Duyuru

Çöküş
Henüz duyuru yok

Countrymanlerde de model ismi yazacak

Çöküş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Malesef mini Turkiye de siparis verirken musterilerin istegi degil orda siparisi kim veriyorsa onun insafi ve bilgisine gore hareket ediyor halbuki bir anket yapilsa bizlerde istemedigimiz donanimlari almak zorunda kalmasak

Sent from my iPhone using Tapatalk

Yorum Yap

Aslı sander tarafından gönderilmiş Mesajı göster
      Malesef mini Turkiye de siparis verirken musterilerin istegi degil orda siparisi kim veriyorsa onun insafi ve bilgisine gore hareket ediyor halbuki bir anket yapilsa bizlerde istemedigimiz donanimlari almak zorunda kalmasak

Kesinlikle katılıyorum. Hoş yazı benim gözüme çok batmadı ama yine de tercih konusunda kısıtlanmak istemiyorum.

Yorum Yap

Sorun iisteyip istememek degil miniye gidince elimizde bunlar var diyorlar yani sorun mini turkiyenin nasil siparis edecegi tabi bizde siparis edebiliriz ama 2-3 ay beklersek 3 ay sonraki fiyat degisimin filan kabul edersek , sonucta nezaman arac almaya gitsek elimizde bunlar var ozel bisey isterseniz 3 ay bekleyeceksin ve fiyat farklarina katlanacaksin deniyor bizde mecburen eldekilerden seciyoruz.

Abi ben sipariş verdim 4 ay bekledim benim arabayı, bir dahakine sana da öyle yapalım o arada da diger MINI mi sattım .
        LOVE IS ALL AROUND, IT IS MINI

sigpic

www.MINIClubTR.com

Instagram

Yorum Yap

Aslı talha tarafından gönderilmiş Mesajı göster
          hadi bunu opsiyon olarak kaldırttık.Ben F56 nın komple içini kaldırtmak istiyorum onu nasıl yapıcaz
          Talha aynen ya eger o hava ızgaraları filan öyle toyota tadında olacaksa igrenc bir ekran olacaksa o direksyon olacaksa lutfen olmasın.

sigpic

www.MINIClubTR.com

Instagram

Yorum Yap

Yani cozum daha once hic arabaya bile binmemis yada bir onceki isi sektorle tamamiyle farkli birinin hasbelkader yaptigi secim yada 4 ay bekleme .
            İsteulkemizdeki otomotiv sektorunun hali.

Yorum Yap

Hadi countrymani paceman i anladik da... Bu ne abi?!

Yorum Yap

Hadi canım!!! ciddi mi bu?????

sigpic

www.MINIClubTR.com

Instagram

Yorum Yap

evet!! hatta....

cabrio.jpg

clubman.jpg

Yorum Yap

Sorun iisteyip istememek degil miniye gidince elimizde bunlar var diyorlar yani sorun mini turkiyenin nasil siparis edecegi tabi bizde siparis edebiliriz ama 2-3 ay beklersek 3 ay sonraki fiyat degisimin filan kabul edersek , sonucta nezaman arac almaya gitsek elimizde bunlar var ozel bisey isterseniz 3 ay bekleyeceksin ve fiyat farklarina katlanacaksin deniyor bizde mecburen eldekilerden seciyoruz.

Acikcasi burda soyle bir sikinti var.

Satin aldiginiz araba bir baskasinin arabasi mi yoksa sizin arabaniz mi?
                    Ben iki kere MINI aldim. Su an 3.su geliyor. 3unu de siparisle aldim. Cunku kalkipta ornek veriyorum Alen'in yarattigi donanimda bir arabaya binmektense kendi zewk alacagim bir arabaya binmeyi tercih ederim.
                    Su an yolda olan MINI'min hemen hemen ayni donanimi, sadece Harman/Kardon olmayani ve otomatik vites olani Borusan'in elindeydi. 2-3 gun icerisinde ona binebilmek varken ben siparisle H/K ve duz vites olanini istedim. Sonuc; tabiki 3 ay bekleme ama istedigim, keyif alacagim arabaya biniyor olacagim. "Ya keske.." diyecegim hicbirsey yok..

Ben de acikcasi siparis vermeden, ellerinde olan araclara "eh napalim, binicez artik" diyerek, istedigi donanima sahip olmadan araba alinmasina karsiyim.
                    Ustelik bu devirde hepimizin evinde, ailesinde en az 2 araba vardir. Kimse de arabasiz kalmaz..

Not: 2007'den beri 3. kez bana 3 ay bekleyeceksiniz diyorlar ama 2. ayda arabam teslim edilmis oluyor..
                    www.haktankeskin.com

Yorum Yap

Keske herkez senin gibi sabırlı olabilse.
                      Bukadar zor biseymi bir kullanici anketi yapip hatta belkide bizim forumda yapilabilir , paketler cogunlugun istegine gore sekillense tabi yine bagzi ozel siparisler olur.

Yorum Yap

Abi Mini'nin şanssızlığı maalesef Türkiye'de satılması. Bizim memlekette Miniye özel değil neredeyse tüm markalarda saçma-gereksiz donanım setleri oluşturuluyor.
                        Mesela bkz. en çok satan hatch olan G.O.l.f'ün yurdumuzdaki paketlerine; Tamamen Türkiye paketi mantığıyla sallama bir donanımı var ve bunu comfort, highline gibi gereksiz isimlerle allayıp pulluyıp iteliyorlar.
                        Aynı şekilde Merso'da veya Nüssan, bemve'de de saçma paketler donanımlar söz konusu.
                        En güzeli Haktan gibi sabırlı olmak ve paranız varsa gönlünüze göre herşeyi almak ama herkes için mümkün olsa keşke. Atıyorum Borusan 10.000 araç için spor deri koltuk, 18'' jantlı araç getirse belkide 1000€ fiyat farkı olacak, ama siz gidip bireysel olarak ek donanım istediğiniz anda 2000€ ödemeniz gerekiyor. Yoksa zamanında müşterilere hitap eden paketler olsa ne zaman ne de para kaybı bu denli yaşanmaz.
                        Örnek veriyorum; neden herkesi otomatik seçeneğine yönlendiriyor distribütör firma, adam zaten JCW'ci performanslı manuel kullanım istemiş adama araç yok diyorlar çok enteresan.

Yorum Yap

Keske herkez senin gibi sabırlı olabilse.
                          Bukadar zor biseymi bir kullanici anketi yapip hatta belkide bizim forumda yapilabilir , paketler cogunlugun istegine gore sekillense tabi yine bagzi ozel siparisler olur.

her kafadan ayri ses cikar o da olmas

Bence MINI'nin TR paketi gayet uygun(du).
                          JCW'den xenon'u opsiyonel hale getirdiler mesela. Bunu anlayamiyorum.. Visual boost ise standart..
                          Onceden JCW bodykit opsiyon'du simdi standart..
                          Bunlar tabi yillik olarak MINI marka yonetiminin degisimine karar verdigi standartlar..

MINI'de milyonlarca kombinasyon verken 2-3 kisinin standarda baglamasini istemem acikcasi. O yuzden her satis temsilcisinin kafasinca siparis vermesi bir acidan mantikli..

Benim luks bir arabada olmassa olmazlarim (Yani MINI'de standart olarak gelmesini isteyeceklerim):
                          Bi-Xenon, Sunroof, Otomatik klima, yagmur sensoru, far sensoru, mp3 calar..

buna donanim ekleyecek olursakta (opsiyon):
                          Gorus konfor paketi, ekran, yuksek kalite muzik sistemi..

daha ust bir sinifa gecireceksek:
                          adaptif farlar, deri doseme+isitma, keyless go

olurdu..
                          www.haktankeskin.com

Yorum Yap

Aynen iste donanım boyle olur katılıyorum ayrıca dizellere de uvey evlat muamelesi olmamalı kafalarinda bir saplanti var dizelse ekonomik olmali diye yurtdisinda cooper ds var otomatigide var bizim yabancilardan farkimiz ne ? 320d otomatik neden Turkiyede var ?

Yorum Yap

Aslı tooncay tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                              evet!! hatta....

[ATTACH]970[/ATTACH]

[ATTACH]971[/ATTACH]
                              Bunlar 1 Nisan şakasıydı

Yorum Yap

Aslı Fatih V. tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                                Bunlar 1 Nisan şakasıydı
                                3 niiisaaannn!!! =)

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X