Duyuru

Çöküş
Henüz duyuru yok

Otomatik vitestde boşa almak

Çöküş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Aslı sander tarafından gönderilmiş Mesajı göster
    Minik dur kalklarda biraz sıkıcı oluyor ozaman sistemi kapatiyorsun
    Akşam saati köprü trafiğinde bu sistem yalama olur gider yahu
    IS IT LOVE?

www.MINIClubTR.com

sigpic

Yorum Yap

Aslı GOKHAN tarafından gönderilmiş Mesajı göster
      Akşam saati köprü trafiğinde bu sistem yalama olur gider yahu
      bence ekranda degisik yazılar cıkmaya baslar yalama ne kelime
      LOVE IS ALL AROUND, IT IS MINI

sigpic

www.MINIClubTR.com

Instagram

Yorum Yap

Aslı ALIENLOVE tarafından gönderilmiş Mesajı göster
        Bizde tork konvertor yok R50 otomatiklerde var. Bizdeki bildigin dişli gercek şanzıman
        yahu biliyorum, genel bilgi verdim.. Sen ozellikle MINI olarak sormadigindan bende o sekilde cevap verdim yoksa DSG'nin ne isi var bizde
        www.haktankeskin.com

Yorum Yap

Bende ne numaralar var yakit ekonomisi konusu acinda kendimi birakiyimm

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Yorum Yap

Türk işi Start / Stop teknolojisine çok güldüm
            [CENTER]
            VENI, VIDI, MINI.
            [/CENTER]

Yorum Yap

Yeni şanzumanları bilmemde Amerikanlarda acaip işe yarıyor şanzuman ısısını düşürüyor

Yorum Yap

Aslı Cooperscem tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                Yeni şanzumanları bilmemde Amerikanlarda acaip işe yarıyor şanzuman ısısını düşürüyor
                Gecen bizim GrandVoyagerda yapıyordum kuzen keçeleri mahfediyorsun yapma dedi hepimizden çok o Amerikancı adamda 4 mustang vardı 2 tane kendi topladı filan öyle yani

sigpic

www.MINIClubTR.com

Instagram

Yorum Yap

Aslı ALIENLOVE tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                  Gecen bizim GrandVoyagerda yapıyordum kuzen keçeleri mahfediyorsun yapma dedi hepimizden çok o Amerikancı adamda 4 mustang vardı 2 tane kendi topladı filan öyle yani
                  Baskan grand larda da almak lazım ama offroad tan sonra yani eğer zorlamissan şanzimani ısıyı düşürmek icin faydalı ben su ana kadar bir zararını görmedim belki şanziman dan sanzimana farkedebilir bilemem

Yorum Yap

Aslı Cooperscem tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                    Baskan grand larda da almak lazım ama offroad tan sonra yani eğer zorlamissan şanzimani ısıyı düşürmek icin faydalı ben su ana kadar bir zararını görmedim belki şanziman dan sanzimana farkedebilir bilemem
                    iki arabanın şanzımanı da sanki aynıdır bence chrysler sonucta ama bilemiyorum ben de onun yalancısıyım şanzımancıya sormak lazım.

sigpic

www.MINIClubTR.com

Instagram

Yorum Yap

Konu acilali bir sene dolmus Nice senelere konu..
                      www.haktankeskin.com

Yorum Yap

Benim amcam yaklasik 10 senedir grand kullaniyo ve tr de onun kadar bosa atan adam yoktur. Bosa atmak onun icin bi yasam tarzi, arabada sessizligi seviyorum der hep! Bugune kadar hicbir sorunla karsilasmadi. Hepiniz rahat olun beyler

YC 505 the yellow swap. all4 VTEC supercharged twinturbo Dyno 300 hp, tek tuşla Lambo bodykit, Ecufast 'in dibi, Sarı şimşek, Nişantaşı güzeli, bebeğim aşkımmm..

Yorum Yap

Aslı 4eva tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                          Benim amcam yaklasik 10 senedir grand kullaniyo ve tr de onun kadar bosa atan adam yoktur. Bosa atmak onun icin bi yasam tarzi, arabada sessizligi seviyorum der hep! Bugune kadar hicbir sorunla karsilasmadi. Hepiniz rahat olun beyler

YC 505 the yellow swap. all4 VTEC supercharged twinturbo Dyno 300 hp, tek tuşla Lambo bodykit, Ecufast 'in dibi, Sarı şimşek, Nişantaşı güzeli, bebeğim aşkımmm..
                          Ya en son Uludag son virajda şanzıman komple yag bosaltıp Grandvoyager beni yolda bırakınca Babacım bu boşa atmalarından olmasın diye düsünmedim degil

sigpic

www.MINIClubTR.com

Instagram

Yorum Yap

Dur kalk ışıklar trafikte vs. balata ve diski korumak için durağan anlarda bence yapılabilir; efektifliği ve ne derece balata disk kazancı sağladığı tartışmaya açıktır bence.

Yürürken boşa almak beni korkutur. Ne kazandırır ne kaybettirir bilmiyorum ama soru işareti bence.
                            Bu arada F56 'da Sailing mode diye bir özellik olacak. Belki eskilerin boşa at yakmasın muhabbetine yenilerden bir eyvallah gelebilir

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                            X