Duyuru

Çöküş
Henüz duyuru yok

Coilover tercihleriniz ?

Çöküş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

• Kekuti
    yanıtladı
    40 yanakta lip surtuyor, arka ile onu ayni basmiyorsun zaten Ayhancim.
    Ben 10.5 bastim orjinal hale gore, Hunter Tuncay abi verileri bunlar ben yoksa cetvel alip olcmedim. Sadece el giriyordu orjinale simdi parmak girmiyor. 45 de tek sikinti virajlarda davlumbazi biraz aliyorsun ucundan accuk

3.5 cm basicaksan sadece coilover alma

Bir yorum yaz:

• AYHAN
    yanıtladı
    Aslı Kekuti tarafından gönderilmiş Mesajı göster
    13-14 cm basarsin, ancak 205-45-17 ile surtme yapacaktir. Ben 10.5 cm bastim yetiyor bana, tabii 100 kg olmanin ve iki kisi binme olasiliklari dusunerek bastim.
    Alptug ve seckin yaklasik 20cm bastilar, yanagida incelttiler tabi 205-40 taktilar
    10.5 cm ile on taraf yere surtmuyor mu? 20 cm ile alti kesin surtuyordur kasis vs....Ben coil alsam 3,5 cm bana yeter artar uzun bir aradan sonra listeye aldim bende (oncelik carbon dashboarda direksiyonla takim olsun 10 gune geliyor) KW clubsport teslimat uzarsa 1 ay sure vazgecicem artik parca beklemek istemiyorum.Almanyadan bizzat kendim alicam o zaman.

Bir yorum yaz:

• Kekuti
    yanıtladı
    Aslı Melih Özlem tarafından gönderilmiş Mesajı göster
    8 cm az değil mi Sıfıra gücüm yetmez zaten mecbur ikinci el bakıcam
    13-14 cm basarsin, ancak 205-45-17 ile surtme yapacaktir. Ben 10.5 cm bastim yetiyor bana, tabii 100 kg olmanin ve iki kisi binme olasiliklari dusunerek bastim.
    Alptug ve seckin yaklasik 20cm bastilar, yanagida incelttiler tabi 205-40 taktilar

Bir yorum yaz:

• Kullanıcısının Avatarı
    Misafir cevap verdi
    Aslı GOKHAN tarafından gönderilmiş Mesajı göster
    BUrak siparısı nereye vereceksın adres olarak nereye ısteyeceksın bısey merak ettımde
    Neden sendemi vericen washingtonda kalicagim otele ama bizim cherokee ye de far lazim bilmiorum simdi ama buyuk ihtimal nasip olursa vericem yarin siparisini

Sent from my iPad using Tapatalk HD

Bir yorum yaz:

• Melih Özlem
    yanıtladı
    Aslı Twstrr tarafından gönderilmiş Mesajı göster
    Coillerde kac cm dusurecegını kendın ayarlıyorsun arabanın lastıklerı surtene kadar basabılıyorsun kac cm ye denk gelır bılmem ama 8 cm falan vardır sanırım..
    8 cm az değil mi Sıfıra gücüm yetmez zaten mecbur ikinci el bakıcam

Bir yorum yaz:

• Twstrr
    yanıtladı
    Coillerde kac cm dusurecegını kendın ayarlıyorsun arabanın lastıklerı surtene kadar basabılıyorsun kac cm ye denk gelır bılmem ama 8 cm falan vardır sanırım..

Bir yorum yaz:

• Melih Özlem
    yanıtladı
    Anket sonucuna göre KW en ideal, en çok kullanılan coilover. Aracı aldığımda ilk düşündüğüm şey coilover tabikide eskisi gibi sanayi işi yapamayız Marka coil en ideali Kaç cm düşürdüğü hakkında bilgiler mevcut mudur? Konuyu baştan okuyamadım özür dilerim.

Bir yorum yaz:

• GOKHAN
    yanıtladı
    Aslı Burak tarafından gönderilmiş Mesajı göster
    20 sinde amerikaya gidecem megan siparis edeyim olmassa akari ok kokari yok bebek oncesi dip basari. Arabayi zevkimi alirim

BUrak siparısı nereye vereceksın adres olarak nereye ısteyeceksın bısey merak ettımde

Bir yorum yaz:

• Kullanıcısının Avatarı
    Misafir cevap verdi
    20 sinde amerikaya gidecem megan siparis edeyim olmassa akari ok kokari yok bebek oncesi dip basari. Arabayi zevkimi alirim

Bir yorum yaz:

• Kekuti
    yanıtladı
    kullanan vardı, ama burada değiller. Ben test ettim. Gayet başarılı geldi ama uzun süre kullanan birinin tecrubesiyle aynı olamaz benim düşüncem

Bir yorum yaz:

• b.battal
    yanıtladı
    Megan Racing kullanan yok galiba ..

Bir yorum yaz:

• uzman
    yanıtladı
    Aslı Burak tarafından gönderilmiş Mesajı göster
    Bunun boyutlari nasildir acaba cantaya sigarmi

kutusundan çıkarsa sığar tabi çok rahat

Bir yorum yaz:

• Kullanıcısının Avatarı
    Misafir cevap verdi
    Bunun boyutlari nasildir acaba cantaya sigarmi

Bir yorum yaz:

• immo
    yanıtladı
    Bu arada XYZ e-bay'de 960$, kargosu 350$, toplamda 2350 lira gibi bir maliyeti var, gümrük hariç

JDM Works fiyatları aşırı değil o yüzden.

Bir yorum yaz:

• ARENIMO
    yanıtladı
    R56 larda para ve performans eğrisi en iyi olan xyz 2 kişi kullandı çok memnun kaldılar , arkadaşlar yürüyene para harcayın 500 usd lik 600 usd lik suspansyon kitleri ile olucak işler değil bunlar genelde hep yürüyen sona bırakılıyor bırakmayın bence bir arabayı hızlandırmaya çalışmaktan önce iyi bir yürüyen yapılırsa özelliklede bu araç mini ise çok eğlenirsiniz

Bir yorum yaz:

Hazırlanıyor...
X