Duyuru

Çöküş
Henüz duyuru yok

Araç Müzik Sistemlerinde Tercihleriniz Veya Kullandıklarınız ???

Çöküş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Alptug kardeşimiz yaptırmıştı. Ses baya can alıcıydı ama marka ne vs bilmiyorum.
    1) [FONT=Palatino Linotype]34 Y 7475 - R56 WhiteSilver CooperS "JCW" SOLD
    2) 34 JET 01 - R53 Cooper S GP "0483" - R.I.P[/FONT]

[FONT=Palatino Linotype]3) 34 DEV 20 - R56 Cooper S "JCW" project400! [/FONT]
    4) 34 BKS 66 - R58 Cooper S "JCW" SOLD
    5) 34 AL 7749 - R52 Cooper S - [FONT=Arial Black]EmreMOR[/FONT] SOLD

Yorum Yap

2008 R56'min siparisini verirken opsiyonlar arasinda (yanlis hatirlamiyorsam) Harman/Kardon yoktu. o yuzden teybimi MINI Boost ve hoparlorlarimi MINI HiFi secmistim. Eski MINI sahiplerinden Ali Aky'nin Izmir cikarmasinda dinledigim R53 H/K sinifinda birsey bekliyordum. Fakat tamamiyle bir hayal kirikligi oldu benim icin. FatihV'nin de dedigi gibi bircok alt sinif arabanin siradan muzik sistemiyle ANCAK yarisirdi.

2011 JCW'mi alirkense bu hataya dusmedim ve gercekten pahali olmadigini dusundugum bu H/K ve Visual Boost kombinasyonunu ekledim. Kisik sesler haric orta ve yuksek seslerde cok iyi verim alabiliyorsunuz.

Unutulmamalidir ki, sisteminiz ne kadar iyi olursa olsun dinlediginiz parcaya gore farklilik gosterecektir. Bir parcayi inanilmaz kaliteli dinlerken bir sonrakinde ayni keyfi yakalayamayabilirsiniz.

Sonuc olarak teyplerimizde (Visual Boost olsa bile) ekolayzir ayarlarimiz Bas ve Tiz'den ibaret. Bu gibi sistemlerde hoparlorlerinizi performansinin altinda kullanmaya mahkum kaliyorsunuz.
      www.haktankeskin.com

Yorum Yap

Henuz dinleme firsatim olmadi ancak yakin bir arkadasim Ford Mondeo'sunda kullandigi bu subwoofer'i sizlerle paylasmak istedim. Kendisi bu tip islere az cok meraklidir. Bana bahsederken katalog fotograflari arasinda MINI'nin kullanildigindan bahsetmisti.

Pioneer TS-WX77A

Yer kazandiran ve kutu ici tabir edebildigimiz bu sistem sert yapili oldugu icin bagajlarimizin kullamina engel olmuyor (sadece 8 cm yukseklige sahip). Kaydirmaz ve cizilmez yuzeye sahip.

Pioneer.jpg
        wx77a_installationshot2.jpg
        www.haktankeskin.com

Yorum Yap

Haktan Visual Boost aldıgında standart (HK Seçmeden) ses sisteminde farklılık varmı abi ?

Ben 2007 ve 2008 Cooper S'lerde ses sisteminden nefret etmiştim, kendi arabamda onlardan çok farklı.. Tweeter veya anfi mi değiştirdiler makyajda biliyormusun ?

Birde off-topic olsun ;

benim aracımda müzik sesi açıkken, gazlıyorum diyelim.. Yavaşladıgımda müziğin sesini kısıyor bu bir özellik mi bende mi sorun var ?
          Track Audio'mu ne bi özellik var ondan mı kaynaklanıyor ?

Yorum Yap

hatta buna ayri bir baslik acayim ben
            www.haktankeskin.com

Yorum Yap

Onu ayarlardan secebilirsin hıza baglı olarak sesi acar ya da kısar.
              LOVE IS ALL AROUND, IT IS MINI

sigpic

www.MINIClubTR.com

Instagram

Yorum Yap

Haktan ben dinledim inanılmaz güzel bir bass ve R56 bagajına cuk diye oturuyor hiç sıkıntısız hemde eğer üniversal bir sistem düşünülürse kesin bu bass seçilir....

Aslı HAKTAN tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                Henuz dinleme firsatim olmadi ancak yakin bir arkadasim Ford Mondeo'sunda kullandigi bu subwoofer'i sizlerle paylasmak istedim. Kendisi bu tip islere az cok meraklidir. Bana bahsederken katalog fotograflari arasinda MINI'nin kullanildigindan bahsetmisti.

Pioneer TS-WX77A

Yer kazandiran ve kutu ici tabir edebildigimiz bu sistem sert yapili oldugu icin bagajlarimizin kullamina engel olmuyor (sadece 8 cm yukseklige sahip). Kaydirmaz ve cizilmez yuzeye sahip.

[ATTACH]134[/ATTACH]
                [ATTACH]135[/ATTACH]

Yorum Yap

Aslı Kekuti tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                  Haktan Visual Boost aldıgında standart (HK Seçmeden) ses sisteminde farklılık varmı abi ?

Ben 2007 ve 2008 Cooper S'lerde ses sisteminden nefret etmiştim, kendi arabamda onlardan çok farklı.. Tweeter veya anfi mi değiştirdiler makyajda biliyormusun ?

Birde off-topic olsun ;

benim aracımda müzik sesi açıkken, gazlıyorum diyelim.. Yavaşladıgımda müziğin sesini kısıyor bu bir özellik mi bende mi sorun var ?
                  Track Audio'mu ne bi özellik var ondan mı kaynaklanıyor ?
                  Kerem suan cok hatirlamiorm 1 seneden fazla oldu arastirdigim ancak varsa yoksa 3-5 wattlik bir cikis gucu farki vardir yoktur...
                  Visual Boost sisteminin standart olanindan farki mp3 calmasi olacak. Ancak ben ekran istemiorm mp3 calsada yeter diyen arkadaslar MINI Boost'u da secebilirler. Standart teypten farkli olarak 2 satir ekrani var.

Bahsettigin sesin acilip kisilmasi bir ozellik. Ayarlardan hassasiyetini ayarlayabiliyorsun. (insan bir kurcalar )
                  www.haktankeskin.com

Yorum Yap

Aslı HAKTAN tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                    Bahsettigin sesin acilip kisilmasi bir ozellik. Ayarlardan hassasiyetini ayarlayabiliyorsun. (insan bir kurcalar )
                    abi kurcaladım da Olmadı bir türlü, Track audio sanırım(yanlış söylüyorsam düzeltin pls!), seviyeyi kısıyorum aynı şey oluyor, açıyorum sesi kendi açıyor ama yavaşlayınca otomatik kısıyor şarkının ve makasın en heyecanlı yerinde

Konsantrem dağılıyor, iptal edemiyormuyum şunu

Yorum Yap

Aslı WISHMAN tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                      Fatih V;
                      Gorusmek nasip oldugunda sana benim 17 senelik sistemi bir dinletecegim. Senden puan isteyecegim.
                      P.S: Tam 'tini'lik...

Wishman
                      Stephane Pompougnac 'tan ve Hotel Costes serilerinden birkaç parça ile Akustik show 'a hazır ol gibi birşey anladım ben bundan Merakla bekleyeceğim.

Yorum Yap

adini suan bende hatirlamiorm ama dedigin mantikli
                        kapatilmiyor galiba ama MINImumlara indiriliyor.
                        www.haktankeskin.com

Yorum Yap

Aslı Fatih V. tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                          Stephane Pompougnac 'tan ve Hotel Costes serilerinden birkaç parça ile Akustik show 'a hazır ol gibi birşey anladım ben bundan Merakla bekleyeceğim.
                          Yok benim senfonikligim Marillion ile Dream Theatre arasinda bir yerde kaliyor. Senden korktum ve teklifimi geri cektim.

Wishman

Yorum Yap

kanka sende hep hızlı git ozmn bi ara gösteririm ben sana tamamen kapanmıo ama minimuma inio oda hissedilmicek derecede ztn .

abi kurcaladım da Olmadı bir türlü, Track audio sanırım(yanlış söylüyorsam düzeltin pls!), seviyeyi kısıyorum aynı şey oluyor, açıyorum sesi kendi açıyor ama yavaşlayınca otomatik kısıyor şarkının ve makasın en heyecanlı yerinde

Yorum Yap

Dusunun ki ben 2 seneye yakin hk lu r53 ten sonra 2007 r56 dan cok kotu birseyler beklerken her anlamda cok tatmin edici muzik dinleyebiliordum ki gercekten kilim bu konuda

Yorum Yap

Aracimi sifir aldigimda navigation ekrani yoktu

Usa den kazali bir mini r56 bulup komple tesisatindan plastik aksamina kumandasindan ekranina kadar aldim

Ve tr getirdim ve uyguladim

Bunu 1-2 gun icinde resimlerle nasiloldugunu yazacam

Ama benim tercihim aktepe sound sagolsun

Jbl sub ya 20 idi ya 25 cm hatirlamiyorum ve onlerdede jbl crossoverlarini vetabiikide jbl 2 adet amfiyi tercih ettim bana yetti

Sent from my iPad using Tapatalk HD

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X