Duyuru

Çöküş
Henüz duyuru yok

Bluetooth - Aux (Logitech)

Çöküş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Aslı 8Th tarafından gönderilmiş Mesajı göster
    evet var görünüyor aux girişi olan araçlar için bence çok efektif bir çözüm. Sony nin modülünü şarj etmek gerekebilir. Benim çözüm kontaktan çalışıyor. ömrü dolana kadar en azından keyifli müzik dinlettiriyor umarım araçlarına bu tarz çözüm arayan arkadaşlar için faydalı bir başlık olur.
    sony yi sürekli şarjda tutuyorum bende böylece pil sorunu kalmadı. tabi kendi üzerindeki pilin ömrünü bitirmiş oldum ama zaten sadece araçta kullanmak için almıştım. o yüzden sorun değil
    34 NAD 99 '06 JCW
    34 AR 3221 '11 JCW
    34 EK 391 '09 MCS

Yorum Yap

Kablolarladan kurtulmak için doğru bir seçim gibi duruyor benim merak ettiğim bluetooth ile bağlanınca herhangi bir ses kalitesinde kayıp war mı acaba ?
      sigpic

34 SEC 08 - R56 Midnight Black JCW

Yorum Yap

Ses kalitesinde kayıp yoksa çok mantıklı bir uygulama bence

Yorum Yap

Merhabalar, bu baslik icin son bir guncelleme yapmak isterim. Ses kayibi olmuyor once onu belirteyim. Aux cikis level ini sadece 0 dan 1 e cektim ki o bile aslinda gereksizdi. Ikinci olarak urunun yeni versiyonu cikmis onu da malesef taktirdiktan sonra farkettim yeni kutu ile yapilan calismanin fotosunu da paylasiyorum. Neredeyse aux girisi kadar

Bu kutunun guzelligi elektrigi aldiktan sonra telefona direk baglaniyor ve range i digerine gore daha fazla.

Aracinda bluetooth olmayanlar icin ve sadece derdi kablosuz muzik dinlemek olanlar icin bence ideal bir calisma.

Sent from my iPhone using Tapatalk
          Eklenen Dosyalar

Yorum Yap

Ben de bluetooth ile çözüm arayanlardanım. Aşağıdaki ürünle karşılaştım. Sizce verimli çalışır mı? Alıcıyı araçlarımızda en uygun nereye takabiliriz?

http://www.belkin.com/us/p/P-F4U037/

Yorum Yap

Aslı seccop tarafından gönderilmiş Mesajı göster
              Kablolarladan kurtulmak için doğru bir seçim gibi duruyor benim merak ettiğim bluetooth ile bağlanınca herhangi bir ses kalitesinde kayıp war mı acaba ?
              kalitede herangi bir kayıp yaşamadım ben sony sbh-20 ile. kalitesiz bt alıcılarda ses kalite sorunu oluyor ve telefonun bataryayı çok hızlı tüketiyor.
              34 NAD 99 '06 JCW
              34 AR 3221 '11 JCW
              34 EK 391 '09 MCS

Yorum Yap

alacağınız BT cihazının mutlaka BT 3.0 ve üzeri protokolü desteklediğinden emin olun. yoksa hem veri transfer hızı yavaş olduğu için kalite kaybı yaşanıyor hemde telefonun bataryasını çok çabuk tüketiyor.
                34 NAD 99 '06 JCW
                34 AR 3221 '11 JCW
                34 EK 391 '09 MCS

Yorum Yap

Serkan merhaba bu urun TR de var mi bilmiyorum ama inan ki bunlar bana para tuzagi gibi geliyor. Benim aracimda yaptirdigim sey ise cok basit sadece 12 v yi 5 e indiren kucuk bir aparat kondu. Aslinda soyle soyliyim senin bu urundeki cakmak aparatini kirip icindeki devreyi aldik ve onu bluetooth adaptorun kablosuna ekledik. Oradan da cikip aracin kontagina bagladik. Avantaji ne oldu. 1- cakmagimi kullanabiliyorum 2- ortada kablo yok, goruntu kirliligi yok. Yer olarak vitesin oradaki bosluk cok uygun.

Yorum Yap

Bu cihazlardan herhangi birisi SPOTIFY ile uyumlu mu?
                    ve benim arabamda BT var ancak telefondan muzik gondermeme izin vermeyenlerden..
                    Bunun disinda telefonum BT 4.0, Logitech ise 3.0. Hem arabaya hem de Logitech'e ayni anda baglanmama izin verir mi?
                    www.haktankeskin.com

Yorum Yap

Aslı HAKTAN tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                      Bu cihazlardan herhangi birisi SPOTIFY ile uyumlu mu?
                      ve benim arabamda BT var ancak telefondan muzik gondermeme izin vermeyenlerden..
                      Bunun disinda telefonum BT 4.0, Logitech ise 3.0. Hem arabaya hem de Logitech'e ayni anda baglanmama izin verir mi?
                      aynı anda iki cihaz bağlantısı konusunda bir fikrim yok ancak benim kullandığım sony bt cihaz üzerinde play / pause / frw / bck butonları olduğu için telefondaki herangi bir playerı kontrol edebiliyorum. spotify, native player, itunes vs
                      34 NAD 99 '06 JCW
                      34 AR 3221 '11 JCW
                      34 EK 391 '09 MCS

Yorum Yap

Aslı SRKNZCN tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                        aynı anda iki cihaz bağlantısı konusunda bir fikrim yok ancak benim kullandığım sony bt cihaz üzerinde play / pause / frw / bck butonları olduğu için telefondaki herangi bir playerı kontrol edebiliyorum. spotify, native player, itunes vs
                        telefonun ne marka?
                        www.haktankeskin.com

Yorum Yap

Aslı 8Th tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                          Serkan merhaba bu urun TR de var mi bilmiyorum ama inan ki bunlar bana para tuzagi gibi geliyor. Benim aracimda yaptirdigim sey ise cok basit sadece 12 v yi 5 e indiren kucuk bir aparat kondu. Aslinda soyle soyliyim senin bu urundeki cakmak aparatini kirip icindeki devreyi aldik ve onu bluetooth adaptorun kablosuna ekledik. Oradan da cikip aracin kontagina bagladik. Avantaji ne oldu. 1- cakmagimi kullanabiliyorum 2- ortada kablo yok, goruntu kirliligi yok. Yer olarak vitesin oradaki bosluk cok uygun.

Ürün Amazon'dan Türkiye'ye gönderilebiliyor. Ama kafamda şüphe var, çünkü ürün 2011 çıkışlı galiba. Yani BT 2.0 veya 2.1 destekliyor olmalı. Ürün yorumlarında da arka planda hışırtı gelebildiğini yazıyor. Hatta bunun için ground loop isolator kullananlar var. Yani sizin gibi ortada kablo, görüntü kirliliği olmadan çözmeye çalışsam da pek fazla seçeneğim kalmıyor. Belki yeni bir model çıkabilir ilerleyen zamanlarda.

Vitesin oradaki boşluk, ünite için küçük gibi geldi bana. Ünite'nin çapı yaklaşık 4 cm olmalı. Ürün detaylı özellikleri hiçbir yerde yok malesef

Yorum Yap

Aslı HAKTAN tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                            telefonun ne marka?
                            Apple iphone 5s
                            34 NAD 99 '06 JCW
                            34 AR 3221 '11 JCW
                            34 EK 391 '09 MCS

Yorum Yap

Aslı SRKNZCN tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                              Apple iphone 5s
                              Apple iphone demişken bu tarz kitler handsfree olarak da kullanılıyor ve Siri uyumlu. Telefonu cebinizden çıkarmadan ileri-geri parça atlama, çağrı yönetimi ve kişisel asistan hizmeti alabiliyorsunuz.

Yorum Yap

konuyu hortlatmış olacağım ama borusanla hafta içi bir diyaloğum oldu. aracıma usb girişi yada ipod kiti taktırmak istediğimi söyledim ancak öyle bir ürün olmadığını söylediler.bende yurtdışı forumlardan araştırdım ve benim radyoma uygun olduğunu düşündüğüm bir kit buldum. aynı kitin 3 farklı versiyonu var: cd changerı olan, changer hazırlığı olan yada hiçbir hazırlığı olmayan. Ben 3.sünün ürün kodunu borusana yolladım fakat bana o kitinde uyumsuz olduğu söylendi. bu ürün için yurtdışı forumlarda ecu güncellemesi gerektiği söylenmiş ki manuelinde de gerektiği yazıyor, bu işi borusan dışı halledebilecek bir yer varmıdır bilen varmı?
                                BMW 65 41 0 414 728 iPod connection retrofit kit

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X