Duyuru

Çöküş
Henüz duyuru yok

Mini Cooper Sorgulama Bölümü

Çöküş
Bu sabit bir konudur.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

CM JCW de düşünülebilir. hem performans hemde büyük araç
    34 NAD 99 '06 JCW
    34 AR 3221 '11 JCW
    34 EK 391 '09 MCS

Yorum Yap

Aslı BRS88 tarafından gönderilmiş Mesajı göster
      Mini macerama 1.5 yıllık rx8 arasından sonra tekrar mini macerasına atılmaya karar verdim. Eşiminde kullanabileceği kesinlikle otomatik vites 70 bin bandında bir araç düşünüyorum. Kafamda ufak tefek sorular var 1 oğlum var arkada oto koltuğu olacak alırken koyarken çok sıkıntı yaşar mıyım bagaj biraz küçük bebek arabası sığar mı ? Birde powershop ile görüştük araca downpipe + dumpvalve + intercooler + egzoz + methanol + hava filtresi + yazılım 240-250 beygor civarı güç alabilir araç otomatik olacağı için motor içinede girsen turboda büyütsen alınacak güç kısıtlı dedi. Bende bastığımda giden bir araç istiyorum fikirleriniz nedir bu konuda ?
      rx-8 den sonra herhangi bir S bastın mı gidiyor hissini verir size o konuda merak etmeyin )) Countryman S veya bulursanız JCW tabiki alacagınız araç.

Yorum Yap

Aslı BRS88 tarafından gönderilmiş Mesajı göster
        Mini macerama 1.5 yıllık rx8 arasından sonra tekrar mini macerasına atılmaya karar verdim. Eşiminde kullanabileceği kesinlikle otomatik vites 70 bin bandında bir araç düşünüyorum. Kafamda ufak tefek sorular var 1 oğlum var arkada oto koltuğu olacak alırken koyarken çok sıkıntı yaşar mıyım bagaj biraz küçük bebek arabası sığar mı ? Birde powershop ile görüştük araca downpipe + dumpvalve + intercooler + egzoz + methanol + hava filtresi + yazılım 240-250 beygor civarı güç alabilir araç otomatik olacağı için motor içinede girsen turboda büyütsen alınacak güç kısıtlı dedi. Bende bastığımda giden bir araç istiyorum fikirleriniz nedir bu konuda ?
        Ben de CM S sahibiyim. Iki tane de çocuk var. Iki puset de sığıyor şu an için birisi baston tipi. Bu arada CM S bile bastı mı gider durumda iken yukarıda yazdıklarının hepsini ilave yaptırırsan uçar gider. Bnim araç da Powershop modifiyeli. Sadece downpipe (muayeneden geçmiyor diye) ve methanol yok. Orada bile 215bg'e geldi ki, Bursa otoyolunda araçta tek ben varken m3 üzmüşlüğüm var.
        Oto koltuğunu da ben mini den aldım kızımın biri 3 yaş üstü ve kilo boy tuttuğu için. Diğeri römer koltuk, ikisi de takılıyken arasına benim eşim oturdu. Şehir içi idare eder ancak uzun yolda ortada oturan kişi bunalır [emoji6]
        Başka soruların olursa cevaplamaya çalışırım. Bu arada grupta satılık bir CM S vardı yanlış bilmiyorsam. O araca da bakabilirsin.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Yorum Yap

Satılık r59 varmı [emoji41]

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Yorum Yap

https://www.sahibinden.com/ilan/vasi...2124372/detay/

arkadaslar aracı tanıyan varmı aracın model yılı km sı jantları donanımı hasar kaydına kadar bızım ızmırdekı eskı pembe kaplı aracla aynı aynı arac deılse dusunuyorum cunku arac sahıbınle konstum o arac deıl dıo tabıkı
            35 AJ 0050 R56 S
            34 HDT 61 R53 CABRİO JCW
            35 ALM 13 R53 COOPER S

Yorum Yap

Aracın eskı iki sahibide arkadasım bu alan arkadasta 2-3 once aldı hatırladıgım kadarıyla 120 ıstıolardı düştüler 2-3 parca boya vardı

Yorum Yap

Kasım 26 da onur die bir arkadasa geçmiş faceden baktım

Yorum Yap

bızde satalı nerdeyse 1 sene olucak pembe kaplıydı kaputtan egzoz faln cıkardı bılır herkes aracın km si hasar kaydı donanım kombınasyonu ustundekı oz janta kdr aynı %90 o arac zaten vagzectık sonrasnda zatena arkadastanda sase no ıstedk onu deılmı bakalım dıe vermedı sonrada vazgectık alana hayrlısı olsun pembe gul kara bela olmus
                  35 AJ 0050 R56 S
                  34 HDT 61 R53 CABRİO JCW
                  35 ALM 13 R53 COOPER S

Yorum Yap

Eski fotosu yok mu [emoji23][emoji23][emoji106]

Yorum Yap

selamlar bu aracı tanıyan varmıdır acaba bir arkadaşıma alacağız da .. 06 AV 2259 https://www.sahibinden.com/ilan/vasi...32479775/detay

\______
                      /__|___\___
                      [(O)_____(O)\

Yorum Yap

Aslı fearuq tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                        selamlar bu aracı tanıyan varmıdır acaba bir arkadaşıma alacağız da .. 06 AV 2259
                        Bir R53 kullanıcısı olarak gerçekten beğendiğim, Türkiye'de bir elin parmağını geçmeyecek temizlikte olan, ellenmemiş oynanmamış R53'lerden birisi. Checkmate olması da cabası. Sahibi de son derece düzgün, beyefendi biri. Kesinlikle alınabilir diyorum.
                        sigpic

Yorum Yap

Aslı fearuq tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                          selamlar bu aracı tanıyan varmıdır acaba bir arkadaşıma alacağız da .. 06 AV 2259 https://www.sahibinden.com/ilan/vasi...32479775/detay

Araç oldukça güzel. Checkmate serisi zaten özel ve güzel bir seridir. Benimde bildiğim nadir temizlikteki araçlardan birisi...
                          34 NAD 99 '06 JCW
                          34 AR 3221 '11 JCW
                          34 EK 391 '09 MCS

Yorum Yap

Merhebalar 2. araç olarak R59 düşünüyorum . Bu araç ile ilgili bilgisi olan ark varmıdır ?

2.arac.JPG

https://www.sahibinden.com/ilan/vasi...74256600/detay
                            - 34 KS 1309 2014 cooper S
                            - 34 TM 8031 2006 GP
                            - 34 BKS 90 2009 JCW- (DEV20) Project 400+
                            - 34 NOS 33 2003 Cooper S

Yorum Yap

Aslı Tunc Jcw tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                              Merhebalar 2. araç olarak R59 düşünüyorum . Bu araç ile ilgili bilgisi olan ark varmıdır ?

[ATTACH]8678[/ATTACH]

yanlış hatırlamıyorsam bu araç hasar kayıtlı ve bir kaç ay önce fiyatı çoook daha düşüktü. piyasa koşullarına uyarak fiyatı arttırmışlar bunlarda..
                              34 NAD 99 '06 JCW
                              34 AR 3221 '11 JCW
                              34 EK 391 '09 MCS

Yorum Yap

Aslı Tunc Jcw tarafından gönderilmiş Mesajı göster

[ATTACH]8678[/ATTACH]

https://www.sahibinden.com/ilan/vasi...1638593/detay/

bu araca bir bak istersen. kazasız boyasız olduğunu söylemişler. tek eksiği ekran olmaması ama fiyat olarkda daha makul.
                                34 NAD 99 '06 JCW
                                34 AR 3221 '11 JCW
                                34 EK 391 '09 MCS

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X