Duyuru

Çöküş
Henüz duyuru yok

Araç Müzik Sistemlerinde Tercihleriniz Veya Kullandıklarınız ???

Çöküş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Araç Müzik Sistemlerinde Tercihleriniz Veya Kullandıklarınız ???

Arkadaşlar

Araç içi müzik sistemlerinde neleri kullanıyorsunuz , kullandıklarınızda neler yaşadınız nelerden memnun kaldınız veya kalmadınız burada paylaşalım ki herkez fikir sahibi olabilsin

Ben mesela bundan önceki arabalarımın hemen hepsinde Hertz sistemler kullandım anfiler ise Audison anfiler vardı ....

Verdiğiniz Bilgiler İçin Çok Teşekkür Ederiz

Demekki Mini Kullanıcıları Stock Sistemlerle Takılıyor......

Yorum Yap

Hk r53 icin cok keyifli ama ses volume dusuk . R56 mda fabrikasyon mini boost vardi ve ben cok keyif aliyordum. Hifivli larcdaha tatsiz caliyor gibi geliyor. Lci hifi lar cok basarili diye duydum ama dinlemedim.

Compnent ve anfi bakacaksaniz butcenize gore urunler bulabilirsinz ancak hertz ve audiosun yerine focal veya kicker tercih ederdim

Yorum Yap

Valla kim nederse desin; arabanın orjinal ses sistemi gibisi yok (Bahsettiğim HK,Bose, Infinity gibi markalar). kesip biçme derdi yok osu yok busu yok kendi MINI'mde HK var ve aşırı mutluyum
        [LEFT][CENTER]'06 Mini Cooper S 245.2 HP@Dyno Dynamics W/ 97 Octane Pump Fuel [/CENTER][/LEFT]
        [LEFT][CENTER]May the supercharger be with you[/CENTER][/LEFT]

Yorum Yap

öncekı araclarımda ınfınıty ve alpıne kullandım kalıtelı ses almak ısteyenler ıcın 1 e 1 ...

Yorum Yap

r53 2005 'im Harman/Kardon donanımlıydı ve inanılmaz memnundum. 2004 r53 Harman/Kardon 'lu arkadaşlarım sadece Track CD leri keyifle dinlerken ben ise MP3 cd 'leri de Harman/Kardon keyfiyle dinleyebiliyordum. E o zamanlar öyleydi yok mp3 çalıyor mu yok track mi okuyor ... Şimdi değişti işler.. Aux lar, Usb 'ler, Connected'lar.. Hey gidi..

Harman/Kardon 'suz r50-52-53 hepsinin muzik sistemini denedim kullandım dinledim. Tek kelime ile Standart.
            ama ne zaman 2007 oldu, R56 lar geldi.. Biraz hayal kırıklığı da beraberinde geldi. Standart ses sistemi gerçekten negatif yönde yol almıştı. Harman/Kardon'a alışık kulaklarım mı boyle yorumluyor demeye kalmadan hemen hemen herkesten aynı yorumlar geliyordu.

Sonra Hi-Fi paket uyguladılar bir dönem.. Harman/Kardon değil ama yine aynı üreticiden Harman Becker 'di yanlıs hatırlamıyorsam elektronik iç yapısı. Ama beklentileri yine karşılayamadı o dönemde.

2009 'da Harman/Kardon paket tekrar revize edilerek sunuldu. İlk kez 2009 Frankfurt Oto Fuarı 'nda MINI Camden 'in içinde uzun süre kurcalayarak dinlemiştim. Tamam sistem geridönmüş dedim. ve şimdi o Harman/Kardon 'lar devam ediyor. Ben MINI sipariş edersem birgün, kesinlikle alırım. Eskisi gibi çok pahalı bir opsiyon olmaktan da çıkardılar zaten.

Günlük hayatımda birçok araca biniyorum, bol bol da radyo, cd, aux paralel ve Internet radyo dinliyorum araçlarda. Şunu üzülerek söyleyebilirim ki baz versiyon bir Clio şuanda son model baz MINI 'den daha iyi bir ses sistemine sahip. -(benim kulağıma göre)- Defayetle farklı koşullarda farklı MINIlerde ve farklı yayınlarda denendi. Ama Harman/Kardon diyince güncel MINI yine şova devam ediyor

Tabii ben şuanda sadece standart MINI ve Harman/Kardon 'lu MINI 'lere değindim ucundan. Bu işin DIY 'ları var, AfterMarket çözümleri var, Profesyonel olanları var.. Var da var.. Onlar hakkında çok tecrübem yok
            Kulak da önemli, ses yayını da önemli, kullanılan elektronik de önemli, yalıtım önemli, ne umduğumuz en önemlisi. Ben Akustik ses ararım mesela, diğeri tınılar önemli değil yüksek ses olsun diyebilir. Çok göreceli bişi.

Özetle Harman/Kardon iyidir.

Yorum Yap

Aslı Fatih V. tarafından gönderilmiş Mesajı göster
              r53 2005 'im Harman/Kardon donanımlıydı ve inanılmaz memnundum. 2004 r53 Harman/Kardon 'lu arkadaşlarım sadece Track CD leri keyifle dinlerken ben ise MP3 cd 'leri de Harman/Kardon keyfiyle dinleyebiliyordum. E o zamanlar öyleydi yok mp3 çalıyor mu yok track mi okuyor ... Şimdi değişti işler.. Aux lar, Usb 'ler, Connected'lar.. Hey gidi..

Harman/Kardon 'suz r50-52-53 hepsinin muzik sistemini denedim kullandım dinledim. Tek kelime ile Standart.
              ama ne zaman 2007 oldu, R56 lar geldi.. Biraz hayal kırıklığı da beraberinde geldi. Standart ses sistemi gerçekten negatif yönde yol almıştı. Harman/Kardon'a alışık kulaklarım mı boyle yorumluyor demeye kalmadan hemen hemen herkesten aynı yorumlar geliyordu.

Sonra Hi-Fi paket uyguladılar bir dönem.. Harman/Kardon değil ama yine aynı üreticiden Harman Becker 'di yanlıs hatırlamıyorsam elektronik iç yapısı. Ama beklentileri yine karşılayamadı o dönemde.

2009 'da Harman/Kardon paket tekrar revize edilerek sunuldu. İlk kez 2009 Frankfurt Oto Fuarı 'nda MINI Camden 'in içinde uzun süre kurcalayarak dinlemiştim. Tamam sistem geridönmüş dedim. ve şimdi o Harman/Kardon 'lar devam ediyor. Ben MINI sipariş edersem birgün, kesinlikle alırım. Eskisi gibi çok pahalı bir opsiyon olmaktan da çıkardılar zaten.

Günlük hayatımda birçok araca biniyorum, bol bol da radyo, cd, aux paralel ve Internet radyo dinliyorum araçlarda. Şunu üzülerek söyleyebilirim ki baz versiyon bir Clio şuanda son model baz MINI 'den daha iyi bir ses sistemine sahip. -(benim kulağıma göre)- Defayetle farklı koşullarda farklı MINIlerde ve farklı yayınlarda denendi. Ama Harman/Kardon diyince güncel MINI yine şova devam ediyor

Tabii ben şuanda sadece standart MINI ve Harman/Kardon 'lu MINI 'lere değindim ucundan. Bu işin DIY 'ları var, AfterMarket çözümleri var, Profesyonel olanları var.. Var da var.. Onlar hakkında çok tecrübem yok
              Kulak da önemli, ses yayını da önemli, kullanılan elektronik de önemli, yalıtım önemli, ne umduğumuz en önemlisi. Ben Akustik ses ararım mesela, diğeri tınılar önemli değil yüksek ses olsun diyebilir. Çok göreceli bişi.

Özetle Harman/Kardon iyidir.
              Harman/kardon artı bir .Güzel açıklama fatih TŞKLER
              sigpic

Yorum Yap

Bende Harman/Kardon var cok memnunum eger sesi cok fazla acmiyorsan gayet yeterli
                RMW tuned.... is yours?

Yorum Yap

Benim R56 da Harman kardon vardı ve R50imdeki standart muzik sisteminden gerideydi , R60ımda MINI Navigation system var sanırım hoparlorleri boost olan sistem sonucta HK degil ama R56 daki HK dan kat katt üstün calıyor cok memnunum. R56 da koltuk altlarında sublar varmıydı hatırlamıyorum ama R60da var.
                  LOVE IS ALL AROUND, IT IS MINI

sigpic

www.MINIClubTR.com

Instagram

Yorum Yap

harman kardon candır

Yorum Yap

Bende Büyük Bir İhtimalle Orjinal HİFİ sistemini Alacağım

Yorum Yap

Fatih V;
                        Gorusmek nasip oldugunda sana benim 17 senelik sistemi bir dinletecegim. Senden puan isteyecegim.
                        P.S: Tam 'tini'lik...

Wishman

Yorum Yap

Peki sonradan orjinal R56 teybine tesisat yaptıran arkadaşımız varmı aramızda ???

Yorum Yap

Ben yaptirdim eski r56 aracima resimleri paylasacam

Sent from my iPad using Tapatalk HD

Yorum Yap

Bekliyorum

Aslı mizme tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                              Ben yaptirdim eski r56 aracima resimleri paylasacam

Sent from my iPad using Tapatalk HD

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                              X