Duyuru

Çöküş
Henüz duyuru yok

Duell AG Fiyatları

Çöküş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Duell AG Fiyatları

Arkadaslar selam,

bu Duell AG ile hala kavga dovus devam ediyoruz.

R60'ımızın parcaları boyaya verildi sanırım yılbasından sora onuda cıkarıcaz Duell AG olarak.

Benim merak ettigim olay su,

Bu Duell'in parcaları ne kadar olsa alım gucumuzu kurtarır? Hep kafalarda vardır "şu kadar olsa alınır" diye.

Kac kişi alır veya?

Ona göre bir toplu fiyat indirimi isticem artık adamlardan bu boyle olmayacak
    [CENTER]| www.ka-style.com |[/CENTER]

Japonya fiyatları bile sacma yuksek normal olarak oradaki alım gucu ile dogru orantılı olarak fiyatlar onlar için normal belki ama indirim yapsalar da nereye kadar yapacaklar? Turkiye veya Avrupa için özel bir fiyatları var mıdır sitelerindeki fiyatlarından farklı olarak, bunları bilmek önemli, mesela ben countrymanime shiftlightlı direksyonu cok istiyorum
    LOVE IS ALL AROUND, IT IS MINI

sigpic

www.MINIClubTR.com

Instagram

Yorum Yap

Alen dur once bı bodykitleri cozelım dıgerlerınıde cozucem

Yorum Yap

Aslı ALIENLOVE tarafından gönderilmiş Mesajı göster
        Japonya fiyatları bile sacma yuksek normal olarak oradaki alım gucu ile dogru orantılı olarak fiyatlar onlar için normal belki ama indirim yapsalar da nereye kadar yapacaklar? Turkiye veya Avrupa için öel bir fiyatları var mıdır sitelerindeki fiyatlarından farklı olarak, bunları bilmek önemli, mesela ben countrymanime shiftlightlı direksyonu cok istiyorum
        Shift indicator ve direksiyon almk istiodum bnm icinde bole bi direksiyon gzl olabilir Alen Abi bi iki resim buldum..

Yorum Yap

r53'e göre birşeyleri yok galiba dimi ?
          [LEFT][CENTER]'06 Mini Cooper S 245.2 HP@Dyno Dynamics W/ 97 Octane Pump Fuel [/CENTER][/LEFT]
          [LEFT][CENTER]May the supercharger be with you[/CENTER][/LEFT]

Yorum Yap

Brnde outmotoringdeki gosterge ici stockerlari cok seviyorum duell ile alakali degil ama burada takan da olmadigindandermw catma olucak diye korkuyorum

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Yorum Yap

JCW bodykit uzerine %15 uygundur ))

Samsung Galaxy Note 2 ile Tapatalk'tan gonderdim..
              www.haktankeskin.com

Yorum Yap

Chris;

Ilk resimdeki direksiyon cok guzel. Ikinci resimdeki shift indicator olayi harika.
                Keske shift indicator birinci resimdeki direksiyona uygulanabilinse....

Ben textil-suet (vinyl suet) direksiyonlara karsiyim, ilk gunku gibi tutmak ne kadar kolayki eller devamli uzerinde... Bir gun gelir kesin parlama yapar.

Tercihim, ki interioruna sende para harcamayi seviyorsun, ilk resimdeki direksiyon ve ayrica bir shift indicator.

P.S: Ahhh su Japonlar. Ikinci resimdeki aynaya dikkat cekmek isterim.

Wishman

Yorum Yap

Aslı Chris tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                  Shift indicator ve direksiyon almk istiodum bnm icinde bole bi direksiyon gzl olabilir Alen Abi bi iki resim buldum..

Ben bu gun boyle bir carbon direksiyon siparisi verdim .Ust alt carbon fiber ,saat 12 yonune beyaz cizgi, yanlara ilk resimdeki gibi tutacak izleri,direksiyon arkasina parmak izleri, deri kisimlarinada napa siyah deri ,dikisler siyah olarak benim urun gelsin gercekden ciddi olanlarla tekrar yaptirma isine yardimci olurum.Tamamiyle kisiye ozel olarak yapiliyor belirteyim.
                  sigpic

Yorum Yap

bir de shift indicator olaydı
                    LOVE IS ALL AROUND, IT IS MINI

sigpic

www.MINIClubTR.com

Instagram

Yorum Yap

bu direksiyon kaç paraysa aldım
                      1) [FONT=Palatino Linotype]34 Y 7475 - R56 WhiteSilver CooperS "JCW" SOLD
                      2) 34 JET 01 - R53 Cooper S GP "0483" - R.I.P[/FONT]

[FONT=Palatino Linotype]3) 34 DEV 20 - R56 Cooper S "JCW" project400! [/FONT]
                      4) 34 BKS 66 - R58 Cooper S "JCW" SOLD
                      5) 34 AL 7749 - R52 Cooper S - [FONT=Arial Black]EmreMOR[/FONT] SOLD

Yorum Yap

Aslı ALIENLOVE tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                        bir de shift indicator olaydı
                        Oda yapilir tabi abi orda kararsizim .

Aslı Kekuti tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                        bu direksiyon kaç paraysa aldım
                        Bir gelsinde bakalim hayirlisi ile dudagim ucuklayacak mi ?
                        sigpic

Yorum Yap

Aslı AYHAN tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                          Bir gelsinde bakalim hayirlisi ile dudagim ucuklayacak mi ?
                          valla Buraklar getirene kadar ben aklımdakileri yaparsam ucuk sivilce dinlemem alırım manyak bişe yaw
                          1) [FONT=Palatino Linotype]34 Y 7475 - R56 WhiteSilver CooperS "JCW" SOLD
                          2) 34 JET 01 - R53 Cooper S GP "0483" - R.I.P[/FONT]

[FONT=Palatino Linotype]3) 34 DEV 20 - R56 Cooper S "JCW" project400! [/FONT]
                          4) 34 BKS 66 - R58 Cooper S "JCW" SOLD
                          5) 34 AL 7749 - R52 Cooper S - [FONT=Arial Black]EmreMOR[/FONT] SOLD

Yorum Yap

Aslı Kekuti tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                            valla Buraklar getirene kadar ben aklımdakileri yaparsam ucuk sivilce dinlemem alırım manyak bişe yaw
                            Postu yeni gordum (03:20) Bakalim nasil olucak tasarimi yaptik canlisini bekliyoruz.Bu iyi cikarsa aliriz sanada .Beklemede kal sen.
                            Subat a kismetse tanisacagiz .
                            En son düzenleyen AYHAN; 19-01-13, 06:33.
                            sigpic

Yorum Yap

Duellden onu getirirsem kimse arabaya takmaz boynuna takar gezer )

2.000€lardan asagi direksiyon yok adamlarda

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                              X