Duyuru

Çöküş
Henüz duyuru yok

Neler Tercih Ediliyor....

Çöküş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Neler Tercih Ediliyor....

Ewt diteylci arkadaşlar neleri tercih ediyorsunuz ????

poorboys blackhole koyu renk araçlar için candır her derda devadır, üstüne de collinite 476s wax.. misss
    asıl ayhanın bu konudaki yorumlarını merak ediyorum

Yorum Yap

İç Kısım için ne kullanıyorsunuz yaw bende sıkıntı o esas

Yorum Yap

meguiars apc (all purpose cleaner) temizlikte her yere kullan istersen duş jeli yap
        deri ve plastiklerde bakım için de yine meg in ultimate protectant kullanıyorum ben

Yorum Yap

meguiars'ın ultimate protectant ve nxt

Yorum Yap

Ayhan Swiss wax diyecektir Ben Meguiarscıyım scratch remover ile baslarım sonra nxt atarım sonra quick detail ile üzerinden gecerim.
            LOVE IS ALL AROUND, IT IS MINI

sigpic

www.MINIClubTR.com

Instagram

Yorum Yap

Bende Meguiars çıyım aslında yani buralarda bulabildiğim bu

Yorum Yap

aracınız temizken. meguiars 66 cila ile bütün aracınızı güzeeelllce geçerseniz mükemmel bir parlaklık elde edersiniz. Bu işlemi mümkünse 2 ayda bir yapıp birde bagajınıza meguiars ultimate quick wax koyup ara sıra bununla silerseniz boyanız geçekten güzelleşicektir.
                sigpic[FONT=Comic Sans MS]which is LOVE??? [/FONT]

Yorum Yap

Aslı C@N tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                  aracınız temizken. meguiars 66 cila ile bütün aracınızı güzeeelllce geçerseniz mükemmel bir parlaklık elde edersiniz. Bu işlemi mümkünse 2 ayda bir yapıp birde bagajınıza meguiars ultimate quick wax koyup ara sıra bununla silerseniz boyanız geçekten güzelleşicektir.
                  C@N sizin orda kaplama isi disinda yillik dis bakimda yapilabiliniyor mu?

Wishman

Yorum Yap

Meguiars Sampuan
                    Meguiars Clay Bar
                    Aquartz Iron Cut
                    Meguiars bilimum pastalari
                    Aquartz Premium, Titanium.. 2 ayda bir Aquartz Reload
                    Meguiars NXT
                    Meguiars Endurance

Bunlar sadece arabanin dis kismi icin kullandigim malzemeler, icine Yekta nin dedigi gibi Meg All Purpose guzel, birde deri bakimini falan kullaniyorum meg in ismini hatirlayamadim. Ayrica tente temizleyicim var ama tentem vefat ettiginden kullanmiyorum

Araba yikamak icinde Aquartz in super koyun yunu gibi birseyini sunger olarak kullaniyorum anormal memnunum cok tavsiye ederim. Ayrica cila icin microfiber havlu kivami bezi super

Yorum Yap

Meguiars in Cam cilasını tavsiye ederim çok işe yarıyor
                      Ve tabiki birde endurance lastik jeli

Yorum Yap

Aslı Cooperscem tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                        Meguiars in Cam cilasını tavsiye ederim çok işe yarıyor
                        Ve tabiki birde endurance lastik jeli
                        Cam cilasi kisin guvenlik sebebiyetinden dolayi da herkese tavsiye ederim. bir kamyondan cikan yada buyuk su birikintilerinden gelen suyu anormal etkiliyor, denemediyseniz kesin deneyin cok memnun kalirsiniz

Yorum Yap

+1 silecek kullanmaya son
                          cam cilası diye özel birşey almaya da pek gerek yok nxt sürün bir kat yeter

Yorum Yap

Özellikle açık renk arabalar fk 1000p kullanmanızı öneriyorum.Nxt gurubu hızlı cilalar yanında geçemez.Koyu renk minilerde ise collinite 476 s öneririm.Bu iki cilayıda katı olduğu için uygulaması birazcık zahmetli ama mükemmel parlaklık ve kalıcılık vaad ediyor. Şampuan ve lastik parlatıcısında meguiars kullanıyorum.

Yorum Yap

Deri temizliği için, MINI'nin kendi ürünün kullanıyorum gayet memnun kaldım, CRV var bizde onda denedim başarılı.
                              Dış temizlik için poorboys blackhole deneyeceğim en kısa sürede
                              Jant temizliği için Sonax Jant Temizleyici
                              Lastik temizliği için Sonax Lastik temizleyici köpük kullanıyorum

bunların dışında, kapı içleri, lastik üstü çamurluklar, vinly plastik aksam için ne önerirsiniz ?

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                              X