:

• Leoo
    yanıtladı
    R53 için kullanan arkadaşlar neyi önerir acaba

Bir yorum yaz:

• Leoo
    yanıtladı
    R53 için en konforlu en iyi öneri kullananlar neyi önerir acaba

Bir yorum yaz:

• b.battal
    yanıtladı
    Aslı G.Evran tarafından gönderilmiş Mesajı göster
    benim kullanimima gore kw bozulmadiysa kimsede bozul bunu unutmussun kardesim kw candir

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Aslı G.Evran tarafından gönderilmiş Mesajı göster
    whatsapp yolluyorum

aynen kanka bende hasta kullanırım biliyorsun taş görsem otobanda dururum kw alacaz o zaman gardaşım salla whatsapp'dan bakalım )

Bir yorum yaz:

• G.Evran
    yanıtladı
    Aslı b.battal tarafından gönderilmiş Mesajı göster
    Şansa bağlıysa bende kesin bozulur hahha Gürkan kw mu aldı ben xyz sanıyordum :! xyz'yi jdm works 2800'e getiriyor ama 2 ay teslimat süresi kw olursa hemen alacağım stokta mevcut.

Gürkan'ın dip fotoğrafını görsem iyi olur aslında
    whatsapp yolluyorum

Bir yorum yaz:

• G.Evran
    yanıtladı
    Aslı Kekuti tarafından gönderilmiş Mesajı göster
    KW bozulması şansa bağlı. Ben 2 minimde de KW kullanıyorum. Çok şükür hiç bir problemim olmadı. Hatta r56 coili Gurkan dip bastı. Tık yok.. Maşallah

Ben aldığımda KW v2'yi 3000-3100 civarı almıştım sanırım 3 sene evvel. O tarihten 3-4 ay sonra Alptug aldı. 2000 TL'di. Seçkinde 2300 civari biseye aldı sanırsam.. Sonra talep olunca yukseltmiş olabilirler.. Ama fena coil değildir.

edit : 250-300 TL indirim aldım 3400 TL civarındaydı v2 ben aldığımda.. 10 taksit kart
    benim kullanimima gore kw bozulmadiysa kimsede bozul bunu unutmussun kardesim kw candir

Bir yorum yaz:

• b.battal
    yanıtladı
    KW bozulması şansa bağlı. Ben 2 minimde de KW kullanıyorum. Çok şükür hiç bir problemim olmadı. Hatta r56 coili Gurkan dip bastı. Tık yok.. Maşallah

Ben aldığımda KW v2'yi 3000-3100 civarı almıştım sanırım 3 sene evvel. O tarihten 3-4 ay sonra Alptug aldı. 2000 TL'di. Seçkinde 2300 civari biseye aldı sanırsam.. Sonra talep olunca yukseltmiş olabilirler.. Ama fena coil değildir.

edit : 250-300 TL indirim aldım 3400 TL civarındaydı v2 ben aldığımda.. 10 taksit kart
    Şansa bağlıysa bende kesin bozulur hahha Gürkan kw mu aldı ben xyz sanıyordum :! xyz'yi jdm works 2800'e getiriyor ama 2 ay teslimat süresi kw olursa hemen alacağım stokta mevcut.

Gürkan'ın dip fotoğrafını görsem iyi olur aslında

Bir yorum yaz:

• Kekuti
    yanıtladı

Bir yorum yaz:

• b.battal
    yanıtladı
    ++++

Alptug XYZ Kullanıyor mesela 4000km oldu tık yok diyor, ayrıca kamber ayarı sertlik ayarıda yapabiliyormuş mesela..

fiyat kw'nin yarısı H&R kullanan arkadaslar genelde r53 sanırım
    Aslı ARENIMO tarafından gönderilmiş Mesajı göster
    KW çok çabuk bozuluyo langır langır ses yapıyo H&R 'ım var aslan gibi coilover çok memnunum
    şu iki posta tekrar baktım da hayretler içerisindeyim 1. Nerede bu kw'nun yarı fiyatına olan xyz? koşarak gidip alayım hemen

2. kw çabuk bozulması konusunda ciddi misin kanka? yani yaklaşık 4bin tl gibi bi para vericem ve langır lungur olacak 3 günde :S öperim öyle amöttisörü

Bir yorum yaz:

• b.battal
    yanıtladı
    Konuyu hortlatayım Anket sonuçlarına göre en beğenilen marka KW.

Şüphesiz ilk amaç performans ama dibi görmek istedim diyelim kaç cm'e kadar alçaltabiliyoruz KW V2 ile?

Yada V1 ile V2 arasında alçaltabilme konusunda farklılık var mı? KW'cular yardımcı olursa sevinirim

Bir yorum yaz:

• G.Evran
    yanıtladı
    karar verdim XYZ alip gavat spec basicam yeter artik bu tarla durumdan kurtulmam lazim

01 CDU 01

Bir yorum yaz:

• Melih Özlem
    yanıtladı
    13-14 cm basarsin, ancak 205-45-17 ile surtme yapacaktir. Ben 10.5 cm bastim yetiyor bana, tabii 100 kg olmanin ve iki kisi binme olasiliklari dusunerek bastim.
    Alptug ve seckin yaklasik 20cm bastilar, yanagida incelttiler tabi 205-40 taktilar
    Orjinal jant lastiği mevcut aracın sanırım 205-45-17. Tahminimce 5 cm yay var düşüklüğü güzelde ben gene rahat durabileceğimi sanmıyorum Lastiği az biraz içeri alsam yeterli olur kanımca. Custom coil bu araç için cinayet olur diye düşünüyorum Hayırlısıyla bakıcaz birşey. 10.5 ideal geldi bana

Bir yorum yaz:

• AYHAN
    yanıtladı
    40 yanakta lip surtuyor, arka ile onu ayni basmiyorsun zaten Ayhancim.
    Ben 10.5 bastim orjinal hale gore, Hunter Tuncay abi verileri bunlar ben yoksa cetvel alip olcmedim. Sadece el giriyordu orjinale simdi parmak girmiyor. 45 de tek sikinti virajlarda davlumbazi biraz aliyorsun ucundan accuk

3.5 cm basicaksan sadece coilover alma
    Kerem fazlasi beni bozar 3.5 hadi 4 cm yani bir yay ne kadar dusuruyorsa .Bu lip surtsun de challenge lip surtmesin .

Bir yorum yaz:

Hazırlanıyor...
X