Duyuru

Çöküş
Henüz duyuru yok

R53 Cooper S JCW '06 Project - 34 MD 509

Çöküş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Aslı Luai tarafından gönderilmiş Mesajı göster
    Alen abi countryman s 1400 kilo 1600 cikamaz.

Talha sende sunroof Varmi?
    var sunroof. Ben kantara çıkardım arabayı.O da 20 şer 20 şer ölçüm yapıyor.yani 1200 , 1220 , 1240 diye gidiyor.O yüzden 1205 de olabilir , bilemiyorum.
    sigpic

Yorum Yap

Yokohama ADVAN AD08 205-45-17 lastiklerim ALLAH'a bin şükür geldi uzun zamandır bekliyordum. Pist için kulanicam günlükte kulanmaya duşuniyordum ama sonra dedimki zor bulurum bole bi lasitk. Yurtdisinda çok insan pist icin kualnıyor, su'da ve kışta cok riskli hemen yanliyorsun. Hadi hayirlisi

Frenler büyütmeye kaldı!!

RMW hafifl disk ve orjinal balata kulanıyorum..

En son düzenleyen Luai; 04-07-12, 22:56.
      RMW tuned.... is yours?

Yorum Yap

hayırlı olsun panpa güle güle kullan

Yorum Yap

hayırlı olsun.
          sigpic

Yorum Yap

Arabam orjinal freni artık yetmiyor... Bu sıralar arabama büyük fren kit bakıyorum hep JCW R56 4 piston ve diski 316X22 fren kiti almaya planlıyorudum fakat şimdi yeni Mini Cooper GP R56 kasa, 135i performance brake kiti kulanıyor oda 6 piston ve diski 338X26, tabi daha iyi ama daha ağır biraz. Onu beklicem biraz JCW logolu olarak çıkması ve malum onun için spacer lazım tabi cuk diye utururmu onu bilemiyorum ama R56 JCW kiti hemen oturur. Sizce nasil? Tabi olmazsa normal JCW R56 fren kiti alicam insallah.

En son düzenleyen Luai; 19-07-12, 12:21.
            RMW tuned.... is yours?

Yorum Yap

316 olanlar 5 cm spacerlarla cok rahat takilabiliyor .Bu 338 lik 6 pistonlularda logo var.316 lik da saglam is gorur celik hortumlarla
              sigpic

Yorum Yap

yeni gp güzelmiş kankacım biraz beklemekte fayda var sanki

Yorum Yap

Aslı AYHAN tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                  316 olanlar 5 cm spacerlarla cok rahat takilabiliyor .Bu 338 lik 6 pistonlularda logo var.316 lik da saglam is gorur celik hortumlarla
                  Hangi 316 bahsetiğiniz anlamadım? Ve o 6 pistonmu? Başka bi markamı?

Aslı uzman tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                  yeni gp güzelmiş kankacım biraz beklemekte fayda var sanki
                  Beklicez yapicak bişey yok. Belki GP almak daha iyi :P
                  RMW tuned.... is yours?

Yorum Yap

R56 john Cooper works Factory ler 316 lik ve 4 pistonlu .Can in ve ozgur un gp sine taktiklari fren setleri.
                    sigpic

Yorum Yap

R56 john Cooper works Factory ler 316 lik ve 4 pistonlu .Can in ve ozgur un gp sine taktiklari fren setleri.
                      Benim dün gece kafam karıştı 296 yazdım 316 yerine 316 yani R56 JCW brake kiti kullandım güzel ama simdi daha iyisi ve yenisi varken onu tercih ederim doğal olarak hemde 6 piston daha önemli bi konu çok iyi ama nasıl oturcak azmı uğraştırcak? Simdi onu BMW listesinde kurcalıyorum parçaları nasıl diye
                      En son düzenleyen Luai; 19-07-12, 12:30.
                      RMW tuned.... is yours?

Yorum Yap

316 liklar cok iyiler bence ama dedigin gibi 338 lik yenileri varken bende onu tercih ederim .338 liklere merkez yeterli gelecekmidir acaba 316 lar tak kullan cunku .Birde millet yurt disinda porsche setleri yapiyor.(motoringundergrand kirmizi r53) onlarda herhalde icerdeklileri camdan disari firlatma seviyesindedir .
                        sigpic

Yorum Yap

316 liklar cok iyiler bence ama dedigin gibi 338 lik yenileri varken bende onu tercih ederim .338 liklere merkez yeterli gelecekmidir acaba 316 lar tak kullan cunku .Birde millet yurt disinda porsche setleri yapiyor.(motoringundergrand kirmizi r53) onlarda herhalde icerdeklileri camdan disari firlatma seviyesindedir .
                          Merkez yeterliliği ne demeye çalıştığın anlamadım? Bide bu kadar para harcicam al tak zor oluyor

Porsche takan bide mavi mini var pek hakkında okumadım ama onlarda iyi görüniyor.
                          http://www.mini2.com/forum/gt-tuning...-progress.html
                          En son düzenleyen Luai; 19-07-12, 12:55.
                          RMW tuned.... is yours?

Yorum Yap

kanka yanlış anlama da niye illa orjinal jcw istiyorsun ki? o paralardan daha ucuza 6 piston brembo veya willwood kit alınabilir diski de istediğin ölçüde seçersin..
                            ayrıca 338 mm 17 inche sığar mı bilemedim iddialı rakam yani

lastiklerde hayırlı olsun gelsin 54 ler
                            yine bi custom projemiz var bi ara konuşalım detaylı hoşuna gidebilir belki bu sefer ki

Yorum Yap

Aslı YEKTA tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                              kanka yanlış anlama da niye illa orjinal jcw istiyorsun ki? o paralardan daha ucuza 6 piston brembo veya willwood kit alınabilir diski de istediğin ölçüde seçersin..
                              ayrıca 338 mm 17 inche sığar mı bilemedim iddialı rakam yani

lastiklerde hayırlı olsun gelsin 54 ler
                              yine bi custom projemiz var bi ara konuşalım detaylı hoşuna gidebilir belki bu sefer ki
                              Kanka ne yanlisi ole bisey yok
                              Orjinal parçası daha kolay bulunur. Hem onu kim getircek yurtdışından 30 kilo kargo . Ayrıyetten sadece Wilwood 6 piston satıyor onuda arka ayrıyeten satın alıyorsun fiyat aynı geliyor. BMW ninki preformance brake kit $2100 ve R56 JCW 4 piston $2000 = 3500TL civari. Yani GP inin az fiyat oynar belki bakicaz kaca gelcek. O yuzden hep orjinal bakiyorum . GP de 17 jantinda 338mm nasil sigidi bilmiyorum onu gorcez yakinda bende sasiyorum.

Insalah 53 olur ama malum memur gibi kulaniyoruz zor biraz :P
                              Kimin custom projesi anlat bakim merak ettim
                              RMW tuned.... is yours?

Yorum Yap

muhtesm olmus tebrikler

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X