Duyuru

Çöküş
Henüz duyuru yok

Talha R56 S vs Uzman R53 S

Çöküş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

bıraz gaza gelın bakalım talha & cem

http://www.youtube.com/watch?v=85JrM-QBKDU

Yorum Yap

valla nihat buna gaza gelse gelse talha gelir bir turbo bize gelmez big charger bizim olayımız

Yorum Yap

Aslı NHT39 tarafından gönderilmiş Mesajı göster
        kekutı sende kamera kaydı yapsana kardeş
        bu ara biraz sıkıntılarım var, hastalıklar hastane düğün telaşı araba vs.. denemeye kafa yok, şu sinir stresimden kurtuliim Ekim'de sahalara dönücem

Aslı uzman tarafından gönderilmiş Mesajı göster
        yok kerem sen dedin diye öyle yazmadım ya sana cevap olsun diye değil yani, ama tabi talhanın bana göre çok dezvantajları var yani ona uyan yerlerde deneriz demek istedim
        yoksa eğer şuan bende sıkıntı yoksa hem beygirim fazladır hem kilom azdır yani talhaya uymak lazım biraz durum böle olunca
        Cam tavan farkı 80+ kg jant farkı var yürüyenden atılan çok farkediyor.. Avantajın fazla, ama r56'ya üst kapak açmadan dp+yazılımla bile çok fazla üzmeyecektir diye düşünürum.. Zaten üzerse Talha bana intercooler'ı bağışlar hahahaha

bu arada Nihatcım, r56'yı yabana atma. Stage 1 r53s(intercooler headers egsoz yazılım), sadece downpipe yazılımlı r56 1-2 boy arasında önde olacaktır. Çok yabana atmayın kötü araba değil r56, 2 parçaya çok yeterli gidiyor

Örnek ; Yazılım headers egsozlu r53s Manuel vs. R56 S otomatik vites DP+yazılımla hep önde oluyordum r53'ün avantajı motor ciddi anlamda sağlam. üst kapağı açınca kaderi değişiyor..
        1) [FONT=Palatino Linotype]34 Y 7475 - R56 WhiteSilver CooperS "JCW" SOLD
        2) 34 JET 01 - R53 Cooper S GP "0483" - R.I.P[/FONT]

[FONT=Palatino Linotype]3) 34 DEV 20 - R56 Cooper S "JCW" project400! [/FONT]
        4) 34 BKS 66 - R58 Cooper S "JCW" SOLD
        5) 34 AL 7749 - R52 Cooper S - [FONT=Arial Black]EmreMOR[/FONT] SOLD

Yorum Yap

Aslı Kekuti tarafından gönderilmiş Mesajı göster
          bu ara biraz sıkıntılarım var, hastalıklar hastane düğün telaşı araba vs.. denemeye kafa yok, şu sinir stresimden kurtuliim Ekim'de sahalara dönücem

Cam tavan farkı 80+ kg jant farkı var yürüyenden atılan çok farkediyor.. Avantajın fazla, ama r56'ya üst kapak açmadan dp+yazılımla bile çok fazla üzmeyecektir diye düşünürum.. Zaten üzerse Talha bana intercooler'ı bağışlar hahahaha

bu arada Nihatcım, r56'yı yabana atma. Stage 1 r53s(intercooler headers egsoz yazılım), sadece downpipe yazılımlı r56 1-2 boy arasında önde olacaktır. Çok yabana atmayın kötü araba değil r56, 2 parçaya çok yeterli gidiyor

Örnek ; Yazılım headers egsozlu r53s Manuel vs. R56 S otomatik vites DP+yazılımla hep önde oluyordum r53'ün avantajı motor ciddi anlamda sağlam. üst kapağı açınca kaderi değişiyor..
          +1 kardeşim

Yorum Yap

aynen bakalım belkide talha geçer bu işler belli olmaz

Yorum Yap

evet ya dün antalya'da hava hafıf serındı akşam fırsat bu fırsat bı gazlayayım dedım methanolu de basınca delırdı bayağıdırda dınlenıyordu garajda diyeceğim o kı onlarında extra formda olduğu günler oluyor....

Yorum Yap

bu arada uzman kekutı nht 39 msnde yazışıyor gıbıyız maşallah

Yorum Yap

Hayırlısı Kazasız Belasız Gönküm r53 Tabiki
                  2002 R53,AF 3343 - 2005 R53 MAB 93 - 2005 R53 CEY 48 - 2008 R56 FD0970 - 2006 R53 CCS 01

Yorum Yap

Aslı SERKAN tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                    Hayırlısı Kazasız Belasız Gönküm r53 Tabiki
                    gel serkan sende mesaj atmıştın daha önce olursa haber verin die al sana haber

Yorum Yap

Aslı uzman tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                      listeden copy paste yapayım şuanlık bu şekilde

ECUFAST Dr.Ecu Remap
                      İskender Alta Replica Exhaust
                      İskender RMW Replica Headers
                      RMW Newman Camshaft
                      JCW 380 cc İnjectors
                      JCW GP İntercooler
                      JCW Air Box
                      ALTA JCW Replacement Filter
                      VenAir Racing İnlet House (Red)
                      NGK BKR7EQUP Spark Plugs
                      ALTA %15 Pulley
                      Castrol EDGE 10-60

en son takhada yazmış denediğmizde onda intercooler ve dp yoktu sanırım bendede egzantirik ve ona göre yazılım yoktu geçen bir yazılım yaptık özgün le bakalım ama araba nasıl gidiyor pek bilmioyrum deneyip görmek lazım
                      Cem ben senin son yürüttüğümüzden sonra tekrar aracına bişeyler yaptığını bilmiyordum ama neyse konuyu açtık artık hayırlısı olsun
                      Bari şöyle 50 60 dan fln basalımda atraksiyon yaptığımıza deysin
                      sigpic

Yorum Yap

Bu arada ben ankette senin aracı r 53 olarak yazmıştım ama r 56 görünüyor.Admin arkadaşlar bi bakabilirse memnun olurum.
                        sigpic

Yorum Yap

geliyorum cem msj atarsın nerede bulusulcaksa hem konuşacaklarım var senınle
                          2002 R53,AF 3343 - 2005 R53 MAB 93 - 2005 R53 CEY 48 - 2008 R56 FD0970 - 2006 R53 CCS 01

Yorum Yap

Aslı talha tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                            Cem ben senin son yürüttüğümüzden sonra tekrar aracına bişeyler yaptığını bilmiyordum ama neyse konuyu açtık artık hayırlısı olsun
                            Bari şöyle 50 60 dan fln basalımda atraksiyon yaptığımıza deysin
                            olsun talha taktık diye hızlı gitcek die bişi yok belli olmaz belki sıkıntı vardır bende onu anlarım kısmet yani allah korusun yinede

60 güzel rakam sevdim

Yorum Yap

Aslı SERKAN tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                              geliyorum cem msj atarsın nerede bulusulcaksa hem konuşacaklarım var senınle
                              gel gel serkan konuşuruz mesaj atarız yeri tam belli olsunda

Yorum Yap

Bende gelcem sizi GoPro ile cekmek için
                                RMW tuned.... is yours?

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X