Duyuru

Çöküş
Henüz duyuru yok

Pistilendim!!!

Çöküş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Aslı NDG tarafından gönderilmiş Mesajı göster
    :€ Pistiininn alasi hekimbasi salih efendi yalisindaan sevgiler tum miniclubtr sakinlerine
    Bu gece NIDA Drew Berrymore gibiydi. Bende de 2-3 resmimiz var Izmir'den eklerim eger istek olursa...

Oglani verdik, Kizi aldik, butun geceyi 3 biracik ile kapatinca bu saatte bana Moda'da balkonda raki sefasi yar oldu.

Herhalde bizim forumumuz bi daha NIDA'yi bole zor gorur..

P.S: Haktan Admin'im kaleyi icten fethettim. Nida'nin valide eger Izmir'e gelirse benim 'hamii' olabilecegimi soledi. Istanbul'dan uzak durdukca kozlar bana geciyoooo...

WIshkoprualticocuguman
    En son düzenleyen WISHMAN; 27-07-12, 04:42.

Yorum Yap

Aslı WISHMAN tarafından gönderilmiş Mesajı göster
      Bu gece NIDA Drew Berrymore gibiydi. Bende de 2-3 resmimiz var Izmir'den eklerim eger istek olursa...

Oglani verdik, Kizi aldik, butun geceyi 3 biracik ile kapatinca bu saatte bana Moda'da balkonda raki sefasi yar oldu.

Herhalde bizim forumumuz bi daha NIDA'yi bole zor gorur..

P.S: Haktan Admin'im kaleyi icten fethettim. Nida'nin valide eger Izmir'e gelirse benim 'hamii' olabilecegimi soledi. Istanbul'dan uzak durdukca kozlar bana geciyoooo...

WIshkoprualticocuguman
      ah tesekkurler ama wishmanim gomlegin geceye damgasini vurdu fazlasiyla ben sonuk kaldim ahahahahah raki sefasi demek bende bu gece fazla tukettim o shotlardan sabahta is gorusmem var eyvahlar olsun ..

Sent from my iPad using Tapatalk HD
      sigpic

IT'S TIME

Yorum Yap

ah tesekkurler ama wishmanim gomlegin geceye damgasini vurdu fazlasiyla ben sonuk kaldim ahahahahah raki sefasi demek bende bu gece fazla tukettim o shotlardan sabahta is gorusmem var eyvahlar olsun ..

Bak yavas yavas alistira alistira soyleyin reisin gomlegine ne olduuu
        Siyahta giymisss amaa
        Mini cooper s cabrio r57 pepper white 09

Yorum Yap

Aslı WISHMAN tarafından gönderilmiş Mesajı göster

WIshkoprualticocuguman
          abi sizin yas farki cok fazla, genclerin onunu ac, kizimizin kismetini kapama )

Bizde foto cekilince gondeririz sana.. Ikimizde bikini giyices NDG ile :P gorsel olarak ne kadar acarim sizi bilmem tabi :P

Gomlek hikayesini bende merak ettim!
          www.haktankeskin.com

Yorum Yap

ben senin o janjanli ajan gozluklerini takmak istiyorum haktanim sana da benim afilli mor armani gozlugumu takariz cok sahane oluruz hihihihihi
            Mmmmmm...
            gomlek hikayesne gelince cok marjinal cin temali gomlek tum gozler giovanninin yakisikli pilotundaydi )))

sigpic

IT'S TIME

Yorum Yap

ben senin o janjanli ajan gozluklerini takmak istiyorum haktanim sana da benim afilli mor armani gozlugumu takariz cok sahane oluruz hihihihihi
              Mmmmmm...
              gomlek hikayesne gelince cok marjinal cin temali gomlek tum gozler giovanninin yakisikli pilotundaydi )))

Gomlegin onunde bi skinti yok arka kisminda dragonlar falanmi vardii.. Yokmu gomlegin net biii resmi

Yorum Yap

Chinese in town

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                X