Duyuru

Çöküş
Henüz duyuru yok

Araç Müzik Sistemlerinde Tercihleriniz Veya Kullandıklarınız ???

Çöküş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Buda eski arabam yeri degil ama icimden geldi

Ozledim galiba

Sent from my iPad using Tapatalk HD

Yorum Yap

mükemmel
      sigpic[FONT=Comic Sans MS]which is LOVE??? [/FONT]

Yorum Yap

Hertz mlk 165 ön ve arka kompenentler toplam 2 takım
        bagajada 30cm hert subwoofer + AUDİSON srx5 anfi+ kapasitör
        teyp te : pioner avh 5200 bt

benim minimde bu ses sistemi var ses sonlarda bile asla kalitesinden ödün vermiyor. sistem biraz pahalıya patlıyor ama dinlediginiz her parça kullagınıza farklı ve tatlı geliyor..

Yorum Yap

Bende Herzt kullanmıştım vir önceki arabamda şimdi ya focal yad MBquartz yapıcam veya Org HİFİ yapıcam

Yorum Yap

walla Su Bu O fazla takilmayin.
            Mini'nizde ses sistemini kurduktan sonra yada olan ses sistemini test etmek istediginizde
            Deep Purple'dan 'Child in time'
            Metallica'dan 'One'
            hic problem olmadan, kesintisiz, kesilmesiz, puruzsuz, baslarin basilmadan, twiterlarin ezilmeden dinleyebiliyorsaniz,
            O ses sistemi iyidir derim.
            Bu is oyle 'cakkidi' ile test edilmez, bunun icin 'dyno'yada gerek yok!! demedi demeyin.....
            Wishbukadar.

P.S: Ben sizin modifiyenize hic ses cikariyormuyum, o zaman sizde Wishman Abi'nizi dinleyin.
            En son düzenleyen WISHMAN; 18-06-12, 04:03.

Yorum Yap

Aslı WISHMAN tarafından gönderilmiş Mesajı göster
              walla Su Bu O fazla takilmayin.
              Mini'nizde ses sistemini kurduktan sonra yada olan ses sistemini test etmek istediginizde
              Deep Purple'dan 'Child in time'
              Metallica'dan 'One'
              hic problem olmadan, kesintisiz, kesilmesiz, puruzsuz, baslarin basilmadan, twiterlarin ezilmeden dinleyebiliyorsaniz,
              O ses sistemi iyidir derim.
              Bu is oyle 'cakkidi' ile test edilmez, bunun icin 'dyno'yada gerek yok!! demedi demeyin.....
              Wishbukadar.

P.S: Ben sizin modifiyenize hic ses cikariyormuyum, o zaman sizde Wishman Abi'nizi dinleyin.
              Ben konu bitiricisi miyim yahu biraderler? Yoksa 10 gundur acaba ne mi yazsam iyi bir cevap olur diye mi dusunuluyor. Walla aliniyorum. Hadi sohbet ve muhabbetleri yanliz basima yapayim tamam da muzik olayinada yorum gelmez mi yahu?

P.S: Tamam tamam buldum buldum. Sanirim ben yorum yapmakta sona kaldim. :-p

Wishdonakalirman

Yorum Yap

Aslı WISHMAN tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                Ben konu bitiricisi miyim yahu biraderler? Yoksa 10 gundur acaba ne mi yazsam iyi bir cevap olur diye mi dusunuluyor. Walla aliniyorum. Hadi sohbet ve muhabbetleri yanliz basima yapayim tamam da muzik olayinada yorum gelmez mi yahu?
                ..
                O halde şöyle devam ettireyim mi?

2011 MINI Boost CD ile 2012 MINI Boost CD arasındaki küçük bir farktan bahsedeyim.

Müzik donanımımızın panelinde yani hız göstergesinin hemen alt kısmında 2 adet çevirmeli kontrol butonumuz vardı. Bunlar yine var Ama sol baştakinin üzerine ON/OFF açma kapama simgesi eklenmiş durumda.
                Bu çevirmeli seçme düğmelerini Mod değiştirirken, ses açıp kapatırken, kanal bant atlatırken vs vs.. kullanır, ama çoğu zaman da karıştırırdık.. ( en azından en başlarda; ya da yanda oturan misafirimiz hep yanlıs islemi yapar ay pardon derdi

Çok önemli olmasa da "küçük" bi detay olsun.

[SIZE=1]P.S: Maksat konu aksın [/SIZE]
                [SIZE=1]P.S 2: 2007 ilk r56 'lardaki Navigasyon kontrol panelindeki çevirmeli tek buton da; panel gri olmasına rağmen siyahtı. Tüm ilk pre-production r56 'lardaki bu küçük eğlenceli hata 2007 ikinci dönemde düğme genel konsol rengi olan griye çevrilerek giderilmişti. aynı bağlamda öylesine aklıma geldi, söyleyiverdim [/SIZE]

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                X