Duyuru

Çöküş
Henüz duyuru yok

Countrymanlerde de model ismi yazacak

Çöküş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Aslı Fatih V. tarafından gönderilmiş Mesajı göster
    Bunlar 1 Nisan şakasıydı
    buarada senle countrymanın modellerini konuşmuştuk ya geçen gün.. almanyada gördüm filan diye.. almanyada Countryman One da var!!

burda nerdeyse hiç bi model yok!

Yorum Yap

Almanlar bizi 3. Dunya ulkesi goruyorda ondan hatta borusan kosoflerde kendini oyle gordugu icin boynunu egiyor halbuki Turkiye satislari pekcok avrupa ulkesinden cok.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Yorum Yap

MINI.de veya UK e girdiginiz zaman bizde bazı modellerin olmadıgını göreceksiniz mesela Countryman SD veya Cooper SD gibi sebebi de 2000 motor olmasından dolayı fiyatının fazla yuksekge gelmesiymis, diger yandan diger avrupa ulkelerinde Cooper D de otomatik olmasına ragmen bizim ülkemizde yok MINI Satışa neden olmadıgını sordugumuzda emisyondan dolayı dendi ama bu sebebp pek inandırıcı gelmedi sonucta cooper d otomatik olarak getirilse eminim pek cok kisi tercihini bu yönde kullanacaktır, kaldı ki benim yıllar yılı manuel kullanma sevdam Otomatik ile tanıstıgım gün sona erdi.
        LOVE IS ALL AROUND, IT IS MINI

sigpic

www.MINIClubTR.com

Instagram

Yorum Yap

Emisyon lafi yine biseyden anlamayan saticilarin bahanesi 525 dizelin otomatik emisyonu sorun cikarmiyorsa 730 d nin emisyonu sorun cikarmiyorsa 2000 dizel otomatik cm nin emisyonu onlardan cokmuymus?

Yorum Yap

Aslı sander tarafından gönderilmiş Mesajı göster
            Emisyon lafi yine biseyden anlamayan saticilarin bahanesi 525 dizelin otomatik emisyonu sorun cikarmiyorsa 730 d nin emisyonu sorun cikarmiyorsa 2000 dizel otomatik cm nin emisyonu onlardan cokmuymus?

Aynen bu cumleyi kullandım ben de fuarda ve kesinlikle verdikleri cevaptan tatmin olmadım zaten gecistirilmis bir cevap verildi ben bile anlamadım yani düşün artık

sigpic

www.MINIClubTR.com

Instagram

Yorum Yap

Bu yazı opsiyon olarak sunuluyor, istenilirse iptal edilebiliyor özel siparişte.
              07 EMN 99 - BLAZING RED '13 COUNTRYMAN S ALL4 - PRESENT
              07 FGF 46 - ROYAL GREY '11 COUNTRYMAN S ALL4 - SOLD

DONANIM:
              19'' R134 JCW WHEELS - 225/40 R19 MICHELIN PILOT SUPER SPORT - MILLTEK CAT-BACK+DOWN PIPE - PIPECROSS FOAM FILTER - PACEMAN JCW FRONT LIP - POWERSHOP ECU REMAP - JCW PLUGS
              FORGE RECIRCULATION VALVE - BLACK RACING STRIPES - LED SIGNALS - LED DRL'S - LED INTERIOR LIGHTS ...

www.seyahatgunlugum.com

sigpic

Yorum Yap

Aslı oktayolcen tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                Bu yazı opsiyon olarak sunuluyor, istenilirse iptal edilebiliyor özel siparişte.
                Oktay bey öncelikle Kulübümüze hosgeldiniz, kurallarımız geregi üyelerimiz kısmında kendinizi ve garaj kısmında da aracınızı tanıtmanız gerekmektedir, anlayışınız için tesekkur eder keyifli forumlar dileriz.

sigpic

www.MINIClubTR.com

Instagram

Yorum Yap

Selam herkese, fırsat bulduğum anda halledicem
                  07 EMN 99 - BLAZING RED '13 COUNTRYMAN S ALL4 - PRESENT
                  07 FGF 46 - ROYAL GREY '11 COUNTRYMAN S ALL4 - SOLD

DONANIM:
                  19'' R134 JCW WHEELS - 225/40 R19 MICHELIN PILOT SUPER SPORT - MILLTEK CAT-BACK+DOWN PIPE - PIPECROSS FOAM FILTER - PACEMAN JCW FRONT LIP - POWERSHOP ECU REMAP - JCW PLUGS
                  FORGE RECIRCULATION VALVE - BLACK RACING STRIPES - LED SIGNALS - LED DRL'S - LED INTERIOR LIGHTS ...

www.seyahatgunlugum.com

sigpic

Yorum Yap

bizzat gördüm ve beğenmedim açıkcası; CooperS yazısının yeri çok yukarda

fotoğraf.jpg

Yorum Yap

Aslı orcun tarafından gönderilmiş Mesajı göster

[ATTACH]1104[/ATTACH]
                      evet countryman yazısının altına konulabilirmis bence.

sigpic

www.MINIClubTR.com

Instagram

Yorum Yap

Countryman yazisi kalsin, cooper s yazisi iptal olsun

renkler, zewkler ne kadar farkli oluyor dimi? Donemsel degiskenlikler de gosterebiliyor. Bu yuzden MINI

Tapatalk / Note 2
                        www.haktankeskin.com

Yorum Yap

Aslı orcun tarafından gönderilmiş Mesajı göster

[ATTACH]1104[/ATTACH]
                          Ben aksine beğendim cm yazısını zamanla sizinde alışıp beğeniceğinzi düşünüyorum
                          IS IT LOVE?

www.MINIClubTR.com

sigpic

Yorum Yap

Peki ayni sekilde W I S H M A N yazdirabiliyormuyuz? Ehh en avam uye olunca tabiiki garip istekler cikabiliyo...

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                            X