Duyuru

Çöküş
Henüz duyuru yok

R56 Egsoz , Yazılım ve Filtre kiti tavsiyeleri

Çöküş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Arkadaşar aşağıdaki videya bir bakabilirmisiniz ... Herhangi bir dump valve ile bu sesi alabilir miyim ? Yıllardır hasretini duyduğum ses bu

http://www.youtube.com/watch?v=6w1f3yzHWu8

Yorum Yap

Aslı GTCihad tarafından gönderilmiş Mesajı göster
      Arkadaşar aşağıdaki videya bir bakabilirmisiniz ... Herhangi bir dump valve ile bu sesi alabilir miyim ? Yıllardır hasretini duyduğum ses bu

Blow-off üzerinde olan bir dump valve ile buna yakın bir ses alabilirsin. Marka seçeneklerin Forge ya da HKS olabilir, ikisinin arasında az da olsa ses farkı var.

Yorum Yap

Aslı GTCihad tarafından gönderilmiş Mesajı göster

Ayın 19unda organizasyona gel ben sana bol bol bunu da dinletirim , downpipe da dinletirim veya ne zaman istersen gel dinletiym.
        sigpic

Yorum Yap

Bilmediğimden soruyorum, Bende de yüklenip bırakınca tısss sesi çıkıyor. Dumpvalve var mı yok mu bilmiyorum, bana filtreden dediler. Alta filtre kiti mevcut ses neyin sesidir

Yorum Yap

Aslı Melih Özlem tarafından gönderilmiş Mesajı göster
            Bilmediğimden soruyorum, Bende de yüklenip bırakınca tısss sesi çıkıyor. Dumpvalve var mı yok mu bilmiyorum, bana filtreden dediler. Alta filtre kiti mevcut ses neyin sesidir
            seninki alta filtreden geliyor.Onu da denemiştim.Onun da sesi güzeldir.
            sigpic

Yorum Yap

Aslı talha tarafından gönderilmiş Mesajı göster
              seninki alta filtreden geliyor.Onu da denemiştim.Onun da sesi güzeldir.
              Teşekkürler abicim. Aynen ses gayet gaza getirici çok hoş bir ses

Yorum Yap

Melih sende ki tısss sesi blow off'ta olabilir, sonuçta dump valve olmadan da blow-off takılabiliyor. Sadece filtre ile tısss sesi alabileceğini sanmam. Bir de yüklenip bırakınca değil filtre yüklenirken emiş sesi verirler. Ayağını çekince geliyor ise bu ses blow off vardır arabanda

Yorum Yap

Aslı c.A.n tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                  Melih sende ki tısss sesi blow off'ta olabilir, sonuçta dump valve olmadan da blow-off takılabiliyor. Sadece filtre ile tısss sesi alabileceğini sanmam. Bir de yüklenip bırakınca değil filtre yüklenirken emiş sesi verirler. Ayağını çekince geliyor ise bu ses blow off vardır arabanda
                  Motor içinde blow off yok. Blow off daha önce dizelde kullandım, ona benzer birşey göremedim . Motor kaputu açıkken yüklenip bırakıyorsunuz ses filtrenin ordan geliyor zaten. Bende anlamadım ama blow off olcağını sanmıyorum

Yorum Yap

Motor içinde blow off yok. Blow off daha önce dizelde kullandım, ona benzer birşey göremedim . Motor kaputu açıkken yüklenip bırakıyorsunuz ses filtrenin ordan geliyor zaten. Bende anlamadım ama blow off olcağını sanmıyorum
                    Havafiltresi takınca gelen ses wastegate den cıkıyor.
                    LOVE IS ALL AROUND, IT IS MINI

sigpic

www.MINIClubTR.com

Instagram

Yorum Yap

Aslı c.A.n tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                      Blow-off üzerinde olan bir dump valve ile buna yakın bir ses alabilirsin. Marka seçeneklerin Forge ya da HKS olabilir, ikisinin arasında az da olsa ses farkı var.
                      DV ve BOV birlikte olunca mı bu ses geliyor ? Blov off lu dump valve mi var yoksa ? Nasıl bir ürün acaba ?

Aslı talha tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                      Ayın 19unda organizasyona gel ben sana bol bol bunu da dinletirim , downpipe da dinletirim veya ne zaman istersen gel dinletiym.
                      Bir aksilik olmazsa gelmeye çalışacağım inşallah .. Sizde sadece dump valve mi var ve sadece dump valve yapsam bu sesi alır mıyım ? Siz hangi dump valve tercih ettiniz marka v.s. tavsiye edebilirmisin.

Melihcim arkadaşın 1.4 tsi leona kutu içi BMC filtre taktık ondada bu ses oldu senin ses arkadaşların söylediği gibi filtreden geliyor bencede.

Yorum Yap

Aslı ALIENLOVE tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                        Havafiltresi takınca gelen ses wastegate den cıkıyor.
                        Abi Türkçe meali nedir Kabul ediyorum, çok soru soruyorum ama çok yabancıyım Miniye

Yorum Yap

Turkce meali artık havayı bıraktıgı kapı
                          LOVE IS ALL AROUND, IT IS MINI

sigpic

www.MINIClubTR.com

Instagram

Yorum Yap

Aslı ALIENLOVE tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                            Turkce meali artık havayı bıraktıgı kapı
                            Çok teşekkür ederim abi

Yorum Yap

Bende sdc forge dumpvalve var.cuflama sesini gayet yeterli veriyor hemde basinc kacirmasini engelliyor.ilk mesajimda dedigim gibi forge tavsiye ederim.olmazsa olmaz bi parca bu.kullanmadigim bilmedigim urunler hakkinda bisey diyemicem.

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi
                              sigpic

Yorum Yap

Bende de DV üzerinde BOV var marka olarak Forge kullanıyorum gayet memnunum. İşlemleri yapmadan önce sadece blow-off kullanıyordum ses daha yüksekti fakat işlevsel değildi. Şimdi daha tok ve işlevsel bir ses alıyorum DV alırken ister BOV taktır ister taktırma o sana kalmış...

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X