Duyuru

Çöküş
Henüz duyuru yok

Jcw karşilaştirma-met.gri vs siyah.

Çöküş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Aslı DCooperW tarafından gönderilmiş Mesajı göster
    Eyvallah .Çevremede çok sordum artık bıktırdım hepsini.Kararsız bir insanım da en büyük etken orjinal takıntım oldu.Arabayı alınca içine usta girmesini istemiyorum.Ondan HK çok etkiledi..Sorunda istemiyorum ama jant ayakkabı gibi bişidir.1 saat sürmez değişmesi ayarlanması ..Hangisi kısmetse o olsun.Allah utandırmasın diyelim.
    Harman Kardon'dan asla pisman olmayacaksin

MINI'de binlerce kombinasyon yapabilirsin.. baktin olmuyor hemen govdeyi kaplatip jantlari degistirirsin, yine olmadi mi Hooop kaput seritleri yaptirirsin.. mesela cm'ye ayna kapaklari takilmis tavan dama stickerlanmis.. jcw'ye driving light takabilirsin.. nikelajlar kaplanir hersey yapilir.. biraz masrafa sokar ama icine sinecekse, keyif alacaksan buna deger elbette
    sigpic

IT'S TIME

Yorum Yap

Aslı NDG tarafından gönderilmiş Mesajı göster
      Harman Kardon'dan asla pisman olmayacaksin

MINI'de binlerce kombinasyon yapabilirsin.. baktin olmuyor hemen govdeyi kaplatip jantlari degistirirsin, yine olmadi mi Hooop kaput seritleri yaptirirsin.. mesela cm'ye ayna kapaklari takilmis tavan dama stickerlanmis.. jcw'ye driving light takabilirsin.. nikelajlar kaplanir hersey yapilir.. biraz masrafa sokar ama icine sinecekse, keyif alacaksan buna deger elbette
      Aynen benim CM'de yan aynalar-dikiz aynası ve sunroof damalı. Kaputta ve kapılarda şeritler var. Ufak detaylar dış aksamda heyecanlandırabiliyor ama ses sistemi gibi iç detaylar sonradan çok sağlıklı olmuyor.Haa belki verim alınabilir ama ben orjinallikten yanayım sonuçta o şeritler damalar sökülebilir hemen.
      Mini John Cooper Works-R56

Yorum Yap

Aynen benim CM'de yan aynalar-dikiz aynası ve sunroof damalı. Kaputta ve kapılarda şeritler var. Ufak detaylar dış aksamda heyecanlandırabiliyor ama ses sistemi gibi iç detaylar sonradan çok sağlıklı olmuyor.Haa belki verim alınabilir ama ben orjinallikten yanayım sonuçta o şeritler damalar sökülebilir hemen.
        aynen katiliyorum

ses sistemini sonradan yaptirirkende komple kokpit sokuluyor (canli canli izlemistim) oyle bi yerde yapilmali ki daha evvel MINI araclara ses sitemi uygulamis olsun sokup takma monte islemlerini basariyla hasarsiz halledebilsin.. deneyimsiz biri yaparsa sonraki zamanlarda citirdan rahatsiz edici tikirtilar ortaya cikabiliryor.. bunlarla karsilasmamak icin en iyisi opsiyon olarak Harman/kardon'u secmek
        sigpic

IT'S TIME

Yorum Yap

DCooperW;

Guzel sohbet olmus, kacirmisim. Ikiside guzelmis. Biri hazir, digerinin beklemesi var.
          HK'li, Grey MINI'ye yakin oldugun anlasiliyor.
          Ne guzel iste bu yaz bitmeden binebileceksin. Hic onun artilarini hesapladin mi? :-)

Gule gule kullan

WM

Yorum Yap

Aslı WISHMAN tarafından gönderilmiş Mesajı göster
            DCooperW;

Guzel sohbet olmus, kacirmisim. Ikiside guzelmis. Biri hazir, digerinin beklemesi var.
            HK'li, Grey MINI'ye yakin oldugun anlasiliyor.
            Ne guzel iste bu yaz bitmeden binebileceksin. Hic onun artilarini hesapladin mi? :-)

Gule gule kullan

WM
            Teşekkür ederim.Yazın binme keyfi için 1 sene beklememekte büyük artı haklısınız.Kısmet artık bakalım.

Yorum Yap

Gri bi arkadaşta vardı pek hoşuma gitmedi benim siyah daha güzel, uzun süre binilecekse ben olsam her şeyi kafama yatacak şekilde sipariş geçerdim.

Yorum Yap

Aslı Sportline tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                Gri bi arkadaşta vardı pek hoşuma gitmedi benim siyah daha güzel, uzun süre binilecekse ben olsam her şeyi kafama yatacak şekilde sipariş geçerdim.
                Benim bineceğim maksimum 1-1.5 sene onunda 3-4 ayını araç beklemekle geçirmek istemiyorum yoksa haklısın.Fabrika agustosta zaten kapalıymış.Eylülde başlansa baştan sona benim zevkime göre 2014'te anca alırım.4.5ay bekleyenler var forumda..Hangisi alabilirsek bakalım şu saatten sonra fark etmiyor çok fazla.

Yorum Yap

Benim bineceğim maksimum 1-1.5 sene onunda 3-4 ayını araç beklemekle geçirmek istemiyorum yoksa haklısın.Fabrika agustosta zaten kapalıymış.Eylülde başlansa baştan sona benim zevkime göre 2014'te anca alırım.4.5ay bekleyenler var forumda..Hangisi alabilirsek bakalım şu saatten sonra fark etmiyor çok fazla.
                  Aralık ortası siparis verip nisan sonu teslim almıstım Subatda fabrika bakıma girmisti 1 aylıgına o da benim şansımdı
                  LOVE IS ALL AROUND, IT IS MINI

sigpic

www.MINIClubTR.com

Instagram

Yorum Yap

Siyah daha asil ve agresif duruyor

Yorum Yap

Siyah olani bekle derim harmannkardonun orjina kiti 870 eurya yapiliyor. Visual da olaymis iyiymisb

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Yorum Yap

Aslı Burak tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                        Siyah olani bekle derim harmannkardonun orjina kiti 870 eurya yapiliyor. Visual da olaymis iyiymisb

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi
                        Zaman kısıtlı dostum..Aracın daha fiyatı belli olmadı ve fabrika agustos'ta kapalı.Kışa anca teslim ederler.zaten 2014 kasalar çıkıcak ondan sonrada.

Yorum Yap

Arkadaşlar ben hep Allah hangisini hakkımızda hayırlı eylediyse ona binmek nasip olsun diye dua ettim.Yoksa ikisininde gereği yok.Kısmet metalik gri olanaymış.Ondan haberimiz bile yoktu siyahın kaporta yattıktan sonra gördük..Yarın met. gri olanı teslim alacağım.Emeği geçen herkese teşekkür ederim.Kendinize iyi bakın fotografları en yakın sürede eklerim sağlıcakla kalın..
                          En son düzenleyen DCooperW; 02-08-13, 03:43.

Yorum Yap

Babalar ben hep Allah hangisini hakkımızda hayırlı eylediyse ona binmek nasip olsun diye dua ettim.Yoksa ikisininde gereği yok.Kısmet metalik gri olanaymış.Ondan haberimiz bile yoktu siyahın kaporta yattıktan sonra gördük..Yarın met. gri olanı teslim alacağım.Emeği geçen herkese teşekkür ederim.Kendinize iyi bakın fotografları en yakın sürede eklerim sağlıcakla kalın..
                            Simdiden gule gule kullan hayirli ugurlu olsun kazasiz belasiz surusler Dogukan
                            sigpic

IT'S TIME

Yorum Yap

Aslı NDG tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                              Simdiden gule gule kullan hayirli ugurlu olsun kazasiz belasiz surusler Dogukan
                              Daha iyileri sana nasip olsun.Teşekkürler Nazlı Deniz

Yorum Yap

Arkadaşlar ben hep Allah hangisini hakkımızda hayırlı eylediyse ona binmek nasip olsun diye dua ettim.Yoksa ikisininde gereği yok.Kısmet metalik gri olanaymış.Ondan haberimiz bile yoktu siyahın kaporta yattıktan sonra gördük..Yarın met. gri olanı teslim alacağım.Emeği geçen herkese teşekkür ederim.Kendinize iyi bakın fotografları en yakın sürede eklerim sağlıcakla kalın..
                                Hayırlısı olsun hocam Allah kaza bela vermesin güle güle kullan. Bu arada en kısa sürede MCTR Garaj bölümünde aracı görmek isteriz.

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X