Duyuru

Çöküş
Henüz duyuru yok

JOEY Mod - R56 far içi boyama

Çöküş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Ben Far Tuning'de yaptırdım, o parça için ekstra 80TL ödedim, hatırladıkça içim cız ediyor
    [CENTER]
    VENI, VIDI, MINI.
    [/CENTER]

Yorum Yap

onun gorselini paylasabilirmisin uygun oldugun zaman cok merak ettim nasil duruyormus

Aslı immo tarafından gönderilmiş Mesajı göster
      Ben Far Tuning'de yaptırdım, o parça için ekstra 80TL ödedim, hatırladıkça içim cız ediyor
      sigpic

IT'S TIME

Yorum Yap

Görseli yenisini yaptırdığımda paylaşırım, utanıyorum şu an öyle gezmeye
        [CENTER]
        VENI, VIDI, MINI.
        [/CENTER]

Yorum Yap

O zaman before n after olarak bekliyoruz, hemde dusunen arkadaslarimiza da yardimci olmus olursun

sigpic

IT'S TIME

Yorum Yap

kankı utanma ben varım yanında

Yorum Yap

Kardeşim farı siyaha boyatmıştın,son durum ne bir güncel paylaşırmısın.Bende düşünüyorum da.
              sigpic

Yorum Yap

Aslı MeOnYa tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                Kardeşim farı siyaha boyatmıştın,son durum ne bir güncel paylaşırmısın.Bende düşünüyorum da.
                Sana bizim eski R56 nın fotoları yollarım bulunca yolda gorursen bir bak sanayide oluyor araba genelede EJ6044 Fartuning yapmıstı ne bir atma oldu boyada ne de içerisinde bugu olustu bence düsünme yaptır
                LOVE IS ALL AROUND, IT IS MINI

sigpic

www.MINIClubTR.com

Instagram

Yorum Yap

Aslı ALIENLOVE tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                  Sana bizim eski R56 nın fotoları yollarım bulunca yolda gorursen bir bak sanayide oluyor araba genelede EJ6044 Fartuning yapmıstı ne bir atma oldu boyada ne de içerisinde bugu olustu bence düsünme yaptır
                  Süper olur valla,cuma cuma çok dua ederim sana (:
                  sigpic

Yorum Yap

Aslı MeOnYa tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                    Hocam ben farklı bir yola gittim, DuelL AG firmasının farın içine geçen karbon parçaları var onları satın aldım boyatma yerine. Aşırı pahalı bir çözüm ama değişik oldu

Montaj tabii ki Erdinç Abi'de yapıldı. Far işlerinde tek adres kanımca. Ne su alma, ne buhar, ne bir şey. Kaliteli işçilik.

[CENTER]
                    VENI, VIDI, MINI.
                    [/CENTER]

Yorum Yap

Hocam ben farklı bir yola gittim, DuelL AG firmasının farın içine geçen karbon parçaları var onları satın aldım boyatma yerine. Aşırı pahalı bir çözüm ama değişik oldu

Montaj tabii ki Erdinç Abi'de yapıldı. Far işlerinde tek adres kanımca. Ne su alma, ne buhar, ne bir şey. Kaliteli işçilik.

Oooo gercekten 1.sınıf bir haraket olmus Sorması ayıp ama forumda ayıp olmaz Duel ve Erdinc fiyatları nedir?

sigpic

www.MINIClubTR.com

Instagram

Yorum Yap

Oooo gercekten 1.sınıf bir haraket olmus Sorması ayıp ama forumda ayıp olmaz Duel ve Erdinc fiyatları nedir?
                        Çok güzel bir soru olmuş tebrik ederim
                        sigpic

Yorum Yap

Far boyama işlemine kredi kartıyla 450TL ödemiştim yanlış hatırlamıyorsam, 300TL far boyası, 80TL merceğin altına gelen metal parça kesimi, + %18 kredi kartı komisyonu (fatura kesileceği için) = 448TL

Duell fiyatına gelince, 800$ ödedim, kendimce hesabım orijinal farlarımı satsam 1000TL eder etmez, yeni tip siyah farlardan alsam 3000TL sıfırı, çıkması haydi 1500-1600TL'ye bulunsun. Aracım LCI olmadığı için yeni tip xenon beyinleri gerekecek, onlarda ebayden bakındım 200$'a falan bulunabiliyor çifti ama orijinalliği konusunda şüphelerim var.

Bu yüzden boyalı farlarımı üstüne 200TL alarak takas ettim, Duell'den karbon içleri sipariş ettim, Erdinç Abi'ye de 100TL takma ücreti ödedim.

İstediğim görüntüyü elde etmek için toplamda 1670TL harcamış oldum kısacası
                          [CENTER]
                          VENI, VIDI, MINI.
                          [/CENTER]

Yorum Yap

Far boyama işlemine kredi kartıyla 450TL ödemiştim yanlış hatırlamıyorsam, 300TL far boyası, 80TL merceğin altına gelen metal parça kesimi, + %18 kredi kartı komisyonu (fatura kesileceği için) = 448TL

Duell fiyatına gelince, 800$ ödedim, kendimce hesabım orijinal farlarımı satsam 1000TL eder etmez, yeni tip siyah farlardan alsam 3000TL sıfırı, çıkması haydi 1500-1600TL'ye bulunsun. Aracım LCI olmadığı için yeni tip xenon beyinleri gerekecek, onlarda ebayden bakındım 200$'a falan bulunabiliyor çifti ama orijinalliği konusunda şüphelerim var.

Bu yüzden boyalı farlarımı üstüne 200TL alarak takas ettim, Duell'den karbon içleri sipariş ettim, Erdinç Abi'ye de 100TL takma ücreti ödedim.

İstediğim görüntüyü elde etmek için toplamda 1670TL harcamış oldum kısacası
                            800 doları duyunca gözlerim yasardı Boyama 448 tl bence mantıklı yaptıgı işi biliyorum gercekten basarılı Countryman için düsünmüyor degilim acıkcası Metal parcanın üstüne de Bixenon yazısı basabiliyorsa tamamdır bu iş :P

sigpic

www.MINIClubTR.com

Instagram

Yorum Yap

800 doları duyunca gözlerim yasardı Boyama 448 tl bence mantıklı yaptıgı işi biliyorum gercekten basarılı Countryman için düsünmüyor degilim acıkcası Metal parcanın üstüne de Bixenon yazısı basabiliyorsa tamamdır bu iş :P
                              Malesef bırakın o yazıyı yazmayı, metal kesimi de kesinlikle CNC falan değil, bildiğiniz elde kesilmiş gibiydi, yakından bakılınca yamukluklar; problemler göze batıyor o yüzden o parçayı ölçü aldırıp kendiniz yaptırmanız (bir tornacı vs. kolaylıkla yapabilir) çok daha faydalı olacaktır. Ama onun dışında boyası ve işçiliğine kesinlikle laf yok

Bu arada çıkma olarak siyah far bulup, onların içini de kendi farlarınıza entegre edebilirsiniz. O işi de Erdinç Abi yapabiliyor.
                              [CENTER]
                              VENI, VIDI, MINI.
                              [/CENTER]

Yorum Yap

Malesef bırakın o yazıyı yazmayı, metal kesimi de kesinlikle CNC falan değil, bildiğiniz elde kesilmiş gibiydi, yakından bakılınca yamukluklar; problemler göze batıyor o yüzden o parçayı ölçü aldırıp kendiniz yaptırmanız (bir tornacı vs. kolaylıkla yapabilir) çok daha faydalı olacaktır. Ama onun dışında boyası ve işçiliğine kesinlikle laf yok

Bu arada çıkma olarak siyah far bulup, onların içini de kendi farlarınıza entegre edebilirsiniz. O işi de Erdinç Abi yapabiliyor.
                                Tmm metal parça işi kolay kayınpederin fabrikada üstüne Shepardson Motorsports bile yazarım

sigpic

www.MINIClubTR.com

Instagram

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X