Duyuru

Çöküş
Henüz duyuru yok

Jcw karşilaştirma-met.gri vs siyah.

Çöküş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Ses sitemi ne yap et al. Bu kadar kötü bir orjinal tesisat görmedim duymadım ben o kadar diyim sana ha şöyle de yapabilirsin siyah arabada siyah zemin far olmazsa olmaz bence. Şimdi şunu degerlendirmek lazım; hangisini dışarıdan ne kadara bulursun? Siyah zemin far orjinale girersen baya pahalıya geliyor, 2000-2500 TL (siyah zemin farın fiyatı) en az harmann kadar iyi bir tesisat yapma imkânında olur.

Haddime değil gerçi ne araba olarak ne opsiyon olarak fakat bende ikiside yoktu sıfır alırken, far yerine tesisat aldım farları da boyattım gayet memnun mutluyum. Toplamı da sadece siyah zemin farın bile altında. Ama tabii tercih yine sizin.

Yorum Yap

Ben siyahtan yana kullanırım tercihimi
      IS IT LOVE?

www.MINIClubTR.com

sigpic

Yorum Yap

Aslı c.A.n tarafından gönderilmiş Mesajı göster
        Ses sitemi ne yap et al. Bu kadar kötü bir orjinal tesisat görmedim duymadım ben o kadar diyim sana ha şöyle de yapabilirsin siyah arabada siyah zemin far olmazsa olmaz bence. Şimdi şunu degerlendirmek lazım; hangisini dışarıdan ne kadara bulursun? Siyah zemin far orjinale girersen baya pahalıya geliyor, 2000-2500 TL (siyah zemin farın fiyatı) en az harmann kadar iyi bir tesisat yapma imkânında olur.

Haddime değil gerçi ne araba olarak ne opsiyon olarak fakat bende ikiside yoktu sıfır alırken, far yerine tesisat aldım farları da boyattım gayet memnun mutluyum. Toplamı da sadece siyah zemin farın bile altında. Ama tabii tercih yine sizin.
        Öncelikle yorumun için teşekkürler şimdi bende şöyle düşündüm.İleride jantları boyatma yada satıp siyah olanını alma durumum olabilir zaten farları değişmeyecegim araba Eclipse Gray renginde siyah far netten baktımda iyi durmuyor.Resimde ki araçla alakası yok o siyah çıkmış direkt.Ama ses sistemi jant kadar kolay ve ucuz olmayacak ona eminim.Ses sistemini alırsam içerisi ile işim biter.Jantlarıda boyama yada değişimle atlarım bakmışım para gelmiş bir yerden 18inç almışım siyah jantları.Bunlarıda satarım yada 4 tane kış lastiği atarım.

Aslı GOKHAN tarafından gönderilmiş Mesajı göster
        Ben siyahtan yana kullanırım tercihimi
        Siyah daha iç gıcıklayıcı olsa da hem agustosta fabrika kapalı hemde yukarı yazdığım gibi bir durum var.
        Mini John Cooper Works-R56

Yorum Yap

Hocam bence siyahı al 2.000 euroya senin araca harman kardon veya ondan daha iyi marka takılır. Ses sistemi için araçtan vazgeçmen yazık olur.

Yorum Yap

Aslı ::lord_sarven:: tarafından gönderilmiş Mesajı göster
            Hocam bence siyahı al 2.000 euroya senin araca harman kardon veya ondan daha iyi marka takılır. Ses sistemi için araçtan vazgeçmen yazık olur.
            Araçlardan birinin kaporası yattı diğeride sabah yatacak...Sadece ses sistemi için değil grininde rengi güzel geliyor eski kasa bmw'miz vardı 1999'da onu hatırlatıyor.Bana sıkıntı olan sadece jant onuda çözmek daha kolay ses sistemine göre boyanma-kaplama yada değişimi daha rahat ama dediğin olayda doğru o paraya daha sağlam bişiler düzenlenebilir şimdi bende de takıntı var orjinali olmazsa gözümden düşüyor araç.Aksesuarda bile orjinale bakıyorum.

Yorum Yap

Aslı DCooperW tarafından gönderilmiş Mesajı göster
              Araçlardan birinin kaporası yattı diğeride sabah yatacak...Sadece ses sistemi için değil grininde rengi güzel geliyor eski kasa bmw'miz vardı 1999'da onu hatırlatıyor.Bana sıkıntı olan sadece jant onuda çözmek daha kolay ses sistemine göre boyanma-kaplama yada değişimi daha rahat ama dediğin olayda doğru o paraya daha sağlam bişiler düzenlenebilir şimdi bende de takıntı var orjinali olmazsa gözümden düşüyor araç.Aksesuarda bile orjinale bakıyorum.
              Valla hocam zevk senin ama siyah araç daha dolu görünüyo ve rengi tutulan bir renk, sadece ses sistemi içinse siyahı alıp HK takmak veya profesyonel bir firmaya o parayı vererek çok güzel sound almak mümkündür. Bana soracak olursan siyahı alırım

Yorum Yap

Buyrunuz;

sigpic

IT'S TIME

Yorum Yap

Aslı Fatih V. tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                  Daha önce harman kardon 'da da çalıştığımdan ses kalitesini gayet iyi buluyorum. Harman/kardon bir MINI'de vazgeçilmezimdir benim. Kendi MINImde de ilk sıraya yazdığım nokta HarmanKardon.

Ve eclipse grey. Favorim.
                  Fikirleeimiz ayni dogrultuda HarmanKardan olmassaa olmaz bence 1. Sirada olmalali

Yorum Yap

Aslı ::lord_sarven:: tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                    Valla hocam zevk senin ama siyah araç daha dolu görünüyo ve rengi tutulan bir renk, sadece ses sistemi içinse siyahı alıp HK takmak veya profesyonel bir firmaya o parayı vererek çok güzel sound almak mümkündür. Bana soracak olursan siyahı alırım
                    Hocam ben fikirlerinize değer vermesem zaten konuyu asla açmam teşekkür ederim ilgilendiğiniz için.Fakat doluluk olarak aynılar sonuçta ikiside aynı kalitede bi-xenon var ve ikiside 17inç cross spoke jant.Renk olarak farklılar iç donanım olarak aynı seviyedeler.Ses sistemi hariç..Tamamen estetik duygular ve ses sisteminden dolayı oluşan bir sorunsal.

Yorum Yap

Aslı NDG tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                      Buyrunuz;

Öncelikle uygulama ile görsel olarak yardımcı oldugunu için teşekkürler.Bu resimden sonra siyah janttan bile vazgeçebilirim çünkü çok boğmuş belkide sebebi metalik gri ile dark silver yada mat grinin karışması.Resimde ki metalik grimi acaba?

Yorum Yap

Hocam ben fikirlerinize değer vermesem zaten konuyu asla açmam teşekkür ederim ilgilendiğiniz için.Fakat doluluk olarak aynılar sonuçta ikiside aynı kalitede bi-xenon var ve ikiside 17inç cross spoke jant.Renk olarak farklılar iç donanım olarak aynı seviyedeler.Ses sistemi hariç..Tamamen estetik duygular ve ses sisteminden dolayı oluşan bir sorunsal.
                        Yok bende kendi fikrimi söyledim önemli değil yardımcı olmak için burdayız zaten. Yani mevzu ses sistemi ise onda da yardımcı olabilecek kapasitedeyim ve araç ile ilgili her konuda..
                        Çirkin Mini yoktur. Hangisi olursa olsun saygı duyarız..

Yorum Yap

Öncelikle uygulama ile görsel olarak yardımcı oldugunu için teşekkürler.Bu resimden sonra siyah janttan bile vazgeçebilirim çünkü çok boğmuş belkide sebebi metalik gri ile dark silver yada mat grinin karışması.Resimde ki metalik grimi acaba?
                          icine sinmesi adina sana yardimci olabildiysem ne mutlu bana
                          miniusa.com da yaptim sipsak..
                          evet, eclipse gray ama burada biraz daha farkli hatta eski r53 ve makyajsiz r56'lardaki dark silver gray gibi gorunmus normalde daha koyudur aslinda guzel bir tercih olabilir.
                          sigpic

IT'S TIME

Yorum Yap

icine sinmesi adina sana yardimci olabildiysem ne mutlu bana
                            miniusa.com da yaptim sipsak..
                            evet, eclipse gray ama burada biraz daha farkli hatta eski r53 ve makyajsiz r56'lardaki dark silver gray gibi gorunmus normalde daha koyudur aslinda guzel bir tercih olabilir.
                            Renk güzel araba güzel estetik olarak acaba mı? Olayından dolayı konuyu açmıştım ama griyi alacağım.Sonuçta donanım aynı ikiside aynı kalitede bi-xenon var ve ikiside 17inç cross spoke jant.

Yorum Yap

Renk güzel araba güzel estetik olarak acaba mı? Olayından dolayı konuyu açmıştım ama griyi alacağım.Sonuçta donanım aynı ikiside aynı kalitede bi-xenon var ve ikiside 17inç cross spoke jant.
                              iyi dusun herkes fikrini beyan etti ama son soz sende icine sineni al ve son olarak bize de kazasiz belasiz keyifli gunlerde kullan demek kalir
                              Haydi hayirlisi olsun
                              sigpic

IT'S TIME

Yorum Yap

iyi dusun herkes fikrini beyan etti ama son soz sende icine sineni al ve son olarak bize de kazasiz belasiz keyifli gunlerde kullan demek kalir
                                Haydi hayirlisi olsun
                                Eyvallah .Çevremede çok sordum artık bıktırdım hepsini.Kararsız bir insanım da en büyük etken orjinal takıntım oldu.Arabayı alınca içine usta girmesini istemiyorum.Ondan HK çok etkiledi..Sorunda istemiyorum ama jant ayakkabı gibi bişidir.1 saat sürmez değişmesi ayarlanması ..Hangisi kısmetse o olsun.Allah utandırmasın diyelim.

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X