Duyuru

Çöküş
Henüz duyuru yok

06 f 0001

Çöküş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Selam tarık

Gözünden bir şey kaçmıyor tebrik ve tesekkur ediyorum

Gelelim konulara

1.Far yanlarındaki boşlukları kontrol edip bende duzelttiriyim.

2.öndeki 4 adet sis farlarının bağlantı braketinin ayağı o gözüken.ona bir şey yapmam gerekecek yada böyle kalacak.

Şöyle bir şey yapılabilir diyorum 4 adet sis farı braketi alip front panele kaynatmak veya bağlamak olabilir veya delik delmek

3.silecek kolları bağlantı delikleri hiç gözüme carpmamisti.yanlış olduğu
    rhd/lhd olayını biliyorum.
    fakat ben scuttle paneli tamamen degistirmedim delikte kapatattirmadim
    Sadece scuttle panelin köşe tamir parçalarını yeniledik

rica etsem Bana senin arac üzerinden bu konuda ölçü verebilirmisin silecek kolları jetler ve rhd diğer delik ölçülerini??

4.Bagaj içini bir daha kontrol edeyim ben.
    Bagaj kapağı yan sanayi
    senin dediğin hatayi bizde gorduk
    bagaj kapağı kilidi ic mekanizma ve bagaj kapagi kilidi kolu merkezi tutmuyordu o bölgeyi kesip kaydirdik işlem tamam

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Yorum Yap

Masallah,cok emek harcanmis..emeginize ve azminize saygi duyuyorum,tebrik ediyorum sizi.Piyasada az olan araclarla hasir nesir olmak gercekten cok zor,ozellikle usta problemi adami her seyden sogutabiliyor.yedek parca artik internet sayesinde cozulebiliyor ama emek kismi cozumsuz.buna ragmen bu klasigi caddelere kazandirdiginiz icin kendinizle gurur duyun.

aracla ilgili yorum yapmaya gerek yok ama bir noktaya deginmek istiyorum, stickerli hali; stickersiz halinden 3-4 kat daha guzel duruyor.arabanin olmazsa olmaz dokunusu buymus bana gore.

iyi surusler
      sigpic

Yorum Yap

Tarık, ilerlemeyi her mesajında takip ettim, bu vakte kadar yazmadım bayrak konulmus hali ile de araç cok yakışıklı ve renk kombinasyonu olarak da özel duruyor. Hele tam onden çektiğin fotoda biraz hırçın ve gergin duruyor her yonden cok guzel ben araclarini "evladiyelik" titizliğinde saklayan biri oldugum icin heralde kullanmaya kiyamazdim!! ellerinize saglık
        2009 JCW Dark Silver / Black
        BC1182 Stock to the bone...

Yorum Yap

Aslı KYH tarafından gönderilmiş Mesajı göster
          Tarık, ilerlemeyi her mesajında takip ettim, bu vakte kadar yazmadım bayrak konulmus hali ile de araç cok yakışıklı ve renk kombinasyonu olarak da özel duruyor. Hele tam onden çektiğin fotoda biraz hırçın ve gergin duruyor her yonden cok guzel ben araclarini "evladiyelik" titizliğinde saklayan biri oldugum icin heralde kullanmaya kiyamazdim!! ellerinize saglık
          bende oyle takip ediyorum ki uyusam bile notification geldimi uyanip okuyup tekrar uyuyorum

Sent from my Ericsson GH688 using Tapatalk UHF v2
          sigpic

IT'S TIME

Yorum Yap

Acaba acaba Tarik bey bizi hatirlarmi

Ben Burak, Nihat, Gencay, Mustafa rahmetli Baris falan bordo Integra

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi
            [CENTER]| www.ka-style.com |[/CENTER]

Yorum Yap

Aslı malikaltindis tarafından gönderilmiş Mesajı göster
              Masallah,cok emek harcanmis..emeginize ve azminize saygi duyuyorum,tebrik ediyorum sizi.Piyasada az olan araclarla hasir nesir olmak gercekten cok zor,ozellikle usta problemi adami her seyden sogutabiliyor.yedek parca artik internet sayesinde cozulebiliyor ama emek kismi cozumsuz.buna ragmen bu klasigi caddelere kazandirdiginiz icin kendinizle gurur duyun.

aracla ilgili yorum yapmaya gerek yok ama bir noktaya deginmek istiyorum, stickerli hali; stickersiz halinden 3-4 kat daha guzel duruyor.arabanin olmazsa olmaz dokunusu buymus bana gore.

iyi surusler
              Cok tesekkur ederım, daha guzellerı sıze nasıp olsun

Yorum Yap

Aslı Serencebey tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                Acaba acaba Tarik bey bizi hatirlarmi

Ben Burak, Nihat, Gencay, Mustafa rahmetli Baris falan bordo Integra

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi
                Selamlar, cok uzun yıllar oldu benim için araba muhabbeti yapmayalı, tam olarak çıkaramasamda nispeten isimler ve simalar aklımda hala, hatırlıyor gıbıyım.

Yorum Yap

Aslı KYH tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                  Selam Kayhan,

Sonunda benim arabayada birisi GERGİN dediya, yüzümde gülümseme oluştu

İlerlemeler devam ediyor, elimde fotolar var ama anlatmak için vaktim olmadı bilgisayar basına gecıp bırturlu yazamadım,izolasyon işlemleri başladı hatta, bitti bile diyebilirim, fakat muzik sistemi için ankarada gorustugum yerler ısteklerıme cevap veremıyorlar, ellerinde dogru duzgun malzeme bıle yok bu konu ıle ılgılı onumuzdekı bır kac gun ıcınde birşeyler yapıcam, buradanda yıne kısa kısa haberler ile anlatmaya devam edicem.

Yorum Yap

Aslı fenerci tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                    Selam tarık

Gözünden bir şey kaçmıyor tebrik ve tesekkur ediyorum

Gelelim konulara

1.Far yanlarındaki boşlukları kontrol edip bende duzelttiriyim.

2.öndeki 4 adet sis farlarının bağlantı braketinin ayağı o gözüken.ona bir şey yapmam gerekecek yada böyle kalacak.

Şöyle bir şey yapılabilir diyorum 4 adet sis farı braketi alip front panele kaynatmak veya bağlamak olabilir veya delik delmek

3.silecek kolları bağlantı delikleri hiç gözüme carpmamisti.yanlış olduğu
                    rhd/lhd olayını biliyorum.
                    fakat ben scuttle paneli tamamen degistirmedim delikte kapatattirmadim
                    Sadece scuttle panelin köşe tamir parçalarını yeniledik

rica etsem Bana senin arac üzerinden bu konuda ölçü verebilirmisin silecek kolları jetler ve rhd diğer delik ölçülerini??

4.Bagaj içini bir daha kontrol edeyim ben.
                    Bagaj kapağı yan sanayi
                    senin dediğin hatayi bizde gorduk
                    bagaj kapağı kilidi ic mekanizma ve bagaj kapagi kilidi kolu merkezi tutmuyordu o bölgeyi kesip kaydirdik işlem tamam

1. OK

2. Oradaki görünen ilave parça olmadan, yapmaya çalışmak en güzeli olacaktır (şahsi görüşüm)

3. Referanslari bendeki scuttle panel üzerinden, yolcu tarafındaki silecek kolundan, sürücü tarafında onun simetrisi olacak, merkez'den merkeze ölçtüm 9,5cm ve 7cm ölçüler çıkıyor

Anten icinde bir görsel gönderiyorum

4. Bagaj konusunda gerekenleri yapmış olmanız sevindirici haber

Yorum Yap

Arkadaşlar, son gelişme olarak ses sistemini İstanbul'da Aktepe Sound'da yapılmasına karar verdim, gereken görüşmeler yapıldı, bir aksilik ve plan değişikliği olmaz ise aracı yarın akşam, Ankara'dan kurtacı ile İstanbul'a yolluyorum, salı sabah aktepe sound'da olacak, bir hafta gibi bir sürede gereken işlemlerin biteceğini konuştuk, sonrasında tekrar kurtarıcı ile Ankara'ya yuvaya dönecek.

Yorum Yap

Aslı JCW tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                        Arkadaşlar, son gelişme olarak ses sistemini İstanbul'da Aktepe Sound'da yapılmasına karar verdim, gereken görüşmeler yapıldı, bir aksilik ve plan değişikliği olmaz ise aracı yarın akşam, Ankara'dan kurtacı ile İstanbul'a yolluyorum, salı sabah aktepe sound'da olacak, bir hafta gibi bir sürede gereken işlemlerin biteceğini konuştuk, sonrasında tekrar kurtarıcı ile Ankara'ya yuvaya dönecek.
                        Aktepe kardesler iyi arkadaslarımızdır yıllardır tanırız gayet iyi bir secim yapmıssınız.

Sent from my iPad using Tapatalk HD
                        LOVE IS ALL AROUND, IT IS MINI

sigpic

www.MINIClubTR.com

Instagram

Yorum Yap

Tarık merhaba

Bilgiler olculer ve ilgi alakan için çok teşekkür ediyorum

Senin mini buradayken ilgilenmek gereken bir şey varsa seve seve yardımcı olabilirim.bir tlf acman yeterli

Bu arada araçta ses sistemi olarak ne kullanicaksin küçük bir bilgi rica etsem

Bende küçük bir araştırma yaptım benim mini ses sistemi için

Benim arabada yazdığın eksikleri tamamlamam lazım benimde

Kismetse bu hafta sonu gibi miniyi boyaya gondericez.boyacı isinide çözdük:thumbup::thumbup::thumbup:

Yorum Yap

Tarık Bey, sizde gelseydiniz r53'le madem kücük bir buluşma gerçekleştirirdik
                            1) [FONT=Palatino Linotype]34 Y 7475 - R56 WhiteSilver CooperS "JCW" SOLD
                            2) 34 JET 01 - R53 Cooper S GP "0483" - R.I.P[/FONT]

[FONT=Palatino Linotype]3) 34 DEV 20 - R56 Cooper S "JCW" project400! [/FONT]
                            4) 34 BKS 66 - R58 Cooper S "JCW" SOLD
                            5) 34 AL 7749 - R52 Cooper S - [FONT=Arial Black]EmreMOR[/FONT] SOLD

Yorum Yap

şöyle focal veya dls den companent aktif sûrûlmûs. pioneer prs veya alpine dsp li ana unite stinger kablolar... subwoofer ve amfi ler kulaga gore degisir....
                              offf minime gore hayali sistemim...
                              harman kardon dun tr ye gelen urunleri giris seviyesi olmasaydi yakisirdi ama mevcut satilanlar cok alt modeller.....
                              sabirsizlikla bekliyorum mini ye sistem cokkkk iyi gidiyor...

GT-S5360 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Yorum Yap

Aslı ALIENLOVE tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                                Aktepe kardesler iyi arkadaslarımızdır yıllardır tanırız gayet iyi bir secim yapmıssınız.

Sent from my iPad using Tapatalk HD
                                Benim için önemli olan istediğim dizaynda işçilik yapabilecek bir ekip gerekiyordu, Aktepe soundla görüştüm bana yaptıkları arabaları ve işçilikleri gösterdiler ve benim istediklerimi layıkı ile yapabilecekleri zaten ortadaydı o yüzden, anlaştık salı sabahı araca başlanması programlandı. Araç bugün yüklendi şu anda yola çıktı istanbula geliyor.

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X