Duyuru

Çöküş
Henüz duyuru yok

Talha R56 S vs Uzman R53 S

Çöküş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Aslı Burak tarafından gönderilmiş Mesajı göster
    Hakkaten nihat gelince sana ozel bir bulusma duzenlensin

Sent from my iPad using Tapatalk HD
    Burak bişey yaparsanız bana da haber verin fln demiştin.Bu vesile ile sana da hbr vermiş oldum

Gelmek istersen yarına kdr bana dönüş yap
    sigpic

Yorum Yap

Nihat geldiğinde bende %99 gelirim yanına bişeyler yaparız muhabbet fln güzel olur ama havalar soğumadan gelsen güzel olurdu.
      sigpic

Yorum Yap

Oncelikle hayirlisi olsun

@NHT39: zaten forum kurallari geregi bu tip paylasimlar yapmayacaklardir. senin de bahsettigin sebeplerden dolayi video vs eklentilerine ne yazikki izin vermiyoruz..

Konuya gelince otomatik MINI hic sevemedim. Performansina da supheyle bakiyorum.
        Benzer beygirgucu ureten r53 ve r56 arasinda en onemli rolling etkeni bence Alen'in de dedigi gibi baslangic hizi olacaktir. Daha once denemis oldugumuz r53 ve r56 JCW arasinda 3. viteste geciliyorken, turbo devirleri arasinda 2. viteste kalkis yaptigimiz anda 2-3 saniye icinde bir boy fark atabiliyordum.

Konunun iceriginden dolayi tedirgin olsam da, birbirini taniyan 2 MINI sahibi arkadasimin gerekli onlemleri alarak, uygun kosullarda ve hirs yapmadan, birbirlerine ve diger trafikteki arac kullanicilarina gosterecekleri saygi ile keyifli bir gece gecirmelerini isterim.
        www.haktankeskin.com

Yorum Yap

Haktan bu kadar streslik durum yok

Buraya konu acmakta fikirleri merak etmekten ziyade dolayli yoldan birilerini daha bulmakti okuyupta gaza gelen vs

Yani silinebilirde konu sikinti yok,sonucta bn foruma her girisimde vu tarz konulara denk gelirim umidi ile giriyorum ama demekki olmayacakmis bunuda anladik

Merak edenlere youtubedan takip eder artik

Yorum Yap

Aslı talha tarafından gönderilmiş Mesajı göster
            nihat geldiğinde bende %99 gelirim yanına bişeyler yaparız muhabbet fln güzel olur ama havalar soğumadan gelsen güzel olurdu.
            soğukta kar lastiklerimle geleceğim kanka sikinti yok

Yorum Yap

Merak edenlere youtubedan takip eder artik[/QUOTE]

AYNEN KARDEŞ YOUTUBE'DAN TAKIP EDERIZ

HERKES RELAX OLSUN BEYLER ARAMIZDA ROLLINGIN LAFI OLMAZ MAKSAT EĞLENCE...

Yorum Yap

Uzman hafif jantlari atlamissin

sanirim r53 biraz daha hizli olacaktir ama kagit uzeri pratikle genelde tutmuyor

Yorum Yap

Stres yapmadim arkadaslar neden yapiyim

Konunun silinmesini gerektirecek bir durumda yok.

Sadece dikkatli gidin
                  www.haktankeskin.com

Yorum Yap

Talha cok bilincli bir kisi guv3nsiz bir durum yok basiyorsun zaten. Uzman arkadasimizda oyledir muhakkak.

GT-N7000 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Yorum Yap

son 24 saat

Yorum Yap

Goprolar çekmeye hazır
                        RMW tuned.... is yours?

Yorum Yap

Yarin aksammi bende gelebilirim o zaman bu gece dugundeyim

Yorum Yap

Aslı GRKM tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                            Uzman hafif jantlari atlamissin

sanirim r53 biraz daha hizli olacaktir ama kagit uzeri pratikle genelde tutmuyor
                            hafif jant cok farkettiriyormu acaba bendemi alsam

Yorum Yap

hafif jant diye bakma olaya sadece hafıf olan her şey + etken kardeşim,carbon kaput vs. gibi...ne kadar hafıfsen o kadar hızlısın bır nevi

Yorum Yap

Arkadaslar biz bu aksam beykent mado tarafina geliriz kekutitide alip talhada orda once birseyler icer ordan otobana ineriz ne diyosunuz uyar mi

Birde su videolar bolumu bos roll videolari bence sorun yaratmaz videolar bolumunun olayi roll brezilya dizisi mi paylasalim Haktan

Oyumu R53 den yana kullandim aksam keyifli sohbet ve denemeler bizi bekler

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X