Duyuru

Çöküş
Henüz duyuru yok

Bluetooth - Aux (Logitech)

Çöküş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

bostanci sanayide mert oto elektronik diye biryer hatirliyorum, baya iyilerdi elektronik islerinde, araclara sonradan orjinal ekran vs takiyorlardi. onlarla bir fikir alisverisinde bulunulabilir
    doayen!

1) 34 DOA 29 - R56 Midnight Black JCW '12
    2) 34 DOA 29 - R56 Thunder Gray GP2 '13
    3) DOAYENS - R56 Midnight Black Cooper S '13
    4) 7KVC909 - R53 Astro Black Cooper S '06
    5) 34 DOA 06 - R59 Midnight Black Cooper S Roadster '13
    6) 34 UT 5348 - R53 Thunder Blue GP '06
    7) 34 DOA 06 - R53 Cosmos Black Cooper S '05
    8) 34 DOA 90 - R59 White Silver JCW Roadster '14

Yorum Yap

tamamdır bi arayıp sorayım bakalım. Umarım bişeyler yaparlar çünkü radyo dinlemekten ve telefondan müzik seçmekten bıktım eski r52 imde bile vardı ipod kiti.

Yorum Yap

evet, aradım mert otoyu, eğer aracınıza uyuyorsa programlama gerekiyorsa hallederiz, sadece radyodan fonksiyonu açmak için güncelleme yapacağız dediler. Bakalım borusan bu kite nekadar fiyat istiyor. Detayları belki bu yolu izlemek isteyen olabilir diye paylaşacağım.

Yorum Yap

Mert oto kesinlikle ihtiyacini cozecektir. Adamlar elektronik konusunda oldukca iyiler doganin dedigi gibi

Sent from my iPhone using Tapatalk
          34 NAD 99 '06 JCW
          34 AR 3221 '11 JCW
          34 EK 391 '09 MCS

Yorum Yap

Parçaya borusan 350euro fiyat verdi. Birde yurtdışında satan bulmaya çalışacağım.

Yorum Yap

benim 2009 s de de blutut yok telefonada kablo takmak istemiyorum bu logitek işi gayet de güzel olacağa benziyor önceden de araştırmıştım aartık bunuda hayata geçireyim en kısa zamanda logitech alınca birde spotify premium alınca gayet güzel olur sürekli mp3 kopalama derdide olmaz..
              \______
              /__|___\___
              [(O)_____(O)\

Yorum Yap

Evet, bluetooth güzel çözüm ancak tek yaptığı ortadan kablo yığınını kaldırmak oluyor. Benim derdim direksiyondan müzik değiştirmek..

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                X