Duyuru

Çöküş
Henüz duyuru yok

Bluetooth - Aux (Logitech)

Çöküş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Bluetooth - Aux (Logitech)

Herkese merhaba,

aracımı aldığımda Aux çıkışı vardı ve buradan müzik dinlemek için malum ara kablo kullanarak sesi transfer ediyordum artı bir de telefonu şarj etmek istediğimde çakmaktan birde şarj kablosu geliyordu. Forumdan da okuduğum kadarı ile ses ve görüntü modifikasyonlarında çok çeşitli uygulamalar yapılmış bunlara ben de bir tane eklemek istedim.

Kablolar insan hayatını kolaylaştıran şeyler değil malum ve ben de son derece sıkılmıştım. Sizlerin paylaştıkları ve internette benim araştırmalarım neticesinde çözüm iki yola gidiyordu. Ya Z kablo U kablo Y kablo gibi saçma sapan kablolar tek yaptığı şey iki kabloyu birleştirmek fakat en büyük problemleri kısa olması. Yada aracın teybine bluetooth kit takmak. Açıkcası gidip Y kablo da satın aldım ama inanın beni hiç mutlu etmedi. Bluetooth kitlere de baktım araç uyumluluğu yada işte TR de var mı yada en basitinden ateş pahası ürünler olduğunu farkettim.

Uzun lafın kısası kendi çözümümü paylaşmak ve yorumlarınızı almak istiyorum. aracın orjinalliğini mümkün olduğunca az bozarak linkteki ürünü
    http://www.techhew.com/wp-content/up..._adapter_2.png
    arac içerisinde 5V ile çalışacak şekile getirttim ve aracıma bağlattım. Şimdi tek yaptığım şey araca bindiğimde çakmaktan şarjımı almak ve bluetooth kitten connect demek. Ondan sonra da keyifle müzik dinlemek.

Olumlu yada olumsuz yorumlarınızı almak fikir paylaşımında bulunmak isterim.

iyi çalışmalar.

Eklenen Dosyalar

Aslı 8Th tarafından gönderilmiş Mesajı göster
    Herkese merhaba,

aracımı aldığımda Aux çıkışı vardı ve buradan müzik dinlemek için malum ara kablo kullanarak sesi transfer ediyordum artı bir de telefonu şarj etmek istediğimde çakmaktan birde şarj kablosu geliyordu. Forumdan da okuduğum kadarı ile ses ve görüntü modifikasyonlarında çok çeşitli uygulamalar yapılmış bunlara ben de bir tane eklemek istedim.

Kablolar insan hayatını kolaylaştıran şeyler değil malum ve ben de son derece sıkılmıştım. Sizlerin paylaştıkları ve internette benim araştırmalarım neticesinde çözüm iki yola gidiyordu. Ya Z kablo U kablo Y kablo gibi saçma sapan kablolar tek yaptığı şey iki kabloyu birleştirmek fakat en büyük problemleri kısa olması. Yada aracın teybine bluetooth kit takmak. Açıkcası gidip Y kablo da satın aldım ama inanın beni hiç mutlu etmedi. Bluetooth kitlere de baktım araç uyumluluğu yada işte TR de var mı yada en basitinden ateş pahası ürünler olduğunu farkettim.

Uzun lafın kısası kendi çözümümü paylaşmak ve yorumlarınızı almak istiyorum. aracın orjinalliğini mümkün olduğunca az bozarak linkteki ürünü
    http://www.techhew.com/wp-content/up..._adapter_2.png
    arac içerisinde 5V ile çalışacak şekile getirttim ve aracıma bağlattım. Şimdi tek yaptığım şey araca bindiğimde çakmaktan şarjımı almak ve bluetooth kitten connect demek. Ondan sonra da keyifle müzik dinlemek.

Olumlu yada olumsuz yorumlarınızı almak fikir paylaşımında bulunmak isterim.

iyi çalışmalar.

[ATTACH]4903[/ATTACH]

Çözümünüzü çok begendim aracında bluetooth olmayanlar için hem muzik dinlemek hem de telefon kiti gibi kullanmak için iyi bir çözüm kablo derdine de son vermis adaptor işini çözmek basit mi peki ?
    LOVE IS ALL AROUND, IT IS MINI

sigpic

www.MINIClubTR.com

Instagram

Yorum Yap

Adaptoru soyle yaptik araba 12 v ama bu kit 5v ile calisiyor, tanidigim bur elektrikciye gittim adaptor kablosunu kestik ve cakmaktan sarj yapan aparatin icindeki modulu bu kestigimiz kabloya bagladik birde etrafina guzel bir yalitim, oldu bitti.

Fakat bunun boyle goz onunde olmasinin nedeni de uzerinde pair butonu var nadir de olsa ona basmaniz gerekebilir ne bileyim esinin dostumun telefonunu baglamak istersin diye yoksa o buton olmasa aracin arkasinda biryere direk gomebilirdim.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Yorum Yap

Ben cozumu begendim, hatta aracima USB nasil baglatirim diye arastirma icersindeyim bende.
        Bu tarz audio konulari gorunce daha da gaza geliyorum
        1) [FONT=Palatino Linotype]34 Y 7475 - R56 WhiteSilver CooperS "JCW" SOLD
        2) 34 JET 01 - R53 Cooper S GP "0483" - R.I.P[/FONT]

[FONT=Palatino Linotype]3) 34 DEV 20 - R56 Cooper S "JCW" project400! [/FONT]
        4) 34 BKS 66 - R58 Cooper S "JCW" SOLD
        5) 34 AL 7749 - R52 Cooper S - [FONT=Arial Black]EmreMOR[/FONT] SOLD

Yorum Yap

Cok net soyliyim eger benim aracimdaki bluetooth kite benden baskasi baglanamaz diyorsaniz cok rahat arkaya bir yere gizleyebilirsiniz.

Yorum Yap

Ses seviyesi olarak da sadece aux level ini 0 dan 1 e cektim yettide artti bile.

Yorum Yap

Az önce yeni bir bilgi öğrendim, bu aracıma bağladığım kutuyu ben evde kullanıyordum ve onu aracıma göre uyarladım e haliyle evde kutu kalmadı İnternetten bakayım bir dedim ve ürünün yeni versiyonunun çıktığını farkettim hem benim araca taktığımdan daha küçük hemde bluetooth çekim alanı vs gibi özellikleri daha fazla...

http://www.logitech.com/en-us/produc...-audio-adapter

Aracın içerisinde daha az yer kaplayacaktır.

Yorum Yap

bende kendi aracımda telefonumdaki şarkıları dinlemek için aşağıdaki ürünü kullanıyorum. ses kalitesi oldukça iyi ve boyutları çok daha compact. arkasındaki yaka sıkıştırma parçasını biraz eğip direksiyon altına sıkıştırdım. aux ve power kablosunuda konsolun altından görünmeyecek şekilde geçirdim. -
                akşam fotosunu çekip bilgi amaçlı olarak buraya ekleyeceğim.

http://www.sonymobile.com/global-en/...headset-sbh20/
                34 NAD 99 '06 JCW
                34 AR 3221 '11 JCW
                34 EK 391 '09 MCS

Yorum Yap

sizin uyguladığınız logitech in bluetooth adaptörünü kendi evimde kullanıyorum sürekli elektriğe bağlı olarak. ancak geçtiğimiz gün aşırı bir ısınma yaptı ve ömrünü doldurdu sanırım.
                  34 NAD 99 '06 JCW
                  34 AR 3221 '11 JCW
                  34 EK 391 '09 MCS

Yorum Yap

SRKNZCN selam, çözüm önerini daha önce gördüm biryerlerde yazıyordu bu ürünü aramaya başladım TR deki tüm sony bayileri ile iletişime geçtim diyebilirim malesef bu ürün ortalarda yok bu ürünün bir üst modelini getirmişler ki onun da fiyatı 300TL üzerindeydi. Ben bunun üzerinde yukarıda anlattığım çözüme gittim.

Yorum Yap

Ben de nerden baksan birbuçuk seneden fazladır kullanıyordum evde bakalım miyadını doldurana kadar da arabada kullanmaya niyetliyim işte

Yorum Yap

SRKNZCN selam, çözüm önerini daha önce gördüm biryerlerde yazıyordu bu ürünü aramaya başladım TR deki tüm sony bayileri ile iletişime geçtim diyebilirim malesef bu ürün ortalarda yok bu ürünün bir üst modelini getirmişler ki onun da fiyatı 300TL üzerindeydi. Ben bunun üzerinde yukarıda anlattığım çözüme gittim.
                        bu ürünü bulana kadar bende senin yaptığını yapmayı düşünmüştüm. hatta bt receiverı parçalayıp konsol içerisine gizlemeyi filan düşündüm. ancak sony hayatımı kurtardı diyebilirim.

bu arada istinyepark sony mağzasında bulmuştum ben.
                        34 NAD 99 '06 JCW
                        34 AR 3221 '11 JCW
                        34 EK 391 '09 MCS

Yorum Yap

Ben de nerden baksan birbuçuk seneden fazladır kullanıyordum evde bakalım miyadını doldurana kadar da arabada kullanmaya niyetliyim işte
                          sony ninde logitechinde ses kalitesi aynı seviyede iyi. yinede güzel bir çözüm olmuş. güle güle kullan bol sesli keyifli dinlemeler
                          34 NAD 99 '06 JCW
                          34 AR 3221 '11 JCW
                          34 EK 391 '09 MCS

Yorum Yap

bu arada aşağıdaki linkte ürün var sanırım. yinede bilgi olarak eklemek istedim.

http://www.sanalpazar.com/urunara?criteria=sbh20

ben 90 tl ye sony den almıştım bu arkadaşlar 140 tl istiyorlar.
                            34 NAD 99 '06 JCW
                            34 AR 3221 '11 JCW
                            34 EK 391 '09 MCS

Yorum Yap

evet var görünüyor aux girişi olan araçlar için bence çok efektif bir çözüm. Sony nin modülünü şarj etmek gerekebilir. Benim çözüm kontaktan çalışıyor. ömrü dolana kadar en azından keyifli müzik dinlettiriyor umarım araçlarına bu tarz çözüm arayan arkadaşlar için faydalı bir başlık olur.

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                              X