Duyuru

Çöküş
Henüz duyuru yok

R56 Yazılım Tavsiyesi

Çöküş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Aslı HAKTAN tarafından gönderilmiş Mesajı göster
    ben 2013 JCW'mde sadece KN kutu ici filtre, Iskender DP + custom egzoz ve yazilim ile 241 hp almistim.
    Bunun disinda 265 hp'lik yazilim da ertesi gun gelmisti ancak gunluk kullanacagim icin 241'lik olani uyguladik.
    Yazilim Ingiltere'den MINI Challenge yapan birisinden geldi.
    Oncesi sonrasi hep Dyno yaptik. sonuclar dogru cikti.
    Manic'in yazılımcısı zaten kaçak yazılımcı seni
    1) [FONT=Palatino Linotype]34 Y 7475 - R56 WhiteSilver CooperS "JCW" SOLD
    2) 34 JET 01 - R53 Cooper S GP "0483" - R.I.P[/FONT]

[FONT=Palatino Linotype]3) 34 DEV 20 - R56 Cooper S "JCW" project400! [/FONT]
    4) 34 BKS 66 - R58 Cooper S "JCW" SOLD
    5) 34 AL 7749 - R52 Cooper S - [FONT=Arial Black]EmreMOR[/FONT] SOLD

Yorum Yap

Aslı Yiğit G. tarafından gönderilmiş Mesajı göster
      Sanırım o minilerden biride benim 1 yılı geçti Özgünden yazdıralı hiçbir sorunum yok.Ne bir arıza ne başka birşey.Sadece gördüğüm 1-2 litre civarı fazla yakıyor diğerlerine göre.
      Sorun olmamasi guzel ancak nasil gidiyor acaba?
      Aslı HAKTAN tarafından gönderilmiş Mesajı göster
      ben 2013 JCW'mde sadece KN kutu ici filtre, Iskender DP + custom egzoz ve yazilim ile 241 hp almistim.
      Bunun disinda 265 hp'lik yazilim da ertesi gun gelmisti ancak gunluk kullanacagim icin 241'lik olani uyguladik.
      Yazilim Ingiltere'den MINI Challenge yapan birisinden geldi.
      Oncesi sonrasi hep Dyno yaptik. sonuclar dogru cikti.
      Guzel sonuc ancak bu araclara ekstra sogutma yapmadan yazilim gibi seyler bence uc basmalik gibi olur, kendini kisa kisa stock haline doner heralde , n14 aem cai,63 mm komple egzoz, meth kit, intercooler ve bizim ulkemizin yakiti ile ne cikarmali? 265 ust limit heralde , 255 civari mi olmali?

Yorum Yap

Aslı onur_s tarafından gönderilmiş Mesajı göster
        Sorun olmamasi guzel ancak nasil gidiyor acaba?
        iyi gidiyor Otmtik oldugu için pek zorlamıyorum genelde sakin kullanıyorum.Otomatikle basmanın tadı yok.... dp , dv , düz boru , varex , intercooler , cold air , buji , bobin , Snow methanol um de temmuz gibi gelecek amerikadan.. Ama basmıyorum cidden 1-2 kere Rocco larla denedim böyle denk gelirse sahilde , e5 de falan..

Yorum Yap

Herkese iyi günler aktif olarak 5 yıldır mini kullanıcısıyım 2 senedir 2008 manuel kaset blue aracımı kullanmaktayım
          İlk zamanlar aracımın gidişi beni tatmin ediyordu ve yüklemek gibi bi düşüncem yoktu ama artık aracım yetersiz geliyor aracıma 1 ay önce kurum temizliği ve zincir değişimi için işlemlere başladım kapağı söktüğünüzde rektefiyrciye gönderdim ve sibop lastikleri ve sibopları orjinali ile yeniledim tabi Bu arada zincir seti selenoid gibi şeylerdir yeniledim açmışken bir takım Orjinal Sekman piston temizliği ve kol yatak aldım bunlarıda ustamın tavsiyesi üzerine komple revizyona gittik sekmanları söküldüğünde tertemizdi ama artık aklımız değiştirme işine gitmişti ve komple sıfır motor yaptık çünkü yazılım ve bazı yüklemelerden sonra aracın motoru ile ilgili sorun yaşamak istemedim bütün işlemleri tamamladık ve turboyu sıfır olarak Orjinal iç aldım bu sayede herşey sorunsuz bir şekilde rodajımı bitirdim rodaj sonrası tabi ilk kaşıntılarımız başladı aracımda 70 lik dp k&n filtre ve cooler boruları 60 lık olarak değişim yapıldı tabi bu arada ufak bir işlem yapıldı turbo wasgate den birazcık açıldı ilk denemelerim geçen hafta sonu oldu stage 1 iki tane Polo gti ve scirocco ile denememiz oldu rahatlıkla 3 4 boy arası geçiyordum bunların dyno verisi 205 ile 215 arasında geliyordu bizde çok şaşırdık ardından hybrit turbo cooler dp ve filtre olan bir Megane Rs ile denedim ve sonuç çok ilginç onunda 1 boy önünde gidiyordum arabam benim içimdeki isteği yavaş yavaş geri getirdi ve aem v2 methanol kitini bağladık ardından kısmet olursa cooler bu hafta teslim alabilirsem Onuda tamamlamış olcam ama yazılım konusunda çok kararsızım manic yapmam şu an için zor powershop custom yazılım düşünüyorum büyük ihtimal yaptıgım değişikliklerle stage 2+ olcak tam karar veremedim burda benim yaptıgım gibi yazılım yapmış arkadaşlar var ise tecrübelerini benim ile paylaşabilirlerni.

Yorum Yap

Bende 2012 model Jcw var.Methanol konusunda her kafadan farklı ses çıkıyor.N14 motorlu araçta ne gibi sıkıntılar yaratabilir methanol ?

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
            X