Duyuru

Çöküş
Henüz duyuru yok

Pratik Cozum(!)

Çöküş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Aslı HAKTAN tarafından gönderilmiş Mesajı göster
    arkadas telefona demedigini birakmiyorsun, sonra da yenisi cikinca alicam diyorsun
    bugune kadar 3GS'ten sonraki tum modelleri sorunluydu. Hemde yazilim degil donanim hatalari vs..
    Neyin pesindesin anlamadim?

Bugun bir bayan arkadasim Note 2 (Android) icin "karmasik, kullanimi zor vs" dedi. zorla eline tutusturdum. Nesi zor bir bakar misin dedim. 30 saniye sonra iphone'u cope atacak hale gelmisti
    Menu ayni menu, birisini aramak daha basit, aplikasyonlar ayni sekilde dosyalanabiliyor, notification center yillardir var, ustune ana ekranina widget'lar ekleyebiliyorsun. pilim de 1.5 gun gidiyor. e daha ne olsun?
    Ya arkidis ben Sadece Iphone kullanmıyorum Applecıyız ezelden simdi ne kadar demedigimi bırakmasam da benim ihtiyaclarıma cevap veriyor ama acıkcası Samsung Note3 veya S5 cıkınca Iphone 6 ile karsılastırıp karar vermeyi dusunuyorum. Yani 2014 benim için deigisim yılı olabilir.
    LOVE IS ALL AROUND, IT IS MINI

sigpic

www.MINIClubTR.com

Instagram

Yorum Yap

bu widgetlar ne oluyor yaw ? daha çözemedim onu
      1) [FONT=Palatino Linotype]34 Y 7475 - R56 WhiteSilver CooperS "JCW" SOLD
      2) 34 JET 01 - R53 Cooper S GP "0483" - R.I.P[/FONT]

[FONT=Palatino Linotype]3) 34 DEV 20 - R56 Cooper S "JCW" project400! [/FONT]
      4) 34 BKS 66 - R58 Cooper S "JCW" SOLD
      5) 34 AL 7749 - R52 Cooper S - [FONT=Arial Black]EmreMOR[/FONT] SOLD

Yorum Yap

Aslı Kekuti tarafından gönderilmiş Mesajı göster
        kekuticim androide mi gectin conem
        facebook twitter 4sq gibi uygulamalarin ana ekrandaki pratik erisimini sagliyor..
        sigpic

IT'S TIME

Yorum Yap

Aslı ALIENLOVE tarafından gönderilmiş Mesajı göster
          Ya arkidis ben Sadece Iphone kullanmıyorum Applecıyız ezelden simdi ne kadar demedigimi bırakmasam da benim ihtiyaclarıma cevap veriyor ama acıkcası Samsung Note3 veya S5 cıkınca Iphone 6 ile karsılastırıp karar vermeyi dusunuyorum. Yani 2014 benim için deigisim yılı olabilir.
          Alen açıkcası ben de yıllardır apple kullanan birisi olarak geçen aylarda iphoneu terk ettim ve kesinlikle tavsiye ederim. Şarj sorununu çözmedikleri sürece de iphonea geçecegimi sanmıyorum. Note 2 aldım güzel telefon ama plastik kalitesi vs çok kötü geliyor bana. Bu nedenle htc one ın çıkmasını bekliyorum aklım şuanda o telefonda ama genel olarak androidi tavsiye ederim. Bir çok konuda artısı var diyebilirim.

Yorum Yap

Aslı kramp tarafından gönderilmiş Mesajı göster
            Alen açıkcası ben de yıllardır apple kullanan birisi olarak geçen aylarda iphoneu terk ettim ve kesinlikle tavsiye ederim. Şarj sorununu çözmedikleri sürece de iphonea geçecegimi sanmıyorum. Note 2 aldım güzel telefon ama plastik kalitesi vs çok kötü geliyor bana. Bu nedenle htc one ın çıkmasını bekliyorum aklım şuanda o telefonda ama genel olarak androidi tavsiye ederim. Bir çok konuda artısı var diyebilirim.
            Yiğit şarj problem degil ofis içindeyken ama ofis dısında maillerime bakiyim filan falan deyince gunun yarısını bile göremeyen bir pil var acıkcası ben de cok sıkıldım bu olaydan, Ipad MINI kullanıyorum gayet guzel iş yolculuklarında hallediyorum işlerimi o yüzden Iphone sadece internete baglanırken hotpot yaptıgım bir makine olarak kalıyor, bilemiyorum artık heyecan vermiyor Iphone ve istedigim teknolojik gelisme olana kadar Iphone4 de duracagım 5 veya Note2 veya S3 henüz istedigim gibi degiller(ama Smasung cok yakın büyük ihtimal S5 cıkarsa veya Note3 den yana kullanacagım şansımı. Bir de Samsung gecen br teknoloji demosu yapmıstı ekranla ilgili yeni bir ekran yapmıslar kıvrılabilen dokunmatik led , bunu kullandıkları bir telefon üretirlerse sanırım alırım

sigpic

www.MINIClubTR.com

Instagram

Yorum Yap

Aslı Kekuti tarafından gönderilmiş Mesajı göster
              Menü içindeki uygulamaların kısa yolları ana ekranda cıkıyo hangisini nereye istersen yerleştiriyosun
              IS IT LOVE?

www.MINIClubTR.com

sigpic

Yorum Yap

yani MINI Club Turkiye logolu widget ın olabiliyor mesela

sigpic

www.MINIClubTR.com

Instagram

Yorum Yap

Alen sozum sana degildi Kimse de uzerine alinmasin.
                  Ben bu lafi onume gecerli bir neden koyamayan insanlar icin soyluyorum.
                  Evet basit, evet tasarimi guzel(di) ama rakiplerinden FARK yaratan bir ozelligi bence yok. Kullanilmaz mi? elbette kullanilir.. Ama kimse demesin vazgecilmez, tek falan diye.

Birde Kramp note2'nin plastik kalitesinden bahsetmis. Haklida.. bende pek begenmiyorum. Ama baska taraftan bakarsakta mantikli oldugu yonleri var; Buyuk ekranindan dolayi arka tarafida buyuk tabiki ve plastikten daha saglam bir malzemeye gecse agirligi ve fiyati artacak. Beni cok mu rahatsiz ediyor? Hayir. Incelemek icin elimde tutmadigim surece pek umrumda da olmuyor. Yoksa tabiki bende isterim cok daha kaliteli bir maddeden yapilsin ayni fiyata

Widgetlar kisa yolun disinda programa girmeden de gorsel olarak bilgi sagliyor sana. Ornegin takvim Widget'lari, saat widget'lari vs, hava durumu widget'lari.. Alen'in dedigi gibi MCTR kisyollu bir Tapatalk widget'in olabiliyor. Yada istedigin herhangi bir contact'in widget'ini olusturabilir, tikladiginda ne yapmasini istedigini ayarlayabilirsin (ara, sms at, mail at, goruntule vs..)
                  www.haktankeskin.com

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                  X