Duyuru

Çöküş
Henüz duyuru yok

r53 e Yapılacaklara tavsiye

Çöküş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

r53 e Yapılacaklara tavsiye

Merhaba Suanda aracım egetuningte yapılmak uzere beklemekte.. benda alacagım bazı parcalarda sızlerede danısmak ıstedım..

arac 2003 r53

OBX headers
    JCW komple egsoz
    Alta filtre

var sadece..
    Suanda uygun fıyata Forged pauter marka kol takma planım var pıstonlarda degısecek..ayrıca schrick egzantrik de dusunuyorum..bunların uzerıne 17 kasnakla ecufast yazılım dusunuyorum..
    burda danısmak ıstedıgım sızlere Forget pauter kol gereklımıdır yoksa bosa masraf mı olur bana

Umarım bugun cevaplar gelır cunku sıparısı gececegım bugun..

Aslı Twstrr tarafından gönderilmiş Mesajı göster
    Merhaba Suanda aracım egetuningte yapılmak uzere beklemekte.. benda alacagım bazı parcalarda sızlerede danısmak ıstedım..

arac 2003 r53

OBX headers
    JCW komple egsoz
    Alta filtre

var sadece..
    Suanda uygun fıyata Forged pauter marka kol takma planım var pıstonlarda degısecek..ayrıca schrick egzantrik de dusunuyorum..bunların uzerıne 17 kasnakla ecufast yazılım dusunuyorum..
    burda danısmak ıstedıgım sızlere Forget pauter kol gereklımıdır yoksa bosa masraf mı olur bana

Umarım bugun cevaplar gelır cunku sıparısı gececegım bugun..
    dediğin speclerde kol-piston hiç gerek yok hatta büyük SC ye geçmedikten sonra bence hiçbir zaman gerek yok ama tabiki arabayı kırarsan ilerisi için bişi diemem yada aracının şuandaki durumunu

ama problem yoksa mininin motor içi gayet sağlam onlara verceğin parayla kapağına port&polish yaptıabilirsin + olarak subap,yay,şapka takımınıda alabilirsin

Yorum Yap

Buyuk sc olarak bu eaton m45 ler 2 versyonlarmıs dedgıın 2. versyonu herhalde oda oyle cok buyuk bır degısıklık yaratmıyor bildigim kadarıyla..birde sc nın kucugu bıle bu parayken buyugunu dusunemıyorum ben

aslına bakarsan aracın pıston ve kolları degısecektı madem degısecek bende forged yapayım dedım..ama malıyetlı ve gereksız dıyorsunuz..madem oyle kasnak yazılım oem kullanırım

Yorum Yap

Buyuk sc olarak bu eaton m45 ler 2 versyonlarmıs dedgıın 2. versyonu herhalde oda oyle cok buyuk bır degısıklık yaratmıyor bildigim kadarıyla..birde sc nın kucugu bıle bu parayken buyugunu dusunemıyorum ben

aslına bakarsan aracın pıston ve kolları degısecektı madem degısecek bende forged yapayım dedım..ama malıyetlı ve gereksız dıyorsunuz..madem oyle kasnak yazılım oem kullanırım
        değişicekse birşey diyemem istersen aftermarket bak oem daha pahaldır belki bilemem

Yorum Yap

degistikten sonra forged tak bence bşr daha motor içine girmene gerek kalmaz ama yaptırmısken port polish yay ve subapları da yaptırırsan tadından yenmez onu da soyliyim normal oem e de aynı parayı vereceksin nasılsa, Arenle bir konusun isterseniz o da forged taktı yakın zamanda taze taze yardımcı olur size.
          LOVE IS ALL AROUND, IT IS MINI

sigpic

www.MINIClubTR.com

Instagram

Yorum Yap

Eğer istersen elimde RMW Egzantrik var Grand Am. onun dışında port polish önemli ben olsam ona verirdim parayı
            [LEFT][CENTER]'06 Mini Cooper S 245.2 HP@Dyno Dynamics W/ 97 Octane Pump Fuel [/CENTER][/LEFT]
            [LEFT][CENTER]May the supercharger be with you[/CENTER][/LEFT]

Yorum Yap

senin rmw yi gordum zaten aklımda bıde schrick var biyerde daha oda dusunduruyor benı egzantrik için senı rahatsız edebılırım yakında

Yorum Yap

kapak acildiktan sonra mutlaka iyi ellerde bi port polish dunyasini degistiriyor. Egzantrik ve yazilimla desteklersen gercekten baska bir araca bindigini hissedersin.

Yorum Yap

Aslı ALIENLOVE tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                  degistikten sonra forged tak bence bşr daha motor içine girmene gerek kalmaz ama yaptırmısken port polish yay ve subapları da yaptırırsan tadından yenmez onu da soyliyim normal oem e de aynı parayı vereceksin nasılsa, Arenle bir konusun isterseniz o da forged taktı yakın zamanda taze taze yardımcı olur size.
                  Alen ani arkadas dun konuyu acmadan bana baska bir siteden PM atti gerekli aciklamayi yaptim burda yazilanlardan farkli birsey yok fazlasini soyledim eksigini soylemedim yazicak birsey yada eklicek birsey yok baska konuda bi yardim istenirse her zaman seve seve yardimci olurum ust kapaga girecek ise port polish dir daha iyi bir kapak toplamak isterse her zaman burdayim ne gerekiyosa yapariz yaptirirz

Yorum Yap

Hayırlı olsun Haluk, buluşmaya kadar bitir minimizi Ekim ortaları gibi yapıcaz.
                    sigpic[FONT=Arial Black][/FONT]

Yorum Yap

siparisleri verdım vermeden oncede Aren e sordum zaten..Kararım port polish egzantrik yazılım oldu ıns sorun cıkmaz rahat rahat bınerım

Yorum Yap

Hayirli olsun portpolishi kim yapicak birde subaplarini test ettirdin mi herhangi bir egilme var mi ?

Yorum Yap

Mustafa Birsesliye goturdum aracı onuda sen tavsıye etmıstın yıne subaplarla ılgılı bılgıyı daha almadım gorecegız bakalm

Yorum Yap

Mustafa Birsesliye goturdum aracı onuda sen tavsıye etmıstın yıne subaplarla ılgılı bılgıyı daha almadım gorecegız bakalm
                            Kanka bana PM ile numaranı atar mısın?

Yorum Yap

attım kanka gecen seni aradımda mesguldun kaynadık arada sonra bende unuttum

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                              X