Duyuru

Çöküş
Henüz duyuru yok

Duell AG Fiyatları

Çöküş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Is tasarim oldu mu fiyat herseyde ucar .Carbonun asamalari zor bol el isciligi var bana sunulan seceneklerden eleyerek kendime olusturdum yoksa secenek cok fiyatda cok .Ben hic fiyat yazmayayim .
    sigpic

Yorum Yap

Direksiyon tamam henuz teslim alamadim bu gun veya yarin elimde olur bakalim nasil ?
      sigpic

Yorum Yap

Paylasim bekliyoruz Ayhancim
        1) [FONT=Palatino Linotype]34 Y 7475 - R56 WhiteSilver CooperS "JCW" SOLD
        2) 34 JET 01 - R53 Cooper S GP "0483" - R.I.P[/FONT]

[FONT=Palatino Linotype]3) 34 DEV 20 - R56 Cooper S "JCW" project400! [/FONT]
        4) 34 BKS 66 - R58 Cooper S "JCW" SOLD
        5) 34 AL 7749 - R52 Cooper S - [FONT=Arial Black]EmreMOR[/FONT] SOLD

Yorum Yap

Ufakdan bir kare gelsin .Gün itibariyle elimde. Bir eksikle onun yerine karbon direksiyon bilezigi geldi elimde 3 adet oldu .
          sigpic

Yorum Yap

Aslı AYHAN tarafından gönderilmiş Mesajı göster
            Ufakdan bir kare gelsin .Gün itibariyle elimde. Bir eksikle onun yerine karbon direksiyon bilezigi geldi elimde 3 adet oldu .
            Ayhan guzelmis. Gule gule kullan.. Takinca da foto paylasirsin herhalde..

Sent from Beko Su Sebili..
            www.haktankeskin.com

Yorum Yap

Aslı HAKTAN tarafından gönderilmiş Mesajı göster
              Ayhan guzelmis. Gule gule kullan.. Takinca da foto paylasirsin herhalde..

Sent from Beko Su Sebili..

Sgl haktan takılacakalar arasında yerini aldı ama satışı olabilir yakında acelem yok top yekün miniye elveda olabilir .MİNİ ARTIK MİSYONUNU DOLDURDU ,(kısmet herşey)
              sigpic

Yorum Yap

Aslı AYHAN tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                Sgl haktan takılacakalar arasında yerini aldı ama satışı olabilir yakında acelem yok top yekün miniye elveda olabilir .MİNİ ARTIK MİSYONUNU DOLDURDU ,(kısmet herşey)
                hayirlisi olsun. Parcalari satacak olursan oncelikli bilgilendirme isterim
                www.haktankeskin.com

Yorum Yap

Direksiyon gerçekten çok iyiymiş.
                  [CENTER]
                  VENI, VIDI, MINI.
                  [/CENTER]

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                  X