Duyuru

Çöküş
Henüz duyuru yok

R53 yükleme sorular

Çöküş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

450cc bence cok yeterli. Istersen haber ver
    Benzin pompasi hic gerek yok ama Yekta dedi gibi baktir.
    RMW tuned.... is yours?

Yorum Yap

Kapak portpolish subap yay sapka headrs egzost intercooler atesleme motor ici cai egzantik yekune vurunca 10000 + aracinin kasa kondisyonunu dusun bunlarla beraber iyi bir yol tutus icin alt takim fren jant lastik girdin mi coilover falan toplam maliyete sen dahi inanamazsin 20 leri bulur simdi aracina bu parayi harcamak mantikli mi yoksa satip ustune 20 koyup baska bisey yeni model almak dah mi mantikli harcadgin parayi geri alamazsin kullandigina sayicak kadar rahatsan sorun degil geriye bakinca cok dusundurur

Yorum Yap

suan zaten headers+egzoz+ gp intercooler+ alta cai + msd atesleme + rmw street egzantrik + parçalar hazırda.
        Geriye 440CC enjektor + pistonlar + ppr porth + yazılım kalıyor bakalım acemi elden yüklü bir r53 mcs cıkarabilicekmiyim.

yol tusum içinde birtek coilover kaldı alttakımda herseye yaklasık 12000 harcadım arabanın altı kusursuz sıfır
        üzerine jant lastik+bodykit+scoop + far + kaput + kaplama 15000 den fazlada böyle gitti
        yetmedi komple profesyonel ses yapalım dedik bir 8000 de öyle gitti aracı ömür boyu satmıyacagım için 2. mini parasını harcadım şimdide 3. mini parsını harcamaya dewam ediorum

Yorum Yap

çok değişik rakamlardan bahsediyorsunuz 12000 alt takıma 15000 dışına yanlış anlamayında marka ve fiyatlarını merak ettim

Yorum Yap

Cok radikal paralar gercekten alt takim gecmis olsun bir hasar alsan bu kadar tutmaz coil yok bu paraya birde komple BBK falan mi aldiniz brembodan x brace falan yine onu tutmaz disina olsun olsun orjinal jcw body kit al yine tutmaz orjinal gp kanadi olsa oda serviste 7000 TL yok onuda tuttiramadik selcuk ya calistigin firmalarda bir sorun var pahali aliyosun yada hesaplamalardabi yanlis var bizim bi arkadas mesela ustaya ismarladgi donerden benzine verdigi paraya kadar hesapliyi oyle bir durum yok degil mi

Yorum Yap

yok abiya 2tane sag sol taşıyıcı 3000 tl zaten + 4 amortisor oda 1500 gibi bi rakam + 2000 tl direksiyon kutusu + 750 kamber demirleri 2 tane + 3000 baskı balata kompole disklerle birlikte + 1600 soo1 bridgstonlar + diger ufak tefek parçaları var ama para tutan. işçiliklie geçiyor bile

dış aksam dersek : 3000 tl farlar + 1100 kaput + 2000 hexix turuncu kaplama + 750 jcw scoop + 1000 jcw direksiyon + 2000 jcw body kit + spoiler lip zaten 500 tutar + jantlar 1250 + boyaları işçilikleri ıvırı zıvırı baya bi para

son alınanlarda rmw cam + gp intercooler + alta cai + supercharher + m7 16 + m7 82 termos + alta replica egzoz + headers + msd bobinler falan bunlarda 9000 falan tuttu fiyatları aşagı yukarı siz daha iyi biliosunuz tabide rakamlar bunlar yanii
              En son düzenleyen selcukerdemir35; 09-11-12, 16:18.

Yorum Yap

sen arabayı restore etmişsin ok az çok anladım

Yorum Yap

MAŞALLLAH selçuk bı delı ben varım sanıyordum,sevındım bak şimdi

Yorum Yap

abi hastalık hemde fenaa bir yandan restore etmek te gusel arabanın herseyi 2012 oldu çünkü şimdi motora sardım sizlerin bilgileriyle az cok yuklemeyide yaptımmı geriye sadece jcw recaro koltuklar kalıcak gibi birde coilover

Yorum Yap

Aslı selcukerdemir35 tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                      abi hastalık hemde fenaa bir yandan restore etmek te gusel arabanın herseyi 2012 oldu çünkü şimdi motora sardım sizlerin bilgileriyle az cok yuklemeyide yaptımmı geriye sadece jcw recaro koltuklar kalıcak gibi birde coilover
                      bunları yaptıktan sonra seneye sinema biletlerine çok zaman yapma bari kardeşim

Yorum Yap

abi biletler bu sene 9 du 10 a cıkardık seneye 3D li ilk yazlık sinema olarak çalıstırıcaz otomatik zamlı biletler shemscm gelicek olan tüm minici kardeslerimi abilerimi agırlarım ayvalıkta

Yorum Yap

bu arada 100 km üzeri bakımlarda kaput altında ne gibi degişimler gerektirir 1 ayiçinde bakıma giricem de bakılabilicek extra yerleri nelerdir. motoru kompresyona sokucam yektanın dedigi gibi portpolis için daha extra nerleri göstermeliyim pompayıda unutmadım onada baktırtıcam

Yorum Yap

Bu isler icin en iyisi arabani istanbula getirmen ve bir kerede kapak motor bakim tek kalemde girmen sonucta yazilimdan parcaya istanbulda bu islrri yapman daha kolay burada istanbul ekibi olarak elimizden gelen yardimi yapariz cekici ile bile gondersen ilgilenilir donucta araba yapmak zor is gercekten ilgi zaman para ve sabir lazim

Yorum Yap

haklısın zaten portpolishe istanbula gelicem benm kankim var orda HP s2000 o tuttrdu ben kapagına işlem yaptırıcam diye muhtemelen arkadası ppr nin sahibiymis kaan orda yapıtrcak gibi

Yorum Yap

Kaanda yaptirir Öneri diyosun sen HP s2k geri kalanlar icin AYN ye gel zaten motor ici kapak sokme takma vs

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X