Duyuru

Çöküş
Henüz duyuru yok

Coilover tercihleriniz ?

Çöküş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

• c.A.n
    yanıtladı
    Bende bi kaç ay içinde coil düşünüyorum fakat benim araçta fabrika çıkış spor süspansiyon falan var o yüzden zaten inanılmaz sert, bilmiyorum coil taktıktan sonra ne hale gelir. Aslında aklımda ki plan süspansiyonları çıkartıp satıp orjinalleri almak ya da kafa kafaya değişmek gibi bir şey çünkü gerçekten bizim yollar için akıl karı değil inanılmaz sert

Coil tercihimi verdim yalnız KW alıyorum

Bir yorum yaz:

• Kekuti
    yanıtladı
    Aslı EG3 tarafından gönderilmiş Mesajı göster
    Dur şu başlığa bir Megan fikrimi söyleyeyim diyecektim ki Kerem benden önce davranmış.. Ben hem H&R kullandım hem Megan. KW ve diğerlerini hiç kullanmadım o yüzden kıyaslayamayacağım ama Meganlar H&R'dan çok daha rahat ve performanslı, onu söyleyebilirim. Sertlik ve yükseklik ayarı var ve ön kamber ayarı da yapılabiliyor. Genel olarak BC Racing firmasının coillerini alıp Megan olarak satıyorlar sanıyorum. Araştırmıştım zamanında, ikisi aynıymış.. Bence iyi coiller. H&R'lardan kesinlikle daha iyi gibi ama tercih meselesi tabi..
    HR'leri ben r53 ve r56'da kullandım zaten aynı ürün.

R53'te ben begendim EMG'de de HR var, ayrıca gunalp'e HR'leri sattım hiç bir sıkıntı yaşamadığını belirtmişti. Memnundu çok.

Ama r56'da Ege'nin arabada sıkıntı yoktu, ama kendi arabama taktım. Motorcular viraja yatarlar ya dizleri yere deyer, bende kolumu çıkarsam deyerdim heralde acayip yumusak hiç memnun kalamadım. Sertlik ayarlı KW kullanıyorum, Allah bozmasın hem hiç sıkıntım yok, hemde demir gibi. Bükülmüyor araba. Her viraja yatma korkusu olmadan girebiliyorum.

Alp2'da XYZ kullanıyordu. Fiyat olarak uygun. Şuan Seçkin'de aynısını kullanıyor. Bence çok makul ve iyi bir coil, daha problem duymadım kimsede ki Alptug heralde 7000 8000 km yaptı dip basık sümük gibi arabasıyla ufak bir ses bile yoktu. Ona bile dayandıysa bence sağlam.
    En son düzenleyen Kekuti; 19-02-13, 12:54.

Bir yorum yaz:

• HAKTAN
    yanıtladı
    Soruya bak yaaa

HK @ Galaxy Note via Tapatalk

Bir yorum yaz:

• NDG
    yanıtladı
    Aslı HAKTAN tarafından gönderilmiş Mesajı göster
    Mod'larimiz guncel fiyat arastirmasi yapip paylassin bizimle
    modlar kimler bu arada

Sent from my iPad using Tapatalk HD

Bir yorum yaz:

• HAKTAN
    yanıtladı
    Mod'larimiz guncel fiyat arastirmasi yapip paylassin bizimle

Bir yorum yaz:

• Kullanıcısının Avatarı
    Misafir cevap verdi
    Aslı Kekuti tarafından gönderilmiş Mesajı göster
    Ege aracinO satiyordu, bir sorun isterseniz belki satar

Megan racing v2 vardi
    Dur şu başlığa bir Megan fikrimi söyleyeyim diyecektim ki Kerem benden önce davranmış.. Ben hem H&R kullandım hem Megan. KW ve diğerlerini hiç kullanmadım o yüzden kıyaslayamayacağım ama Meganlar H&R'dan çok daha rahat ve performanslı, onu söyleyebilirim. Sertlik ve yükseklik ayarı var ve ön kamber ayarı da yapılabiliyor. Genel olarak BC Racing firmasının coillerini alıp Megan olarak satıyorlar sanıyorum. Araştırmıştım zamanında, ikisi aynıymış.. Bence iyi coiller. H&R'lardan kesinlikle daha iyi gibi ama tercih meselesi tabi..

Bir yorum yaz:

• Kekuti
    yanıtladı
    Ege aracinO satiyordu, bir sorun isterseniz belki satar

Megan racing v2 vardi

Bir yorum yaz:

• Luai
    yanıtladı
    Aslı Burak tarafından gönderilmiş Mesajı göster
    Aslinda amacim sadece indirip kaldirmak camurluklara surtmeden ve surusu riske atmadan 1500 tl ye varmi bu is sertlik yok sanirim nerde vardir

GT-N7000 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi
    Sertlik ayarı için fazla ödemen lazım 2000 civarı... Eğer yurtdışından getirim dersen uğraşırsan ozaman belki ucuza gelir degsik markalar.

Bir yorum yaz:

• Kekuti
    yanıtladı
    Xyz al ! Tek tip, sertlik yukseklik vs butun ayarlamalar yapiliyor.. KW tuzlu gelir, sertlik ayarlamak bence onemli kutu gibi bir araba icin

Bir yorum yaz:

• Kullanıcısının Avatarı
    Misafir cevap verdi
    Aslinda amacim sadece indirip kaldirmak camurluklara surtmeden ve surusu riske atmadan 1500 tl ye varmi bu is sertlik yok sanirim nerde vardir

GT-N7000 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Bir yorum yaz:

• Luai
    yanıtladı
    Aslı AYHAN tarafından gönderilmiş Mesajı göster
    R56 kullaniyor burak luai
    Saol Ayhan, ya sadece arabayı indirip kaldırmak isterse KW V1 alabilir sıfır o fiyatlarda.

Bir yorum yaz:

• AYHAN
    yanıtladı
    R56 kullaniyor burak luai

Bir yorum yaz:

• Luai
    yanıtladı
    Aslı Burak tarafından gönderilmiş Mesajı göster
    Bende bakiyorum ne alsam diye hem ucuz hem guzel olsun ikinci elde alabilirim temizinden
    R53mü yoksa R56 mı arıyorsunuz?
    Güzel sıfır 1500TL cıvarında bişey alabilirsin.

Bir yorum yaz:

• Kullanıcısının Avatarı
    Misafir cevap verdi
    Bende bakiyorum ne alsam diye hem ucuz hem guzel olsun ikinci elde alabilirim temizinden

Bir yorum yaz:

• mizme
    yanıtladı
    Hipermax 3 hks

Cok memnumdum

2011 Mini One R56 LCI
    34 GZ 8149

Bir yorum yaz:

Hazırlanıyor...
X