Duyuru

Çöküş
Henüz duyuru yok

Pratik Cozum(!)

Çöküş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Pratik Cozum(!)

iPhone kullanicilarina hitaben

Sent from my Ericsson GH688 using Tapatalk UHF v2
    sigpic

IT'S TIME

Kısa ömürlü şarjımızla ilgili yapılan geyiklerin haddi hesabı yok da yine de en çok tercih edilen telefon iphone sanırım
    34 JOB 30 - 2012 Cooper JCW Midnight Black
    34 DN 1806 - 2011 Cooper S (jcw equipped) Chili Red

Yorum Yap

Kahve mi isi enerjisiyle telefonu sarj ediyor,
      Yoksa telefon mu kahveyi sicak tutuyor anlayamadim...

Sent from Beko Su Sebili..
      www.haktankeskin.com

Yorum Yap

Aslı HAKTAN tarafından gönderilmiş Mesajı göster
        Kahve mi isi enerjisiyle telefonu sarj ediyor,
        Yoksa telefon mu kahveyi sicak tutuyor anlayamadim...

Sent from Beko Su Sebili..
        isi enerjisi ile telefon sarj oluyor

Sent from my Ericsson GH688 using Tapatalk UHF v2
        sigpic

IT'S TIME

Yorum Yap

Benim gibi kahve manyağı için ideal birşeymiş her ne kadar geyik olsada Bir yandan kahvemi içerken diğer yandan İphoneum şarj olur. Ama ben memnunum şarjından çok kurcalamazsam 1 gün yetiyor sabahtan geceye kadar yatarken koyuyorum şarja

Yorum Yap

günde 2 hatta 3. kez şarja taktığımı bilirim ama asla vaz geçmem

Yorum Yap

Note 2 kullanicisi olarak gece 2'de yatarken kapadigimda 1.5 gun kullanabiliyorum..
              iPhone'a bence bu kadar baglanmayin. Cok gordum iPhone'dan kosarak uzaklasan
              www.haktankeskin.com

Yorum Yap

Ciktigindan beri iphonecuydum hepte tavsiye ederdim ta ki note 2'imi alana kdr )

Gerci gecen ay ekranini kirdim uzdu biraz beni hatta bu arada ondan dolayida forumdan da koptum ama smdi hersey eskisi gibi

Yorum Yap

Aslı Chris tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                  Ciktigindan beri iphonecuydum hepte tavsiye ederdim ta ki note 2'imi alana kdr )
                  bu cumle nokta olmuş
                  1) [FONT=Palatino Linotype]34 Y 7475 - R56 WhiteSilver CooperS "JCW" SOLD
                  2) 34 JET 01 - R53 Cooper S GP "0483" - R.I.P[/FONT]

[FONT=Palatino Linotype]3) 34 DEV 20 - R56 Cooper S "JCW" project400! [/FONT]
                  4) 34 BKS 66 - R58 Cooper S "JCW" SOLD
                  5) 34 AL 7749 - R52 Cooper S - [FONT=Arial Black]EmreMOR[/FONT] SOLD

Yorum Yap

bende içimden tam klasik iphone cu cümlesi okuyoruz derkene işler döndü bi anda
                    sigpic

Yorum Yap

ya Galaxy s4 cok hosuma gitti ama Iphone 6 cıkana kadar Ihpne4 umu degistirmemeye karar verdim bir seri atliycam bakalım neler degisecek bu arada.
                      LOVE IS ALL AROUND, IT IS MINI

sigpic

www.MINIClubTR.com

Instagram

Yorum Yap

S4 deki yenilikleri yenilikmis gibi iphone 6 ya koyarlar

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Yorum Yap

Aslı ALIENLOVE tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                          ya Galaxy s4 cok hosuma gitti ama Iphone 6 cıkana kadar Ihpne4 umu degistirmemeye karar verdim bir seri atliycam bakalım neler degisecek bu arada.
                          Iphone 6 cıkana kadar Adel ilk okula başlayıp, eli kalem tutmaya başlar
                          1) [FONT=Palatino Linotype]34 Y 7475 - R56 WhiteSilver CooperS "JCW" SOLD
                          2) 34 JET 01 - R53 Cooper S GP "0483" - R.I.P[/FONT]

[FONT=Palatino Linotype]3) 34 DEV 20 - R56 Cooper S "JCW" project400! [/FONT]
                          4) 34 BKS 66 - R58 Cooper S "JCW" SOLD
                          5) 34 AL 7749 - R52 Cooper S - [FONT=Arial Black]EmreMOR[/FONT] SOLD

Yorum Yap

Aslı Kekuti tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                            Iphone 6 cıkana kadar Adel ilk okula başlayıp, eli kalem tutmaya başlar
                            auhauha Adelin zamanında kalem kalır mı bilmem bu arada 2014 basında cıkmıs olur Adel o zaman 2 yasında olacak ve okula gitmeyecek 5S bu sene sonu cıkıyor ama kasayı sevmedim o yuzden kasa degisince alıcam yenisini, bir de siyah alan herkesin boyaları soyuldu epic fail bence. Bir sure sonra da Camı catlıyormus kendiliginden o nasıl oluyor bilemiyorum
                            LOVE IS ALL AROUND, IT IS MINI

sigpic

www.MINIClubTR.com

Instagram

Yorum Yap

Aslı ALIENLOVE tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                              auhauha Adelin zamanında kalem kalır mı bilmem bu arada 2014 basında cıkmıs olur Adel o zaman 2 yasında olacak ve okula gitmeyecek 5S bu sene sonu cıkıyor ama kasayı sevmedim o yuzden kasa degisince alıcam yenisini, bir de siyah alan herkesin boyaları soyuldu epic fail bence. Bir sure sonra da Camı catlıyormus kendiliginden o nasıl oluyor bilemiyorum
                              arkadas telefona demedigini birakmiyorsun, sonra da yenisi cikinca alicam diyorsun
                              bugune kadar 3GS'ten sonraki tum modelleri sorunluydu. Hemde yazilim degil donanim hatalari vs..
                              Neyin pesindesin anlamadim?

Bugun bir bayan arkadasim Note 2 (Android) icin "karmasik, kullanimi zor vs" dedi. zorla eline tutusturdum. Nesi zor bir bakar misin dedim. 30 saniye sonra iphone'u cope atacak hale gelmisti
                              Menu ayni menu, birisini aramak daha basit, aplikasyonlar ayni sekilde dosyalanabiliyor, notification center yillardir var, ustune ana ekranina widget'lar ekleyebiliyorsun. pilim de 1.5 gun gidiyor. e daha ne olsun?
                              www.haktankeskin.com

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                              X